Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-44/44)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - jednotlivci

17.6.2023| Jílové u Držkova - Hospoda v Jílovém| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: ZÁKAZ ČINN. - Zíka Radek| Hráčů: 44| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Kousal Viktor CZE076254Zlatá Olešnice
33.Svoboda Dominik CZE069664DXXX - Jablonec nad Nisou
3.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
33.Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
1.Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.
17.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
2.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
33.Jason Carl Rambler WRD074208Liberec
17.Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
33.Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
25.Jakubičková Markéta CZE077045Jílové u Držkova 28
25.Vágnerová Marie CZE075934Jílové u Držkova 127
25.Papežová Markéta CZE075598Jílové u Držkova 100
25.Foltyn Tomáš CZE076250Jílové u Držkova
9.Hejcman Jiří CZE075896Jílové u Držkova
33.JAKUBIČKA Pavel CZE076249Jílové u Držkova
33.Kodýtek Jakub CZE077048Jilové u držkova
17.Bukáček Petr CZE054031CHadi Smržovka
4.Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
17.Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka
17.Hejcman David CZE073103Hadi Smržovka
25.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka
5.Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
25.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
7.Svoboda Radek CZE070456AHadi Smržovka
7.Tarčinský Jan CZE066765DHadi Smržovka
13.Vágner Jan CZE070428CHadi Smržovka
5.Verner Jakub CZE066763DHadi Smržovka
25.Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
13.ZÁKAZ ČINN. - Zíka Radek CZE026135DHadi Smržovka
9.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
17.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
33.Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
33.Brázda Jakub CZE072647DExcalibur Liberec
13.Jakubů Marek CZE073573DExcalibur Liberec
33.Karešová Monika CZE074528DExcalibur Liberec
9.Slavík Petr CZE072839DExcalibur Liberec
17.Vlas Jiří CZE073572DExcalibur Liberec
33.Šourek David CZE071357Držkov
13.Václavíková Zuzana CZE002931ACyclura Jablonec nad Nisou
9.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
33.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
25.YYYHost muž XIV HOSTMUŽ14
17.Vágner Vladimír CZE047949
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 22:12:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement