Výsledková listina turnaje
UŠO > Liberecký kraj > Výsledková listina turnaje (1-23/23)
 NáhledTiskNahoru
Open Libereckého kraje - dvojice

7.1.2023| Tanvald - Restaurace a Penzion u Dubu| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Nový Petr| Dvojic: 23| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
Sýkora Jiří CZE009121APumáci Jablonec n/N.
2.Gerhardt Petr CZE064127APumáci Jablonec n/N.
Číla Radim ml. CZE070363APumáci Jablonec n/N.
3.Reczai Miroslav CZE001536AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Svoboda Dominik CZE074921Praha
4.Mlynek Jiří CZE045608DHadi Smržovka
Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
5.Číla Jiří CZE060094CHadi Smržovka
Chlum Lukáš CZE033890CHadi Smržovka
5.Svoboda Radek CZE070456AHadi Smržovka
ZÁKAZ ČINNOSTI - Zíka Radek CZE026135DHadi Smržovka
7.Chroustovský Jakub CZE074957ALas Vegas Jablonec n/N.
Pekár Vojtěch CZE074958Nová Ves nad Nisou
7.Vágner Jan CZE070428CHadi Smržovka
Číla Radim CZE070412CHadi Smržovka
9.Brandejs Denis CZE046807AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Hrubeš Tadeáš CZE067327CLas Vegas Jablonec n/N.
9.Chadimová Jana CZE072127Benátky nad Jizerou
Chadima Petr CZE072128Benátky nad Jizerou
9.Švehlová Dana CZE066167BU Péci Jablonec nad Nisou
Nový Petr CZE032183CLas Vegas Jablonec n/N.
9.Tarčinský Jan CZE066765DHadi Smržovka
Kolínský Radim CZE074959Smržovka
13.Blažek Petr CZE066730AVegas Draks Jablonec nad Nisou
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
13.Černohoská Alena CZE074976Tanvald
Černohorský Aleš CZE021801CHadi Smržovka
13.Stávek Marek CZE066326CLas Vegas Jablonec n/N.
Provazníková Michaela CZE074961Smržovka
13.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec
Vundererová Martina CZE063813DGripeni Liberec
17.Bukáček Petr CZE054031CHadi Smržovka
Svoboda Jan CZE034282ALas Vegas Jablonec n/N.
17.Gotvald Lukáš CZE071797Smržovka
Brožek David CZE074963Velké Hamry
17.Pánek Jindřich CZE069740CNetovka Deers Semily
Josífko Vladimír CZE074964Nová Ves nad Nisou
17.Provazníková Kateřina CZE074960Smržovka
Pecka Milan CZE074962Smržovka
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Vittek Petr CZE066884DHadi Smržovka
Škvárova Pavlína CZE074977Tanvald
17.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec
Vajc Jiří CZE071768BGripeni Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.5.2024 18:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.5.2024 18:13:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement