Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/160)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 160 | Turnajů: 431

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava39123713 250
2.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic310132912 300
3.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic310134711 200
4.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava310133410 500
5.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice310134110 300
6.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová31013609 800
7.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov31013269 700
8.Mendlíková Petra CZE073956CŠatlava Havířov31013679 200
9.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová31013358 900
10.Tyrlíková Veronika CZE074569CŠatlava Havířov21012478 200
11.Stadtherrová Radka CZE078462CMajáček Karviná310131047 400
11.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic31013807 400
13.Benešová Emilie CZE005659CElefant Karviná1010476 900
14.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava21012336 100
15.Giercuszkiewiczová Michaela CZE045242Havířov11011335 700
16.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic31013195 600
17.Friesová Kristýna CZE079440Bruntál88135 400
17.Marčíková Ivana CZE076157CTJ Lokomotiva Ostrava31013225 400
19.Rysiuk Hanna WRD078271Oděsa21012155 300
20.Kubátková Nikol CZE067435ADC Eagles Orlová1010165 100
20.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava26885 100
22.Farská Soňa CZE072163CNevada bar Frýdek-Místek1010275 000
23.Jaroňová Kamila CZE062143DŘízci z Výškovic99144 950
24.Dudková Jana CZE077879Sponzoři Ostrava1010144 900
25.Šimčíková Ivana CZE076082CŠatlava Havířov1010424 800
25.Kachtíková Lucie CZE078584Frydek-Mistek189214 800
27.Dobríková Eva CZE045825DŠK Ural Ostrava1010154 700
28.Zollerová Rút CZE061052CMajáček Karviná1010524 600
28.Kolářová Miroslava CZE076978Frýdek-Místek1010164 600
30.Pohludková Klára CZE076486Hrabová1010334 500
31.Jekielková Marta CZE068609CXPneu Orlová1010154 400
32.Zahorcova Tereza CZE079065Dlouhá Stráň 288154 300
32.Adamcová Miroslava CZE075860CNevada bar Frýdek-Místek8894 300
34.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová11011624 200
34.Grajciarová Peterková Hana CZE069128Ostrava1010194 200
36.Kuncová Jana CZE068486CLos Muertos Karviná11011134 100
37.Vojtíčková Kateřina CZE074081CŠipkaři Od Dejva Orlová99213 950
38.Dorňáková Kateřina CZE051183CBazinga Motor Frýdek-Místek1010183 800
38.Šimová Vlasta CZE071035DSportdarts Ostrava1010153 800
38.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště1010143 800
38.Jalovcová Barbora CZE073727CNevada bar Frýdek-Místek1010223 800
42.Kachtiková Vendula CZE079104Frydlant nad Ostravicí88163 700
42.Široká Zuzana CZE076583Palkovice1010153 700
42.Malíková Naděžda CZE046859BŠK Frýdek88133 700
45.Perutková Radka CZE064748CDC Esa Ostrava1010173 600
46.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic1010233 500
46.Kopecká Edita CZE072390Ostrava1010123 500
48.Davidová Silvie CZE075972DKozel Klimkovice99173 450
49.Kelnarová Pavlína CZE078745Hájov1010193 400
49.Mičulková Michaela CZE055807CLišáci Kovárna Frýdek-Místek1010123 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 21:27:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement