|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Netovka Deers A Semily | 8 | : | 10 | Tequila Hrádek nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
14:00 | Mašek Martin | 20 | : | 24 | Doležal Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Excalibur 1997 Liberec | 11 | : | 5 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Hnatovský Pavel | 22 | : | 19 | Šindler Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 2 | : | 10 | Black Lucky Panthers B Liberec | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 9 | : | 21 | Charvát Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Gripeni A Liberec | 10 | : | 9 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 22 | : | 24 | Havle Roman |
Zadal: | Kříž Matěj | 14.4.2024 16:04 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Démoni C Chotyně | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Pekárek Tadeáš | 19 | : | 24 | Paldus Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Střelci Liberec | 5 | : | 13 | Hadi A Smržovka | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vašek Tomáš | 16 | : | 27 | Chlum Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Hadi B Smržovka | 7 | : | 11 | The Forge Varnsdorf | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Suchá Kateřina | 17 | : | 24 | Hájek Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Pohodáři Liberec | 7 | : | 11 | Rumburská Letka Rumburk | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Bartůněk Pavel | 18 | : | 25 | Krupka Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | Dragonflies B Liberec | 8 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | Sport bar Balon, Liberec | |
16:00 | Mizerová Veronika | 21 | : | 25 | Svoboda Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 14.4.2024 | ABS Semily | 10 | : | 7 | XXX - Jablonec nad Nisou | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 25 | : | 20 | Musil Zdeněk |
Zadal: | Hošek Jan | 16.4.2024 11:52 | Autorizoval: | Automat | 20.4.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Netovka Deers A Semily | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
17:00 | Polka Martin | 18 | : | 24 | Mašek Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | 6 | : | 12 | Excalibur 1997 Liberec | Klub 44, Liberec | |
16:00 | Kain Aleš | 17 | : | 27 | Hnatovský Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 4 | : | 14 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 14 | : | 30 | Šindler Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 3 | : | 11 | Tequila Hrádek nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Závůrka Vojtěch | 11 | : | 24 | Doležal Pavel |
Zadal: | Doležal Pavel | 17.3.2024 18:49 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Démoni A Chotyně | 7 | : | 11 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
13:00 | Topolančin Jiří | 17 | : | 25 | Reczai Miroslav |
|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Oštěpaři Liberec | 13 | : | 5 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 29 | : | 15 | Korec Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | DEXTEROUS C Krásný Les | 11 | : | 1 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | U Hanky pohostinství, Krásný Les | |
16:00 | Vebr Jiří | 23 | : | 9 | Hyneš Jan |
Zadal: | Novák Pavel | 17.3.2024 18:46 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 10 | : | 9 | Gripeni A Liberec | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 23 | : | 22 | Cícha Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Špílkaři Frýdlant | 3 | : | 10 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 9 | : | 22 | Kain Roman |
Zadal: | Davídek Miloš | 17.3.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Piráti z Ruprechtic | 4 | : | 10 | Black Lucky Panthers B Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Albrechtová Radka | 10 | : | 22 | Charvát Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | 9 | : | 9 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
13:00 | Dostál Jan | 20 | : | 23 | Bechný Libor |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Horizont Losers Liberec | 13 | : | 5 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Horizont, Liberec | |
13:00 | Škaloud František | 29 | : | 17 | Kain Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Démoni C Chotyně | 6 | : | 12 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | Hospoda U Lip, Chotyně | |
17:00 | Pekárek Tadeáš | 17 | : | 27 | Nový Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Liberec | 10 | : | 8 | Pandy Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
17:00 | Vašek Tomáš | 22 | : | 19 | Touš Oldřich |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Dragonflies A Liberec | 7 | : | 11 | Hadi A Smržovka | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Novák Jan | 17 | : | 25 | Vágner Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Black Lucky Panthers A Liberec | 7 | : | 11 | Bakaláři Raptor´s Liberec | Sport bar Balon, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jan | 19 | : | 26 | Paldus Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Netovka Deers B Semily | 13 | : | 5 | Peckaři A Kokonín | Netovka bar, Semily | |
16:00 | Pánek Jindřich | 29 | : | 16 | Schmidt Pavel |
|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Cyclura Jablonec n/N. | 10 | : | 8 | Démoni B Chotyně | U Nás, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Žďárský Radim | 22 | : | 21 | Marková Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Hadi B Smržovka | 11 | : | 7 | Vidláci Minkovice | Hospůdka Kino, Smržovka | |
17:00 | Suchá Kateřina | 26 | : | 18 | Hejduk Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Pohodáři Liberec | 8 | : | 10 | Rejnoci Liberec | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 20 | : | 23 | Karel Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Avanti Šneci Frýdlant | 7 | : | 11 | Rumburská Letka Rumburk | Avanti, Frýdlant | |
16:00 | Vaníček Petr | 19 | : | 25 | Krupka Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | 3 | : | 15 | The Forge Varnsdorf | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
13:00 | Horáčková Monika | 13 | : | 31 | Skramužská Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Excalibur EXGURU Liberec | 10 | : | 8 | Křoupci Jablonec nad Nisou | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 25 | : | 19 | Hassa Tomáš |
|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Gripeni B Liberec | 11 | : | 7 | Gripeni C Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Horáček Jan | 27 | : | 20 | Vundererová Martina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 24.3.2024 | Excalibur Guma Liberec | 4 | : | 14 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U dvou Kačerů, Liberec | |
16:00 | Jakubů Marek | 14 | : | 31 | Nekvindová Veronika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 7 | : | 11 | Dragonflies B Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 17 | : | 26 | Mizerová Veronika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Varnsdorfský Sedláci | 8 | : | 10 | ABS Semily | Kovárna, Varnsdorf | |
16:00 | Jirásková Jaroslava | 21 | : | 25 | Hošek Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.3.2024 | Hadi C Smržovka | 4 | : | 14 | XXX - Jablonec nad Nisou | Hospůdka Kino, Smržovka | |
13:00 | Presová Zdeňka | 15 | : | 31 | Adámková Veronika |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 17.3.2024 | Kopüta Liberec | 2 | : | 10 | Bowling Odpadlíci B Frýdlant | U Točky, Liberec | |
16:00 | Pour Karel | 7 | : | 22 | Svoboda Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Netovka Deers A Semily | 12 | : | 6 | Klub 44 Čerti na Ještědu Liberec | Netovka bar, Semily | |
13:00 | Mašek Martin | 27 | : | 17 | Kain Aleš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bowling Odpadlíci A Frýdlant | 11 | : | 7 | Las Vegas Grooti Jablonec nad Nisou | Bowling club & bar, Frýdlant | |
16:00 | Beneš Zdeněk | 25 | : | 21 | Korec Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Oštěpaři Liberec | 6 | : | 12 | Tequila Hrádek nad Nisou | Horizont, Liberec | |
16:00 | Krásný Jan | 17 | : | 26 | Doležal Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou | 13 | : | 5 | Démoni A Chotyně | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
16:00 | Doležalová Monika | 29 | : | 15 | Kavan Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Goldstar B Nové Město pod Smrkem | 8 | : | 10 | Pumáci Jablonec nad Nisou | Klub Šipkárna Nové Město pod Smrkem, Nové město pod Smrkem | |
16:00 | Polka Martin | 18 | : | 23 | Šindler Jaroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Excalibur 1997 Liberec | 12 | : | 6 | Vegas Draks Jablonec nad Nisou | Klub 44, Liberec | |
17:00 | Hnatovský Pavel | 25 | : | 14 | Zemánek Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Asterix Mikiho Andílci Nový Bor | 14 | : | 4 | Horizont Losers Liberec | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Hyneš Jan | 31 | : | 15 | Škaloud František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Klub 44 Smajlíci A Liberec | 11 | : | 7 | Black Lucky Panthers B Liberec | Klub 44, Liberec | |
13:00 | Kain Roman | 26 | : | 21 | Charvát Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gripeni A Liberec | 11 | : | 7 | Esa z Espresa Nové Město pod Smrkem | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
13:00 | Cícha Josef | 26 | : | 20 | Šindler Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Legendy Richmond Hrádek nad Nisou | 7 | : | 11 | Goldstar A Nové Město pod Smrkem | Klub Chotyně, Chotyně | |
13:00 | Nývlt Petr | 21 | : | 27 | Dostál Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Špílkaři Frýdlant | 12 | : | 6 | DEXTEROUS C Krásný Les | Pivovar Albrecht, Frýdlant | |
16:00 | Davídek Miloš | 26 | : | 19 | Žitný Daniel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Piráti z Ruprechtic | 10 | : | 8 | Klub 44 Smajlíci B Liberec | Club Pirát, Liberec | |
16:00 | Novák Milan | 24 | : | 21 | Kain Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Peckaři A Kokonín | 4 | : | 14 | Dragonflies A Liberec | U Péci, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Schmidt Pavel | 12 | : | 29 | Novák Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Démoni C Chotyně | 9 | : | 9 | Netovka Deers B Semily | Hospoda U Lip, Chotyně | |
16:00 | Dlouhý Jiří | 23 | : | 22 | Plíva Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bakaláři Raptor´s Liberec | 11 | : | 7 | Střelci Liberec | Bakalářská hospůdka, Liberec | |
16:00 | Paldus Lukáš | 26 | : | 18 | Matys Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Las Vegas Jablonec nad Nisou | 6 | : | 12 | Hadi A Smržovka | U Nádraží JBC, Jablonec nad Nisou | |
17:00 | Fajtlová Gabriela | 20 | : | 25 | Vágner Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Black Lucky Panthers A Liberec | 11 | : | 7 | Démoni B Chotyně | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Jedinák Jan st. | 23 | : | 20 | Marek František |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pandy Liberec | 11 | : | 7 | Cyclura Jablonec n/N. | Formanka LBC, Liberec | |
17:00 | Touš Oldřich | 26 | : | 16 | Žďárský Radim |
Zadal: | Srp Jakub | 10.9.2023 20:00 | Změnil: | Srp Jakub | 11.9.2023 09:58 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rejnoci Liberec | 10 | : | 8 | Křoupci Jablonec nad Nisou | Formanka LBC, Liberec | |
13:00 | Košata Krystian | 24 | : | 19 | Hassa Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Excalibur EXGURU Liberec | 7 | : | 11 | Avanti Šneci Frýdlant | U dvou Kačerů, Liberec | |
13:00 | Mlejnek Petr | 16 | : | 25 | Vaníček Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Gripeni C Liberec | 8 | : | 10 | Bakaláři Rychlá Rota Liberec | Sport bar Kolečko, Liberec 10 | |
16:00 | Vundererová Martina | 19 | : | 23 | Horáčková Monika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pohodáři Liberec | 2 | : | 16 | The Forge Varnsdorf | Pohoda LBC, Liberec | |
16:00 | Baláž Petr | 10 | : | 33 | Jelínková Leona |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hadi B Smržovka | 8 | : | 10 | Gripeni B Liberec | Hospůdka Kino, Smržovka | |
16:00 | Tarčinský Jan | 22 | : | 23 | Horáček Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rumburská Letka Rumburk | 11 | : | 7 | Vidláci Minkovice | Pivnice U Hrdličků Gril, Rumburk | |
16:00 | Krupka Milan | 27 | : | 17 | Hejduk Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Opilý Hroty Liberec | 11 | : | 7 | Bakaláři Bakalářská hospůdka Liberec | U Martina, Liberec | |
13:00 | Dvořák Jaroslav | 23 | : | 18 | Nekvindová Veronika |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dragons Darts Slaná Železný Brod | 10 | : | 8 | Kopüta Liberec | Terasa Bar, Železný Brod | |
16:00 | Kraus Radek | 24 | : | 20 | Pour Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | XXX - Jablonec nad Nisou | 13 | : | 5 | Excalibur Guma Liberec | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou | |
16:00 | Musil Zdeněk | 28 | : | 14 | Jakubů Marek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ABS Semily | 13 | : | 5 | Hadi C Smržovka | Netovka bar, Semily | |
17:00 | Hošek Jan | 28 | : | 17 | Presová Zdeňka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dragonflies B Liberec | 12 | : | 6 | Varnsdorfský Sedláci | Sport bar Balon, Liberec | |
17:00 | Mizerová Veronika | 27 | : | 14 | Jirásková Jaroslava |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 7.10.2023 | Asterix Nový Bor ŽL | 3 | : | 8 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 11 | : | 17 | Doležalová Monika |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Valkýry Dobranov ŽL | 7 | : | 4 | Lvice Mimoň ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 15 | : | 10 | |
Zadal: | Minařík Jiří | 9.10.2023 10:56 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽL | 8 | : | 3 | Valkýry Dobranov ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Doležalová Monika | 16 | : | 9 | Bergerová Irena |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Lvice Mimoň ŽL | 3 | : | 8 | Asterix Nový Bor ŽL | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Pekařová Jana | 9 | : | 17 | Kurková Jiřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | 9 | : | 13 | Netovka Deers Semily LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
13:00 | Šindler Jan | 9 | : | 13 | Mauerman Robert |
Zadal: | Bechný Libor | 2.7.2023 14:39 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Netovka Deers Semily LL | 6 | : | 16 | Tequila Hrádek LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
15:00 | Mauerman Robert | 6 | : | 16 | Doležal Pavel |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Tequila Hrádek LL | 19 | : | 3 | Esa z Espressa Nové Město pod Smrkem LL | Espresso Bar, Nové Město pod Smrkem | |
17:00 | Doležal Pavel | 19 | : | 3 | Šindler Jan |
Zadal: | Šindler Jan | 2.7.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | 10 | : | 12 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
13:00 | Doležalová Monika | 10 | : | 12 | Gáži Martin |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Goldstar Nové Město pod Smrkem LL | 7 | : | 15 | Smržováci LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
15:00 | Gáži Martin | 7 | : | 15 | Zárybnický Michal |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Smržováci LL | 13 | : | 9 | Pitbull Bažiny Hrádek LL | Bažiny, Hrádek nad Nisou | |
17:00 | Zárybnický Michal | 13 | : | 9 | Doležalová Monika |
|