Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/694)
 NáhledTiskNahoru
BDC Liberecký kraj (80)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 694 | Turnajů: 173

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rak Petr CZE026566CPandy Liberec1414142 310
2.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec1515152 050
2.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou1515152 050
4.Sedlmajer Libor CZE054547DGripeni Liberec1515151 940
5.Doležal Pavel CZE002028ATequila Hrádek nad Nisou1515151 860
6.Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1414141 850
7.Jíra Petr CZE001297ATequila Hrádek nad Nisou1212121 820
8.Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec1616161 800
9.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1414141 730
10.Vrběcký Daniel CZE080211Jablonec nad Nisou1313131 720
11.Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec1515151 620
12.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec1212121 590
13.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec1313131 580
14.Pekařová Jana CZE055120BČeští lvi Mimoň1313131 530
14.Kinčl Zdeněk CZE077205DVarnsdorfský Sedláci1212121 530
16.Klokočník Petr CZE021255DGripeni Liberec1313131 510
17.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec1010101 490
18.Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.1212121 470
18.Pohl Martin CZE005021BHorizont Liberec1111111 470
20.Bičiště Miroslav CZE010447BAsterix Nový Bor1212121 420
21.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou1010101 380
22.Jureček Dominik CZE061614AGripeni Liberec1010101 360
23.Mrkvička Josef CZE070180DThe Forge Varnsdorf9991 340
24.Dvorský Josef CZE063960BKlub 44 Liberec1010101 330
24.Špička Martin CZE078145Varnsdorf1111111 330
24.Stávek Marek CZE066326CLas Vegas Jablonec n/N.9991 330
27.Pánek Jindřich CZE069740CNetovka Deers Semily1010101 320
28.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou9991 310
29.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.8881 300
30.Pekař Zdeněk CZE055119BČeští lvi Mimoň9991 280
31.Dvorský Michal CZE064576BKlub 44 Liberec1010101 270
31.Valečka Daniel CZE079447DHadi Smržovka1010101 270
33.Graf Normen WRD078284Varnsdorf1111111 240
33.Adamec Michal CZE077275DVarnsdorfský Sedláci1111111 240
35.KLEMENT MICHAL CZE079181Rumburk8881 230
36.Kadera Jakub CZE051064BGoldstar Nové Město pod Smrkem9991 200
37.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou7771 190
38.Hošek Jan 1983CZE065321DABS Semily9991 180
38.Šikýř Jaroslav CZE013990CDragonflies Liberec8881 180
40.Miller Miloslav CZE017520AEX Liberec9991 170
40.Pour Karel CZE061463DKopüta Liberec1111111 170
42.Daňhel Jaroslav CZE067394DRumburská letka7771 150
43.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka9991 140
44.Gerhardt Petr CZE064127APumáci Jablonec n/N.7771 130
45.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.8881 110
46.Adam Marcel CZE048403AEX Liberec7771 100
47.Petr Tomáš CZE067205DČeští lvi Mimoň1010101 090
48.Graf Rolf WRD078557Seifhennersdorf8881 080
49.Havle Roman CZE026886BKlub 44 Liberec9991 060
49.Němec Jaroslav CZE011114BKlub 44 Liberec1010101 060
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.5.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 23:56:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement