Profily klubů a družstev
UŠO > Liberecký kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga finále12037Excalibur 1997 LiberecEX LiberecSport bar Balon
Extraliga finále43781Tequila Hrádek nad NisouTequila Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga o 3. místo86285Netovka Deers A SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
Extraliga o 3. místo80901Pumáci Jablonec nad NisouPumáci Jablonec n/N.U Nádraží JBC
1. liga finále48901Black Lucky Panthers B LiberecLucky Panthers LiberecU Martina
1. liga finále18949Klub 44 Smajlíci A LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
1. liga o 3. místo67341DEXTEROUS C Krásný LesDEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství
1. liga o 3. místo67597Gripeni A LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
2. liga finále86541Bakaláři Raptor´s LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
2. liga finále106765Hadi A SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
2. liga o 3. místo288773Démoni C ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. liga o 3. místo27405Střelci LiberecStřelci ze zátišíSport bar Kolečko
3. liga finále286981Rumburská Letka RumburkRumburská letkaPivnice U Hrdličků Gril
3. liga finále117517The Forge VarnsdorfThe Forge VarnsdorfKovárna
3. liga o 3. místo295429Hadi B SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
3. liga o 3. místo105485Pohodáři LiberecPohodáři LiberecPohoda LBC
Divize finále127757ABS SemilyABS SemilyNetovka bar
Divize finále293637Bowling Odpadlíci B FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
Divize o 3. místo128525Dragonflies B LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
Divize o 3. místo130317XXX - Jablonec nad NisouXXX - Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
Extraliga čtvrtfinále:5-439693Goldstar B Nové Město pod SmrkemGoldstar Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem
Extraliga čtvrtfinále:5-486285Netovka Deers A SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
Extraliga čtvrtfinále:6-312037Excalibur 1997 LiberecEX LiberecSport bar Balon
Extraliga čtvrtfinále:6-397549Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
Extraliga čtvrtfinále:7-2137989Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouPitbull Bažiny Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga čtvrtfinále:7-280901Pumáci Jablonec nad NisouPumáci Jablonec n/N.U Nádraží JBC
Extraliga čtvrtfinále:8-1204293Bowling Odpadlíci A FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
Extraliga čtvrtfinále:8-143781Tequila Hrádek nad NisouTequila Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga play out58125Démoni A ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
Extraliga play out262917Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouLas Vegas Jablonec n/N.U Nádraží JBC
Extraliga play out250629Oštěpaři LiberecOštěpaři LiberecHorizont
Extraliga play out53509Vegas Draks Jablonec nad NisouVegas Draks Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
Extraliga semifinále:1-8x4-586285Netovka Deers A SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
Extraliga semifinále:1-8x4-543781Tequila Hrádek nad NisouTequila Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga semifinále:2-7x3-612037Excalibur 1997 LiberecEX LiberecSport bar Balon
Extraliga semifinále:2-7x3-680901Pumáci Jablonec nad NisouPumáci Jablonec n/N.U Nádraží JBC
1. Liga čtvrtfinále:5-4264965Asterix Mikiho Andílci Nový BorAsterix Nový BorNádražní Hospůdka Asterix
1. Liga čtvrtfinále:5-467341DEXTEROUS C Krásný LesDEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství
1. Liga čtvrtfinále:6-367597Gripeni A LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
1. Liga čtvrtfinále:6-358637Legendy Richmond Hrádek nad NisouLegendy Richmond Hrádek n/N.Klub Chotyně
1. Liga čtvrtfinále:7-218949Klub 44 Smajlíci A LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
1. Liga čtvrtfinále:7-2244997Špílkaři FrýdlantŠpílkaři FrýdlantPivovar Albrecht
1. Liga čtvrtfinále:8-148901Black Lucky Panthers B LiberecLucky Panthers LiberecU Martina
1. Liga čtvrtfinále:8-152749Piráti z RuprechticPiráti z RuprechticClub Pirát
1. liga play out92421Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemEsa z Espresa Nové Město pod SmrkemEspresso Bar
1. liga play out141061Goldstar A Nové Město pod SmrkemGoldstar Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem
1. liga play out85517Horizont Losers LiberecHorizont LiberecHorizont
1. liga play out86797Klub 44 Smajlíci B LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
1. liga semifinále:1-8x4-548901Black Lucky Panthers B LiberecLucky Panthers LiberecU Martina
1. liga semifinále:1-8x4-567341DEXTEROUS C Krásný LesDEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství
1. liga semifinále:2-7x3-667597Gripeni A LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
1. liga semifinále:2-7x3-618949Klub 44 Smajlíci A LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
2. Liga čtvrtfinále:5-4288773Démoni C ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. Liga čtvrtfinále:5-4190725Las Vegas Jablonec nad NisouLas Vegas Jablonec n/N.U Nádraží JBC
2. Liga čtvrtfinále:6-367853Pandy LiberecPandy LiberecFormanka LBC
2. Liga čtvrtfinále:6-327405Střelci LiberecStřelci ze zátišíSport bar Kolečko
2. Liga čtvrtfinále:7-285005Dragonflies A LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
2. Liga čtvrtfinále:7-2106765Hadi A SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
2. Liga čtvrtfinále:8-186541Bakaláři Raptor´s LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
2. Liga čtvrtfinále:8-193189Black Lucky Panthers A LiberecLucky Panthers LiberecSport bar Balon
2. liga play out265989Cyclura Jablonec n/N.Cyclura Jablonec nad NisouU Nás
2. liga play out100365Démoni B ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. liga play out96781Netovka Deers B SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
2. liga play out85261Peckaři A KokonínU Péci Jablonec nad NisouU Péci
2. liga semifinále:1-8x4-586541Bakaláři Raptor´s LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
2. liga semifinále:1-8x4-5288773Démoni C ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. liga semifinále:2-7x3-6106765Hadi A SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
2. liga semifinále:2-7x3-627405Střelci LiberecStřelci ze zátišíSport bar Kolečko
3. Liga čtvrtfinále:5-4295429Hadi B SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
3. Liga čtvrtfinále:5-4288517Vidláci MinkoviceVidláci MinkoviceHostinec u Vohnoutů
3. Liga čtvrtfinále:6-3105485Pohodáři LiberecPohodáři LiberecPohoda LBC
3. Liga čtvrtfinále:6-3116493Rejnoci LiberecRejnoci LiberecFormanka LBC
3. Liga čtvrtfinále:7-253005Avanti Šneci FrýdlantAvanti FrýdlantAvanti
3. Liga čtvrtfinále:7-2286981Rumburská Letka RumburkRumburská letkaPivnice U Hrdličků Gril
3. Liga čtvrtfinále:8-193965Bakaláři Rychlá Rota LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
3. Liga čtvrtfinále:8-1117517The Forge VarnsdorfThe Forge VarnsdorfKovárna
3. liga play out234501Excalibur EXGURU LiberecExcalibur LiberecU dvou Kačerů
3. liga play out75789Gripeni B LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
3. liga play out288261Gripeni C LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
3. liga play out33541Křoupci Jablonec nad NisouKřoupci JablonecU Nás
3. liga semifinále:1-8x4-5295429Hadi B SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
3. liga semifinále:1-8x4-5117517The Forge VarnsdorfThe Forge VarnsdorfKovárna
3. liga semifinále:2-7x3-6105485Pohodáři LiberecPohodáři LiberecPohoda LBC
3. liga semifinále:2-7x3-6286981Rumburská Letka RumburkRumburská letkaPivnice U Hrdličků Gril
Divize - play out52237Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
Divize - play out128781Excalibur Guma LiberecExcalibur LiberecU dvou Kačerů
Divize - play out114701Opilý Hroty LiberecOpilý Hroty LiberecU Martina
Divize čtvrtfinále:5-4128525Dragonflies B LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
Divize čtvrtfinále:5-4129293Dragons Darts Slaná Železný BrodDragon Darts Slaná Železný BrodTerasa Bar
Divize čtvrtfinále:6-3127757ABS SemilyABS SemilyNetovka bar
Divize čtvrtfinále:6-3129805Varnsdorfský SedláciVarnsdorfský SedláciKovárna
Divize čtvrtfinále:7-2129037Hadi C SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
Divize čtvrtfinále:7-2130317XXX - Jablonec nad NisouXXX - Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
Divize čtvrtfinále:8-1293637Bowling Odpadlíci B FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
Divize čtvrtfinále:8-1118285Kopüta LiberecKopüta LiberecU Točky
Divize semifinále:1-8x4-5293637Bowling Odpadlíci B FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
Divize semifinále:1-8x4-5128525Dragonflies B LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
Divize semifinále:2-7x3-6127757ABS SemilyABS SemilyNetovka bar
Divize semifinále:2-7x3-6130317XXX - Jablonec nad NisouXXX - Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
Extraliga (A)204293Bowling Odpadlíci A FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
Extraliga (A)58125Démoni A ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
Extraliga (A)12037Excalibur 1997 LiberecEX LiberecSport bar Balon
Extraliga (A)39693Goldstar B Nové Město pod SmrkemGoldstar Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem
Extraliga (A)97549Klub 44 Čerti na Ještědu LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
Extraliga (A)262917Las Vegas Grooti Jablonec nad NisouLas Vegas Jablonec n/N.U Nádraží JBC
Extraliga (A)86285Netovka Deers A SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
Extraliga (A)250629Oštěpaři LiberecOštěpaři LiberecHorizont
Extraliga (A)137989Pitbull Bažiny Hrádek nad NisouPitbull Bažiny Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga (A)80901Pumáci Jablonec nad NisouPumáci Jablonec n/N.U Nádraží JBC
Extraliga (A)43781Tequila Hrádek nad NisouTequila Hrádek nad NisouBažiny
Extraliga (A)53509Vegas Draks Jablonec nad NisouVegas Draks Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
1. liga (B)264965Asterix Mikiho Andílci Nový BorAsterix Nový BorNádražní Hospůdka Asterix
1. liga (B)48901Black Lucky Panthers B LiberecLucky Panthers LiberecU Martina
1. liga (B)67341DEXTEROUS C Krásný LesDEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství
1. liga (B)92421Esa z Espresa Nové Město pod SmrkemEsa z Espresa Nové Město pod SmrkemEspresso Bar
1. liga (B)141061Goldstar A Nové Město pod SmrkemGoldstar Nové Město pod SmrkemKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem
1. liga (B)67597Gripeni A LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
1. liga (B)85517Horizont Losers LiberecHorizont LiberecHorizont
1. liga (B)18949Klub 44 Smajlíci A LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
1. liga (B)86797Klub 44 Smajlíci B LiberecKlub 44 LiberecKlub 44
1. liga (B)58637Legendy Richmond Hrádek nad NisouLegendy Richmond Hrádek n/N.Klub Chotyně
1. liga (B)52749Piráti z RuprechticPiráti z RuprechticClub Pirát
1. liga (B)244997Špílkaři FrýdlantŠpílkaři FrýdlantPivovar Albrecht
2. liga (C)86541Bakaláři Raptor´s LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
2. liga (C)93189Black Lucky Panthers A LiberecLucky Panthers LiberecSport bar Balon
2. liga (C)265989Cyclura Jablonec n/N.Cyclura Jablonec nad NisouU Nás
2. liga (C)100365Démoni B ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. liga (C)288773Démoni C ChotyněDémoni ChotyněHospoda U Lip
2. liga (C)85005Dragonflies A LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
2. liga (C)106765Hadi A SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
2. liga (C)190725Las Vegas Jablonec nad NisouLas Vegas Jablonec n/N.U Nádraží JBC
2. liga (C)96781Netovka Deers B SemilyNetovka Deers SemilyNetovka bar
2. liga (C)67853Pandy LiberecPandy LiberecFormanka LBC
2. liga (C)85261Peckaři A KokonínU Péci Jablonec nad NisouU Péci
2. liga (C)27405Střelci LiberecStřelci ze zátišíSport bar Kolečko
3. liga (D)53005Avanti Šneci FrýdlantAvanti FrýdlantAvanti
3. liga (D)93965Bakaláři Rychlá Rota LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
3. liga (D)234501Excalibur EXGURU LiberecExcalibur LiberecU dvou Kačerů
3. liga (D)75789Gripeni B LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
3. liga (D)288261Gripeni C LiberecGripeni LiberecSport bar Kolečko
3. liga (D)295429Hadi B SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
3. liga (D)33541Křoupci Jablonec nad NisouKřoupci JablonecU Nás
3. liga (D)105485Pohodáři LiberecPohodáři LiberecPohoda LBC
3. liga (D)116493Rejnoci LiberecRejnoci LiberecFormanka LBC
3. liga (D)286981Rumburská Letka RumburkRumburská letkaPivnice U Hrdličků Gril
3. liga (D)117517The Forge VarnsdorfThe Forge VarnsdorfKovárna
3. liga (D)288517Vidláci MinkoviceVidláci MinkoviceHostinec u Vohnoutů
DIVIZE (D)127757ABS SemilyABS SemilyNetovka bar
DIVIZE (D)52237Bakaláři Bakalářská hospůdka LiberecBakaláři LiberecBakalářská hospůdka
DIVIZE (D)293637Bowling Odpadlíci B FrýdlantBowling club & bar FrýdlantBowling club & bar
DIVIZE (D)128525Dragonflies B LiberecDragonflies LiberecSport bar Balon
DIVIZE (D)129293Dragons Darts Slaná Železný BrodDragon Darts Slaná Železný BrodTerasa Bar
DIVIZE (D)128781Excalibur Guma LiberecExcalibur LiberecU dvou Kačerů
DIVIZE (D)129037Hadi C SmržovkaHadi SmržovkaHospůdka Kino
DIVIZE (D)118285Kopüta LiberecKopüta LiberecU Točky
DIVIZE (D)114701Opilý Hroty LiberecOpilý Hroty LiberecU Martina
DIVIZE (D)129805Varnsdorfský SedláciVarnsdorfský SedláciKovárna
DIVIZE (D)130317XXX - Jablonec nad NisouXXX - Jablonec nad NisouHospůdka u Bakaláře
1.liga SČOŠS ženy59661Asterix Nový Bor ŽLNádražní Hospůdka Asterix
1.liga SČOŠS ženy99597Čertice Liberec ŽLKlub 44
1.liga SČOŠS ženy132621Lvice Mimoň ŽLČeský Lev
1.liga SČOŠS ženy100109Modrý Kočky Liberec ŽLSport bar Kolečko
1.liga SČOŠS ženy73741Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽLBažiny
1.liga SČOŠS ženy120589Valkýry Dobranov ŽLPenzion na konci
1.liga SČOŠS ženy132365Vichřice z Ještědu Hrádek nad Nisou ŽLBažiny
Letní liga SČOŠS A102157Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LLEspresso Bar
Letní liga SČOŠS A101645Netovka Deers Semily LLNetovka bar
Letní liga SČOŠS A1549Tequila Hrádek LLBažiny
Letní liga SČOŠS B77325Goldstar Nové Město pod Smrkem LLKlub Šipkárna Nové Město pod Smrkem
Letní liga SČOŠS B125701Pitbull Bažiny Hrádek LLBažiny
Letní liga SČOŠS B123917Smržováci LLHospůdka Kino
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 00:31:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement