Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/959)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 959 | Turnajů: 713

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov210129817 000
2.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová210122716 800
3.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná210125216 700
4.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava210123716 600
5.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov210125016 400
6.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava210124516 000
7.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek210122215 400
8.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy210126415 200
9.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek210128614 800
10.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná210124014 400
11.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov28102914 200
12.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava210122613 700
13.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava210123713 600
14.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová29111413 250
15.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava210125212 800
16.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín210121612 700
17.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic210129312 600
18.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek110114011 700
19.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek110116111 600
20.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová210122711 500
21.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná2101213611 300
22.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov210122610 600
23.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek19102910 550
24.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová210124010 500
24.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová110112510 500
26.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná110114910 400
27.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava210123310 300
28.Blaha Martin 1975CZE051243BSportdarts Ostrava210123110 200
29.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová29113410 150
29.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava1781110 150
31.Brniak Patrik CZE077491CŠatlava Havířov11011949 900
31.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.11011299 900
33.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava11011629 700
34.Giercuszkiewicz Kamil CZE045239Havířov1010329 600
35.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava99159 550
36.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek1010579 500
37.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov11011189 400
38.Popovič Petr CZE074642DRytíři Ostrava11011329 300
38.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov21012279 300
40.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic2911459 250
41.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná11011429 200
41.Bahula Libor CZE003544BMichelindart Havířov1010269 200
43.Dík Břetislav CZE000386ADC Brooklyn Havířov99129 150
43.Maršalík Ondřej CZE054407ARytíři Ostrava178109 150
45.Stračánek Petr CZE058347ABo.Co Fifejdy1010199 100
46.Bohm Pavel CZE073301BŠikmá plocha Nový Jičín99189 050
47.Cahel Jaromír CZE069284BŠikmá plocha Nový Jičín1010418 900
48.Walica David CZE055598BDC Eagles Orlová1010188 800
48.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová21012618 800
48.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová1010228 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 02:31:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement