Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Liberecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/283)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Liberecký pohár - dvojice muži

Krajský archiv | Dvojice muži | Dvojic: 283 | Turnajů: 28

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou549911 515
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
2.Novotný Jakub CZE068711DThe Forge Varnsdorf538910 265
Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf
3.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou33668 700
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
4.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.42666 615
Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
5.Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka24676 065
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
6.Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka24664 715
Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
7.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les22444 650
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
8.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.14553 550
Hladík Rostislav CZE044759ALas Vegas Jablonec n/N.
9.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily2223 265
Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
10.Hájek Zdeněk 1988CZE073868DThe Forge Varnsdorf21332 765
Jech Tomáš CZE068719DThe Forge Varnsdorf
11.Svoboda Radek CZE070456AHadi Smržovka2222 665
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
12.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.3332 650
Gerhardt Petr CZE064127APumáci Jablonec n/N.
13.Gladiš Peter CZE074308BČeští lvi Mimoň22442 600
Souček Michal CZE051825BČeští lvi Mimoň
13.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov11222 600
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
15.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou12332 500
Strehle Silvio WRD021933Zittau
16.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice2222 350
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
17.Procházka Martin CZE062642AKlub 44 Liberec21332 315
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
18.Ptáček Radek CZE067736AKlub 44 Liberec11222 200
Kain Aleš CZE029605AKlub 44 Liberec
18.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice11222 200
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
20.Palij Anatolij CZE057516ABukovina11222 150
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
21.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les2222 100
Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les
22.Pietsch Enrico CZE041474ATequila Hrádek nad Nisou21332 075
Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
23.Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les1112 065
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
23.Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec2222 065
Dvořák Jan CZE051582CLucky Panthers Liberec
25.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou2222 000
Kalaš Lukáš CZE000146ATequila Hrádek nad Nisou
25.Hybner Jan CZE046438ADEXTEROUS Krásný Les1112 000
Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou
27.Štochl Jiří CZE074047DBakaláři Liberec12331 800
Slabý Jiří CZE064036BBakaláři Liberec
28.Míka Lukáš CZE064834ATequila Hrádek nad Nisou11221 765
Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
29.Hájek Zdeněk 1988CZE073868DThe Forge Varnsdorf11221 700
Mrkvička Josef CZE070180DThe Forge Varnsdorf
29.Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa11221 700
Poláček Petr CZE064035DBullíci Česká Lípa
29.Belák Marek CZE072282DRumburská letka2221 700
Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
32.Elgner Luboš CZE066486Liberec21331 665
Flanderka Patrik CZE053005Liberec
33.Kačinetz Tomáš CZE072286BKlub 44 Liberec11221 600
Kain Roman CZE029614BKlub 44 Liberec
34.Ráž Marek CZE054589ADémoni Chotyně11221 565
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
35.Vencl David CZE001460ANo Stress Skalice1111 450
Třísko Roman CZE055254CAsterix Nový Bor
36.Přibyl Radim CZE036518AKlub 44 Liberec11221 400
Coufal Tomáš CZE068455BKlub 44 Liberec
36.Mečíř Petr CZE070564BKlub 44 Liberec2221 400
Ptáček Radek CZE067736AKlub 44 Liberec
36.Vrabec Slávek CZE070499ACyclura Jablonec nad Nisou2221 400
Blažek Petr CZE066730AVegas Draks Jablonec nad Nisou
39.Dvorský Michal CZE064576BKlub 44 Liberec3331 350
Dvorský Josef CZE063960BKlub 44 Liberec
40.Rybář Ivan CZE072514BČeští lvi Mimoň1111 300
Borovský Jakub CZE071929DFP Darts Česká Lípa
40.Kočí Radek CZE014645Liberec1111 300
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
40.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha1111 300
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
40.Pekárek Tadeáš CZE067449CDémoni Chotyně11221 300
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
40.Holštajn Pavel CZE074030CDragonflies Liberec11221 300
Hauer Václav CZE059520DDragonflies Liberec
45.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou1111 250
Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou
46.Vytlačil Milan CZE041690APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1111 200
Strehle Silvio WRD021933Zittau
46.Vencl David CZE001460ANo Stress Skalice1111 200
Volavka Radim CZE063911DThe Forge Varnsdorf
48.Svoboda Miroslav CZE072329DBowling club & bar Frýdlant11221 165
Zrubec Lukáš CZE068660DBowling club & bar Frýdlant
49.Šlambor Jan CZE053272Liberec1111 150
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
49.Braeuer Matthias WRD068164Zittau11221 150
Scholtis David CZE048692APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 09:04:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement