Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
 NáhledTiskNahoru
Liberecký pohár 2023 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 43 | Turnajů: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
11.Horn Claudia WRD066988Ebersbach1111 100
Václavíková Milena CZE021706Vsetín
12.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka111900
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
14.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf111700
Suchá Kateřina CZE066320CHadi Smržovka
15.Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor111650
Kulasová Zuzana CZE003493DAsterix Nový Bor
16.Holštajnova Alena CZE074045CDragonflies Liberec111600
Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
16.Hanušová Dagmar CZE071341CKlub 44 Liberec111600
Václavíková Milena CZE021706Vsetín
18.Škaloudová Lenka CZE062502CHorizont Liberec111550
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
18.Skramužská Jana CZE073991Rumburk111550
Hornychová Pavlína CZE072125Rumburk
18.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov111550
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
18.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina111550
Venclová Lucie CZE048029DAsterix Nový Bor
22.Skramužská Jana CZE073991Rumburk111500
Beláková Miroslava CZE073320DRumburská letka
22.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec111500
Čermáková Iva CZE056121AHadi Smržovka
22.Poláková Michaela CZE075517Bulovka111500
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
22.Holštajnova Alena CZE074045CDragonflies Liberec111500
Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec
27.Vundererová Soňa CZE074410Liberec111450
Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka
28.Horn Claudia WRD066988Ebersbach111350
Hlaváčková Marcela CZE013406Hrádek n/N
28.Schlenkerová Nikola CZE072733DFP Darts Česká Lípa111350
Morgensternová Aneta CZE046797BDémoni Chotyně
28.Nasková Dagmar CZE000326AVidláci Minkovice111350
Nasková Veronika CZE061871Vidláci Minkovice
28.Hrysčenková Marcela CZE075829Opilý Hroty Liberec111350
Hradecká Jana CZE066282DOpilý Hroty Liberec
32.Václavíková Zuzana CZE002931BCyclura Jablonec nad Nisou111250
Suchá Kateřina CZE066320CHadi Smržovka
32.Gaubicová Štěpánka CZE068890DOpilý Hroty Liberec111250
Rohánková Veronika CZE055700Liberec
32.Zítová Dana CZE074998Excalibur Liberec111250
Karešová Monika CZE074528Excalibur Liberec
32.Elfmarková Zdeňka CZE074787Varnsdorf111250
Skramužská Jana CZE073991Rumburk
32.Kubašková Eliška CZE077800Lobeč111250
Kubašková Pavla CZE077799Lobeč
32.Václavíková Zuzana CZE002931BCyclura Jablonec nad Nisou111250
Čechová Lucie CZE051935Nový Bor
32.Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav111250
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
32.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec111250
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
32.Holmanová Vendula CZE076077Jablonec nad Nisou111250
Čechová Andrea CZE074556Dragon Darts Slaná Železný Brod
32.Bryknerová Alžběta CZE076296Bowling club & bar Frýdlant111250
Poláková Michaela CZE075517Bulovka
32.Václavíková Zuzana CZE002931BCyclura Jablonec nad Nisou111250
Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
32.Tomešová Lucie CZE077057Jílové u Držkova111250
Jakubičková Markéta CZE077045Jílové u Držkova 28
8.Hanušová Dagmar CZE071341CKlub 44 Liberec11221 450
Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec
13.Václavíková Zuzana CZE002931BCyclura Jablonec nad Nisou222800
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
22.Vágnerová Marie CZE075934Jílové u Držkova 127222500
Papežová Markéta CZE075598Jílové u Držkova 100
5.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor21333 150
Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor
7.Suchá Kateřina CZE066320CHadi Smržovka3332 000
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
8.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec12331 450
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
10.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec12331 200
Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
3.Šikolová Šárka CZE055144DGripeni Liberec4444 450
Samlerová Michaela CZE048405BLiberec
4.Fajtlová Gabriela CZE032387BLas Vegas Jablonec n/N.4443 650
Václavíková Zuzana CZE002931BCyclura Jablonec nad Nisou
6.Kalašová Jana CZE000183DHrádek nad Nisou24662 800
Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf
1.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou44897 850
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
2.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)448117 250
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 28.9.2023 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 28.9.2023 17:36:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement