Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/661)
 NáhledTiskNahoru
BDC Moravskoslezský kraj (83)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 661 | Turnajů: 200

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná23941425 170
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov22628284 090
3.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic23234343 770
4.Stadtherrová Radka CZE078462CMajáček Karviná22729303 280
5.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava22426262 880
6.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy21719192 840
7.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná31720202 810
8.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná21618182 760
9.Brniak Patrik CZE077491CŠatlava Havířov2020202 740
10.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava21820202 560
11.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava21517172 520
12.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic31619192 510
12.Macurák Tomáš CZE071769CSlezští rytíři Karviná2020202 510
14.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava21315152 480
15.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov21618182 450
16.Šup Michal CZE061486CL.R. Dukan Havířov22022222 420
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov21416162 350
18.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek21618182 310
19.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová21719192 290
20.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová21618182 280
21.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná1616162 260
22.Benešová Emilie CZE005659CElefant Karviná1919192 250
23.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová2121212 240
24.Frejvolt Milan CZE080693Havířov1515152 030
25.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek31215152 020
26.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek21113131 980
27.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek1313131 970
27.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic21416161 970
29.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava21315151 960
30.Nogol Roman CZE067662CMichelindart Havířov1818181 930
31.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic21214141 890
32.Čech Josef CZE076657CMajáček Karviná1515151 880
33.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová21315151 850
34.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava21113131 840
35.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová1414141 770
36.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov21012121 760
37.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek21113131 750
38.Gregor Zdenek CZE053199BTygři Skalice1515151 730
39.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava21113131 720
40.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic1111111 640
40.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová2810101 640
42.Podolský David CZE069139COrli Orlová1313131 560
42.Kobolka Jozef CZE071223CŘízci z Výškovic1414141 560
42.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.21012121 560
45.Šebora Mirko CZE069406CMajáček Karviná1313141 550
46.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová1010101 500
46.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava3811111 500
48.Čelovský Jan CZE024285BRytíři Ostrava1313131 480
49.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava1414141 470
49.Přibyl Petr CZE019050BDémoni Ostrava1111111 470
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 12:37:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement