Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Řízci z Výškovic8:10Bo.Co FifejdyŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor20:25Fiala Patrik
1.Ne10.9.2023Brooklyn Bull's Havířov5:13Windson OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří16:29Schneider Petr
1.Ne10.9.2023Ludgeřovice D.C.8:10Darts BohumínŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor23:23Veselý Roman
2.15.9.2023Bad Boys Jablunkov2:16Supi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk9:33Stříbný Tomáš
2.15.9.2023Maníci Frýdek-Místek8:10Aligators NávsíMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub22:25Rychlík Pavel
2.Ne17.9.2023Řízci z Výškovic14:4Iris HavířovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor31:15Vilgocký Rostislav
2.Ne17.9.2023Darts Bohumín15:3Jestřábi 99 OstravaFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman32:10Kubánek Josef
2.Ne17.9.2023Windson Ostrava13:5Ludgeřovice D.C.MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Schneider Petr29:11Hořín Dalibor
3.29.9.2023Aligators Návsí4:14Řízci z VýškovicU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel20:29Šmíd Pavel
3.29.9.2023Jestřábi 99 Ostrava3:15Windson OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef10:33Schneider Petr
3.29.9.2023Iris Havířov5:13Bo.Co FifejdyIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav11:28Fiala Patrik
3.Ne1.10.2023Brooklyn Bull's Havířov12:6Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:17Jochymek Henryk
4.6.10.2023Bad Boys Jablunkov12:6Ludgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Maštalíř Pavel29:19Hořín Dalibor
4.6.10.2023Maníci Frýdek-Místek6:12Supi Dolní BenešovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub16:27Vinárek René
4.6.10.2023Bo.Co Fifejdy10:8Darts BohumínRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Šimáček Marek21:19Veselý Roman
5.13.10.2023Aligators Návsí6:12Bo.Co FifejdyU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Bugala Jaroslav17:27Fiala Patrik
5.13.10.2023Supi Dolní Benešov13:5Řízci z VýškovicU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:15Balog Igor
5.13.10.2023Jestřábi 99 Ostrava13:5Bad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef29:14Maštalíř Pavel
5.Ne15.10.2023Brooklyn Bull's Havířov8:10Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří22:21Mandys Jakub
5.Ne15.10.2023Darts Bohumín6:12Windson OstravaFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman17:29Schneider Petr
6.20.10.2023Maníci Frýdek-Místek13:5Ludgeřovice D.C.Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub29:16Hořín Dalibor
6.20.10.2023Bo.Co Fifejdy2:16Windson OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Šimáček Marek9:33Schneider Petr
6.20.10.2023Iris Havířov6:12Supi Dolní BenešovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav14:26Vinárek René
6.Ne22.10.2023Řízci z Výškovic12:6Brooklyn Bull's HavířovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor27:17Trnka Václav
7.27.10.2023Supi Dolní Benešov17:1Aligators NávsíU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René34:6Rychlík Pavel
7.27.10.2023Jestřábi 99 Ostrava10:9Maníci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef26:22Mandys Jakub
7.Ne29.10.2023Brooklyn Bull's Havířov13:5Iris HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:14Strachota Stanislav
7.Ne29.10.2023Darts Bohumín17:1Bad Boys JablunkovFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman34:8Jochymek Henryk
7.Ne29.10.2023Ludgeřovice D.C.14:4Řízci z VýškovicŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor30:14Balog Igor
12.3.11.2023Aligators Návsí8:10Darts BohumínU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Bugala Jaroslav20:23Veselý Roman
1.3.11.2023Iris Havířov12:6Maníci Frýdek-MístekIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:3025:16
8.10.11.2023Aligators Návsí9:10Brooklyn Bull's HavířovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel24:26Lacina Jiří
8.10.11.2023Bad Boys Jablunkov5:13Windson OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk15:28Schneider Petr
8.10.11.2023Iris Havířov6:12Ludgeřovice D.C.Iris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav16:27Štěpánek Ondřej
8.Ne12.11.2023Řízci z Výškovic10:8Jestřábi 99 OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Šmíd Pavel25:23Kubánek Josef
9.17.11.2023Supi Dolní Benešov10:9Bo.Co FifejdyU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René26:22Šimáček Marek
9.17.11.2023Jestřábi 99 Ostrava10:9Iris HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef25:21Vilgocký Rostislav
9.Ne19.11.2023Darts Bohumín15:3Maníci Frýdek-MístekFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman32:11Mandys Jakub
9.Ne19.11.2023Ludgeřovice D.C.13:5Aligators NávsíŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor28:15Karch Libor
10.24.11.2023Aligators Návsí7:11Jestřábi 99 OstravaU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel19:26Kubánek Josef
10.24.11.2023Supi Dolní Benešov8:10Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek Petr22:22Lacina Jiří
10.24.11.2023Maníci Frýdek-Místek7:11Windson OstravaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub19:27Schneider Petr
10.24.11.2023Bo.Co Fifejdy10:8Bad Boys JablunkovRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik26:20Jochymek Henryk
10.Ne26.11.2023Řízci z Výškovic5:13Darts BohumínŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Šmíd Pavel13:28Veselý Roman
4.1.12.2023Iris Havířov12:6Aligators NávsíIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav27:14Rychlík Pavel
11.Ne3.12.2023Brooklyn Bull's Havířov13:5Bo.Co FifejdyBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří29:18Fiala Patrik
11.Ne3.12.2023Darts Bohumín13:5Iris HavířovFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman30:13Strachota Stanislav
11.Ne3.12.2023Ludgeřovice D.C.10:9Supi Dolní BenešovŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor22:21Dubělčík Lukáš
11.Ne3.12.2023Windson Ostrava11:7Řízci z VýškovicMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Schneider Petr25:16Balog Igor
12.8.12.2023Supi Dolní Benešov18:0Jestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René36:7Kubánek Josef
12.8.12.2023Maníci Frýdek-Místek12:6Bad Boys JablunkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub30:16Jochymek Henryk
12.Ne10.12.2023Brooklyn Bull's Havířov10:8Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Trnka Václav25:20Hořín Dalibor
13.15.12.2023Jestřábi 99 Ostrava10:8Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef23:19Dík Břetislav
13.15.12.2023Bad Boys Jablunkov6:12Řízci z VýškovicU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk17:26Maršalík Ondřej
13.Ne17.12.2023Ludgeřovice D.C.8:10Bo.Co FifejdyŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor22:25Šimáček Marek
13.Ne17.12.2023Windson Ostrava17:1Aligators NávsíMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Schneider Petr35:8Rychlík Pavel
14.5.1.2024Supi Dolní Benešov13:5Darts BohumínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:15Veselý Roman
14.5.1.2024Bo.Co Fifejdy12:6Maníci Frýdek-MístekRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik25:17Mandys Jakub
14.5.1.2024Iris Havířov8:10Bad Boys JablunkovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav18:24Jochymek Henryk
14.Ne7.1.2024Ludgeřovice D.C.13:5Jestřábi 99 OstravaŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor29:15Kubánek Josef
15.12.1.2024Jestřábi 99 Ostrava8:10Bo.Co FifejdyPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef21:27Fiala Patrik
15.12.1.2024Bad Boys Jablunkov11:7Aligators NávsíU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk27:18Bugala Jaroslav
15.12.1.2024Maníci Frýdek-Místek14:4Řízci z VýškovicMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub28:14Balog Igor
15.Ne14.1.2024Darts Bohumín13:5Brooklyn Bull's HavířovFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman27:16Trnka Václav
15.Ne14.1.2024Windson Ostrava9:10Supi Dolní BenešovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav23:23Vinárek René
16.19.1.2024Bo.Co Fifejdy12:6Řízci z VýškovicRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik26:18Balog Igor
16.19.1.2024Maníci Frýdek-Místek10:8Iris HavířovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub22:20Satinský Aleš
16.Ne21.1.2024Darts Bohumín9:10Ludgeřovice D.C.Family bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman20:24Hořín Dalibor
16.Ne21.1.2024Windson Ostrava17:1Brooklyn Bull's HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav35:5Lacina Jiří
17.26.1.2024Supi Dolní Benešov17:1Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René35:8Jochymek Henryk
17.26.1.2024Aligators Návsí6:12Maníci Frýdek-MístekU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel20:27Mandys Jakub
17.26.1.2024Iris Havířov9:10Řízci z VýškovicIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš21:21Balog Igor
17.Ne28.1.2024Ludgeřovice D.C.8:10Windson OstravaŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor22:26Surma Stanislav
17.2.2.2024Jestřábi 99 Ostrava6:12Darts BohumínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef19:27Veselý Roman
18.2.2.2024Bo.Co Fifejdy14:4Iris HavířovRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik31:10Satinský Aleš
18.2.2.2024Bad Boys Jablunkov11:7Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk28:17Lacina Jiří
18.Ne4.2.2024Řízci z Výškovic10:8Aligators NávsíŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor25:20Rychlík Pavel
18.Ne4.2.2024Windson Ostrava12:6Jestřábi 99 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav30:19Kubánek Josef
19.9.2.2024Aligators Návsí18:0Iris HavířovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:0036:0
19.9.2.2024Supi Dolní Benešov13:5Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René30:16Mandys Jakub
19.Ne11.2.2024Darts Bohumín11:7Bo.Co FifejdyFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman24:19Fiala Patrik
19.Ne11.2.2024Ludgeřovice D.C.8:10Bad Boys JablunkovŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor19:25Jochymek Henryk
20.16.2.2024Bo.Co Fifejdy13:5Aligators NávsíRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik26:16Rychlík Pavel
20.16.2.2024Maníci Frýdek-Místek11:7Brooklyn Bull's HavířovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub25:19Trnka Václav
20.16.2.2024Bad Boys Jablunkov11:7Jestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk26:21Kubánek Josef
12.16.2.2024Iris Havířov5:13Windson OstravaIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš14:30Surma Stanislav
20.Ne18.2.2024Řízci z Výškovic2:16Supi Dolní BenešovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Martin8:32Vinárek René
20.Ne18.2.2024Windson Ostrava11:7Darts BohumínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav28:17Veselý Roman
21.Ne25.2.2024Brooklyn Bull's Havířov9:10Řízci z VýškovicBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří21:21Balog Igor
21.Ne25.2.2024Ludgeřovice D.C.10:8Maníci Frýdek-MístekŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor22:19Mandys Jakub
21.Ne25.2.2024Windson Ostrava9:10Bo.Co FifejdyMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav23:24Fiala Patrik
22.1.3.2024Aligators Návsí3:15Supi Dolní BenešovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Bugala Jaroslav11:31Stříbný Tomáš
22.1.3.2024Maníci Frýdek-Místek11:7Jestřábi 99 OstravaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub24:21Kubánek Josef
22.1.3.2024Bad Boys Jablunkov3:15Darts BohumínU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk12:32Veselý Roman
22.1.3.2024Iris Havířov7:11Brooklyn Bull's HavířovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš18:24Lacina Jiří
22.Ne3.3.2024Řízci z Výškovic8:10Ludgeřovice D.C.Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor20:22Hořín Dalibor
23.8.3.2024Jestřábi 99 Ostrava12:6Řízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef28:18Balog Igor
23.Ne10.3.2024Brooklyn Bull's Havířov13:5Aligators NávsíBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:17Rychlík Pavel
23.Ne10.3.2024Ludgeřovice D.C.15:3Iris HavířovŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor31:11Vilgocký Rostislav
23.Ne10.3.2024Windson Ostrava18:0Bad Boys JablunkovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav36:4Jochymek Henryk
24.15.3.2024Bo.Co Fifejdy4:14Supi Dolní BenešovRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik16:31Vinárek René
24.15.3.2024Aligators Návsí8:10Ludgeřovice D.C.U Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel19:23Hořín Dalibor
24.15.3.2024Maníci Frýdek-Místek11:7Darts BohumínMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub27:19Veselý Roman
24.15.3.2024Iris Havířov6:12Jestřábi 99 OstravaIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Vilgocký Rostislav17:28Kubánek Josef
21.5.4.2024Supi Dolní Benešov16:2Iris HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René33:6Satinský Aleš
25.5.4.2024Jestřábi 99 Ostrava14:4Aligators NávsíPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef29:13Karch Libor
25.5.4.2024Bad Boys Jablunkov4:14Bo.Co FifejdyU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk14:30Fiala Patrik
25.Ne7.4.2024Brooklyn Bull's Havířov2:16Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří9:34Vinárek René
25.Ne7.4.2024Darts Bohumín13:5Řízci z VýškovicFamily bistro Bohumín, Bohumín 
17:30Veselý Roman29:17Balog Igor
25.Ne7.4.2024Windson Ostrava12:6Maníci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav26:18Mandys Jakub
26.12.4.2024Bo.Co Fifejdy11:7Brooklyn Bull's HavířovRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik25:21Lacina Jiří
26.12.4.2024Supi Dolní Benešov12:6Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:16Hořín Dalibor
26.12.4.2024Iris Havířov4:14Darts BohumínIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš16:30Veselý Roman
26.Ne14.4.2024Řízci z Výškovic4:14Windson OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor11:29Surma Stanislav
30.Ne14.4.2024Brooklyn Bull's Havířov5:13Darts BohumínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří15:27Veselý Roman
27.19.4.2024Jestřábi 99 Ostrava3:15Supi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan12:31Vinárek René
27.19.4.2024Bad Boys Jablunkov5:13Maníci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk19:28Mandys Jakub
27.19.4.2024Darts Bohumín14:4Aligators NávsíFamily bistro Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman31:15Rychlík Pavel
27.Ne21.4.2024Windson Ostrava18:0Iris HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Surma Stanislav36:0Vilgocký Rostislav
27.Ne21.4.2024Ludgeřovice D.C.11:7Brooklyn Bull's HavířovŠatlava Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Hořín Dalibor24:18Lacina Jiří
28.26.4.2024Bo.Co FifejdyLudgeřovice D.C.Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.26.4.2024Aligators NávsíWindson OstravaU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
28.Ne28.4.2024Řízci z VýškovicBad Boys JablunkovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
28.Ne28.4.2024Brooklyn Bull's HavířovJestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
29.10.5.2024Bad Boys JablunkovIris HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
29.10.5.2024Jestřábi 99 OstravaLudgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.10.5.2024Maníci Frýdek-MístekBo.Co FifejdyMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
29.Ne12.5.2024Darts BohumínSupi Dolní BenešovFamily bistro Bohumín, Bohumín
17:30
30.17.5.2024Bo.Co FifejdyJestřábi 99 OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
30.17.5.2024Supi Dolní BenešovWindson OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
30.17.5.2024Aligators NávsíBad Boys JablunkovU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
30.Ne19.5.2024Řízci z VýškovicManíci Frýdek-MístekŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00

B. liga - 2.liga skupina A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po11.9.2023B.A.F. !!! Ostrava12:6Mistři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin28:15Czekaj Karel
1.Út12.9.2023Simpsons Homer Ostrava15:3Boomtym PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav32:10Rucký Aleš
1.Út12.9.2023U Káňů Radvanice13:5Démoni OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan30:15Janouškovec Tomáš
1.Út12.9.2023Windson B Ostrava16:2Pat.rick PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš33:11Štěpánek Roman
1.Út12.9.2023Jestřábi 66 Ostrava13:5Rytíři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří29:14Čelovský Jan
1.Út12.9.2023PreDARTors Ostrava13:5Jestřábi OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš29:13Švihel Miroslav
1.Út12.9.2023U Dvoru Ostrava5:13Jelen Semena OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin15:28Frýza Pavel
1.Út12.9.2023Tenisák Hlučín12:6Blechy PetřkoviceU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik26:19Staněk Pavel
2.Po18.9.2023Blechy Petřkovice8:10Boomtym PorubaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel21:23Rucký Aleš
2.Po18.9.2023Rytíři Ostrava8:10Windson B OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan19:25Motyčka Lukáš
2.Út19.9.2023Jelen Semena Ostrava15:3B.A.F. !!! OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel32:11Targosz Martin
2.Út19.9.2023Mistři Ostrava6:12PreDARTors OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel15:24Bajgar Tomáš
2.Út19.9.2023Jestřábi Ostrava8:10Jestřábi 66 OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav19:21Videnka Jiří
2.Út19.9.2023Démoni Ostrava6:12Simpsons Homer OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš15:26Vontor Miroslav
2.Út19.9.2023Tenisák Hlučín11:7U Dvoru OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik25:20Kočvara Martin
2.St20.9.2023Pat.rick Poruba7:11U Káňů RadvaniceU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman19:24Chovan Jan
3.Po2.10.2023Boomtym Poruba7:11Démoni OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš22:25Složil Petr
3.Po2.10.2023B.A.F. !!! Ostrava10:8Tenisák HlučínModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin22:20Pavlorek Patrik
3.Út3.10.2023Simpsons Homer Ostrava16:2Pat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Kamrád Jan32:8Štěpánek Roman
3.Út3.10.2023U Káňů Radvanice11:7Rytíři OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan25:18Čelovský Jan
3.Út3.10.2023Windson B Ostrava13:5Jestřábi OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš28:15Švihel Miroslav
3.Út3.10.2023Jestřábi 66 Ostrava12:6Mistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří26:16Czekaj Karel
3.Út3.10.2023PreDARTors Ostrava14:4Jelen Semena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš30:15Augustin Tomáš
3.Út3.10.2023U Dvoru Ostrava8:10Blechy PetřkoviceU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin21:25Staněk Pavel
4.Po9.10.2023Blechy Petřkovice10:8Démoni OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel23:22Zatloukal Radek
4.Po9.10.2023Rytíři Ostrava8:10Simpsons Homer OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan20:23Vontor Miroslav
4.Út10.10.2023Jelen Semena Ostrava10:9Jestřábi 66 OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel25:20Videnka Jiří
4.Út10.10.2023Mistři Ostrava10:8Windson B OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel23:21Motyčka Lukáš
4.Út10.10.2023Jestřábi Ostrava8:10U Káňů RadvanicePermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav22:25Chovan Jan
4.Út10.10.2023U Dvoru Ostrava11:7B.A.F. !!! OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin25:18Targosz Martin
4.Út10.10.2023Tenisák Hlučín11:7PreDARTors OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik24:19Bajgar Tomáš
4.St11.10.2023Pat.rick Poruba9:10Boomtym PorubaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman21:23Rucký Aleš
5.Po16.10.2023Boomtym Poruba11:7Rytíři OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš25:20Čelovský Jan
5.Po16.10.2023B.A.F. !!! Ostrava11:7Blechy PetřkoviceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin24:20Koběrský Radek
5.Út17.10.2023Démoni Ostrava10:9Pat.rick PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš24:22Štěpánek Roman
5.Út17.10.2023Simpsons Homer Ostrava8:10Jestřábi OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav22:21Šubrt Jiří
5.Út17.10.2023U Káňů Radvanice11:7Mistři OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan23:22Czekaj Karel
5.Út17.10.2023Windson B Ostrava10:9Jelen Semena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš23:22Augustin Tomáš
5.Út17.10.2023Jestřábi 66 Ostrava12:6Tenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří26:17Pavlorek Patrik
5.Út17.10.2023PreDARTors Ostrava12:6U Dvoru OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš27:14Kočvara Martin
6.Po23.10.2023Blechy Petřkovice14:4Pat.rick PorubaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Koběrský Radek31:12Štěpánek Roman
6.Po23.10.2023Rytíři Ostrava6:12Démoni OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan20:27Složil Petr
6.Po23.10.2023B.A.F. !!! Ostrava10:8PreDARTors OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin25:20Bajgar Tomáš
6.Út24.10.2023Jelen Semena Ostrava6:12U Káňů RadvaniceU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel19:28Chovan Jan
6.Út24.10.2023Mistři Ostrava10:8Simpsons Homer OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel20:22Vontor Miroslav
6.Út24.10.2023Jestřábi Ostrava5:13Boomtym PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Šostek Roman14:28Rucký Aleš
6.Út24.10.2023U Dvoru Ostrava12:6Jestřábi 66 OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin27:17Videnka Jiří
6.Út24.10.2023Tenisák Hlučín7:11Windson B OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik19:25Motyčka Lukáš
7.Po30.10.2023Boomtym Poruba11:7Mistři OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš25:18Czekaj Karel
7.Út31.10.2023Démoni Ostrava12:6Jestřábi OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Složil Petr27:18Švihel Miroslav
7.Út31.10.2023Simpsons Homer Ostrava7:11Jelen Semena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav20:24Augustin Tomáš
7.Út31.10.2023U Káňů Radvanice10:9Tenisák HlučínU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan25:22Pavlorek Patrik
7.Út31.10.2023Windson B Ostrava12:6U Dvoru OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš26:18Kočvara Martin
7.Út31.10.2023Jestřábi 66 Ostrava12:6B.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří28:16Targosz Martin
7.Út31.10.2023PreDARTors Ostrava13:5Blechy PetřkoviceMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš28:17Staněk Pavel
7.St1.11.2023Pat.rick Poruba9:10Rytíři OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman22:23Čelovský Jan
26.Út7.11.2023PreDARTors Ostrava14:4Simpsons Homer OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš30:12Vontor Miroslav
8.Po13.11.2023Blechy Petřkovice8:10Rytíři OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel19:23Čelovský Jan
8.Po13.11.2023B.A.F. !!! Ostrava6:12Windson B OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin16:25Motyčka Lukáš
8.Út14.11.2023Jelen Semena Ostrava11:7Boomtym PorubaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Pistovčák Kristián25:20Rucký Aleš
8.Út14.11.2023Mistři Ostrava12:6Démoni OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel27:17Vavrečka Tomáš
8.Út14.11.2023Jestřábi Ostrava10:8Pat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav23:19Štěpánek Roman
8.Út14.11.2023PreDARTors Ostrava10:9Jestřábi 66 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš23:21Videnka Jiří
8.Út14.11.2023U Dvoru Ostrava7:11U Káňů RadvaniceU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin19:28Chovan Jan
8.Út14.11.2023Tenisák Hlučín13:5Simpsons Homer OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik31:14Vontor Miroslav
9.Po20.11.2023Rytíři Ostrava10:8Jestřábi OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan22:18Švihel Miroslav
9.Po20.11.2023Boomtym Poruba10:8Tenisák HlučínBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:23Pavlorek Patrik
9.Út21.11.2023Démoni Ostrava5:13Jelen Semena OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Složil Petr14:29Frýza Pavel
9.Út21.11.2023Simpsons Homer Ostrava7:11U Dvoru OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav20:27Kočvara Martin
9.Út21.11.2023U Káňů Radvanice8:10B.A.F. !!! OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan21:25Targosz Martin
9.Út21.11.2023Windson B Ostrava10:8PreDARTors OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš24:21Bajgar Tomáš
9.Út21.11.2023Jestřábi 66 Ostrava6:12Blechy PetřkovicePermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří19:28Koběrský Radek
9.St22.11.2023Pat.rick Poruba4:14Mistři OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman12:29Czekaj Karel
10.Po27.11.2023Blechy Petřkovice13:5Jestřábi OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel29:16Švihel Miroslav
10.Po27.11.2023B.A.F. !!! Ostrava10:8Simpsons Homer OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin27:20Vontor Miroslav
10.Út28.11.2023Jelen Semena Ostrava16:2Pat.rick PorubaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel33:8Štěpánek Roman
10.Út28.11.2023Mistři Ostrava11:7Rytíři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel24:18Čelovský Jan
10.Út28.11.2023Jestřábi 66 Ostrava6:12Windson B OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří15:27Motyčka Lukáš
10.Út28.11.2023PreDARTors Ostrava13:5U Káňů RadvaniceMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš28:14Chovan Jan
10.Út28.11.2023U Dvoru Ostrava14:4Boomtym PorubaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin29:16Rucký Aleš
10.Út28.11.2023Tenisák Hlučín15:3Démoni OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik31:13Janouškovec Tomáš
11.Po4.12.2023Rytíři Ostrava10:8Jelen Semena OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan26:20Frýza Pavel
11.Po4.12.2023Boomtym Poruba6:12B.A.F. !!! OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš18:26Targosz Martin
11.Út5.12.2023Jestřábi Ostrava7:11Mistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav19:25Czekaj Karel
11.Út5.12.2023Démoni Ostrava9:10U Dvoru OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš24:21Kočvara Martin
11.Út5.12.2023Simpsons Homer Ostrava5:13PreDARTors OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Kamrád Jan17:29Bajgar Tomáš
11.Út5.12.2023U Káňů Radvanice15:3Jestřábi 66 OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan30:14Videnka Jiří
11.Út5.12.2023Windson B Ostrava13:5Blechy PetřkoviceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš29:14Staněk Pavel
11.St6.12.2023Pat.rick Poruba5:13Tenisák HlučínU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman17:31Pavlorek Patrik
12.Po11.12.2023Blechy Petřkovice11:7Mistři OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel25:20Czekaj Karel
12.Po11.12.2023B.A.F. !!! Ostrava11:7Démoni OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin23:21Janouškovec Tomáš
12.Út12.12.2023Jelen Semena Ostrava14:4Jestřábi OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel29:13Švihel Miroslav
12.Út12.12.2023Windson B Ostrava10:8U Káňů RadvaniceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš23:23Chovan Jan
12.Út12.12.2023Jestřábi 66 Ostrava14:4Simpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří31:15Vontor Miroslav
12.Út12.12.2023PreDARTors Ostrava5:13Boomtym PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Gehry Jan13:28Rucký Aleš
12.Út12.12.2023U Dvoru Ostrava13:5Pat.rick PorubaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin29:17Štěpánek Roman
12.Út12.12.2023Tenisák Hlučín10:9Rytíři OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik23:19Čelovský Jan
13.Po18.12.2023Rytíři Ostrava11:7U Dvoru OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan23:18Kočvara Martin
13.Po18.12.2023Boomtym Poruba11:7Jestřábi 66 OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš26:21Videnka Jiří
13.Út19.12.2023Mistři Ostrava8:10Jelen Semena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel21:22Frýza Pavel
13.Út19.12.2023Jestřábi Ostrava10:8Tenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav26:21Pavlorek Patrik
13.Út19.12.2023Démoni Ostrava10:9PreDARTors OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš22:20Gehry Jan
13.Út19.12.2023Simpsons Homer Ostrava10:9Windson B OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav24:22Motyčka Lukáš
13.Út19.12.2023U Káňů Radvanice7:11Blechy PetřkoviceU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan19:25Staněk Pavel
13.St20.12.2023Pat.rick Poruba8:10B.A.F. !!! OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman19:24Targosz Martin
21.Čt21.12.2023Démoni Ostrava8:10Rytíři OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
00:00Janouškovec Tomáš20:22Čelovský Jan
23.Čt4.1.2024Windson B Ostrava8:10B.A.F. !!! OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš22:23Targosz Martin
14.Po8.1.2024Blechy Petřkovice9:10Jelen Semena OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel19:23Augustin Tomáš
14.Po8.1.2024B.A.F. !!! Ostrava11:7Rytíři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin23:21Čelovský Jan
14.Út9.1.2024U Káňů Radvanice7:11Simpsons Homer OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan22:25Vontor Miroslav
14.Út9.1.2024Windson B Ostrava13:5Boomtym PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš27:17Rucký Aleš
14.Út9.1.2024Jestřábi 66 Ostrava9:10Démoni OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří23:22Janouškovec Tomáš
14.Út9.1.2024PreDARTors Ostrava11:7Pat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš27:19Štěpánek Roman
14.Út9.1.2024U Dvoru Ostrava4:14Jestřábi OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin14:30Švihel Miroslav
14.Út9.1.2024Tenisák Hlučín13:5Mistři OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik29:15Czekaj Karel
15.Po15.1.2024Rytíři Ostrava10:8PreDARTors OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan24:22Bajgar Tomáš
15.Po15.1.2024Boomtym Poruba10:8U Káňů RadvaniceBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš22:23Chovan Jan
15.Út16.1.2024Jelen Semena Ostrava9:10Tenisák HlučínU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel22:22Pavlorek Patrik
15.Út16.1.2024Mistři Ostrava16:2U Dvoru OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel33:7Kočvara Martin
15.Út16.1.2024Jestřábi Ostrava8:10B.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav17:24Targosz Martin
15.Út16.1.2024Démoni Ostrava6:12Windson B OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš18:28Motyčka Lukáš
15.Út16.1.2024Simpsons Homer Ostrava7:11Blechy PetřkoviceMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav21:24Staněk Pavel
15.St17.1.2024Pat.rick Poruba6:12Jestřábi 66 OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman19:26Videnka Jiří
16.Po22.1.2024Boomtym Poruba11:7Simpsons Homer OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:18Vontor Miroslav
16.Po22.1.2024Rytíři Ostrava10:8Jestřábi 66 OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan22:21Videnka Jiří
16.Po22.1.2024Blechy Petřkovice11:7Tenisák HlučínU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel28:17Pavlorek Patrik
16.Út23.1.2024Démoni Ostrava7:11U Káňů RadvaniceHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš20:26Chovan Jan
16.Út23.1.2024Jestřábi Ostrava8:10PreDARTors OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav23:22Bajgar Tomáš
16.Út23.1.2024Mistři Ostrava8:10B.A.F. !!! OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel21:23Targosz Martin
16.Út23.1.2024Jelen Semena Ostrava13:5U Dvoru OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš27:13Ondřej Tomáš
16.St24.1.2024Pat.rick Poruba6:12Windson B OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman18:26Motyčka Lukáš
17.Po29.1.2024Boomtym Poruba9:10Blechy PetřkoviceBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš20:24Staněk Pavel
17.Po29.1.2024B.A.F. !!! Ostrava8:10Jelen Semena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin22:25Frýza Pavel
17.Út30.1.2024PreDARTors Ostrava7:11Mistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš17:27Czekaj Karel
17.Út30.1.2024Jestřábi 66 Ostrava10:8Jestřábi OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří22:20Švihel Miroslav
17.Út30.1.2024Windson B Ostrava13:5Rytíři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš28:16Čelovský Jan
17.Út30.1.2024U Káňů Radvanice13:5Pat.rick PorubaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan29:15Štěpánek Roman
17.Út30.1.2024Simpsons Homer Ostrava10:8Démoni OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav22:21Janouškovec Tomáš
17.Út30.1.2024U Dvoru Ostrava7:11Tenisák HlučínU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin17:26Pavlorek Patrik
18.Po5.2.2024Rytíři Ostrava10:9U Káňů RadvaniceHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan25:23Chovan Jan
18.Po5.2.2024Blechy Petřkovice16:2U Dvoru OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel32:6Kočvara Martin
18.Út6.2.2024Démoni Ostrava8:10Boomtym PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Složil Petr20:24Rucký Aleš
18.Út6.2.2024Jestřábi Ostrava7:11Windson B OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav18:24Motyčka Lukáš
18.Út6.2.2024Mistři Ostrava2:16Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel8:34Videnka Jiří
18.Út6.2.2024Jelen Semena Ostrava13:5PreDARTors OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš28:12Bojar Pavel Boris
18.Út6.2.2024Tenisák Hlučín5:13B.A.F. !!! OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik16:29Targosz Martin
18.St7.2.2024Pat.rick Poruba11:7Simpsons Homer OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman24:19Vontor Miroslav
19.Po12.2.2024Boomtym Poruba10:8Pat.rick PorubaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš24:23Štěpánek Roman
19.Po12.2.2024B.A.F. !!! Ostrava15:3U Dvoru OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin32:12Kočvara Martin
19.Út13.2.2024Démoni Ostrava8:10Blechy PetřkoviceHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš23:24Staněk Pavel
19.Út13.2.2024Jestřábi 66 Ostrava4:14Jelen Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří12:30Pistovčák Kristián
19.Út13.2.2024Windson B Ostrava15:3Mistři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš31:12Czekaj Karel
19.Út13.2.2024U Káňů Radvanice13:5Jestřábi OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan27:15Švihel Miroslav
19.Út13.2.2024Simpsons Homer Ostrava10:8Rytíři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Tábor Michal26:18Čelovský Jan
19.Út13.2.2024PreDARTors Ostrava7:11Tenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš21:25Pavlorek Patrik
20.Po19.2.2024Rytíři Ostrava8:10Boomtym PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan22:26Rucký Aleš
20.Po19.2.2024Blechy Petřkovice10:8B.A.F. !!! OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel27:21Targosz Martin
20.Út20.2.2024Jestřábi Ostrava13:5Simpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav28:18Vontor Miroslav
20.Út20.2.2024Mistři Ostrava8:10U Káňů RadvaniceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel20:23Chovan Jan
20.Út20.2.2024Jelen Semena Ostrava8:10Windson B OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš18:25Motyčka Lukáš
20.Út20.2.2024Tenisák Hlučín13:5Jestřábi 66 OstravaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik29:16Videnka Jiří
20.Út20.2.2024U Dvoru Ostrava7:11PreDARTors OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin20:25Bajgar Tomáš
20.St21.2.2024Pat.rick Poruba9:10Démoni OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman24:22Janouškovec Tomáš
21.Po26.2.2024Boomtym Poruba10:8Jestřábi OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš24:20Švihel Miroslav
21.Út27.2.2024U Káňů Radvanice5:13Jelen Semena OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan13:30Augustin Tomáš
21.Út27.2.2024Simpsons Homer Ostrava11:7Mistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav29:19Czekaj Karel
21.Út27.2.2024PreDARTors Ostrava8:10B.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš22:23Targosz Martin
21.Út27.2.2024Jestřábi 66 Ostrava15:3U Dvoru OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří33:13Kočvara Martin
21.Út27.2.2024Windson B Ostrava13:5Tenisák HlučínModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš29:14Pavlorek Patrik
21.St28.2.2024Pat.rick Poruba1:17Blechy PetřkoviceU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman7:34Staněk Pavel
22.Po4.3.2024Rytíři Ostrava12:6Pat.rick PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan28:16Štěpánek Roman
22.Po4.3.2024B.A.F. !!! Ostrava7:11Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin19:27Videnka Jiří
22.Po4.3.2024Blechy Petřkovice8:10PreDARTors OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel22:24Bajgar Tomáš
22.Út5.3.2024Jestřábi Ostrava10:8Démoni OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav23:21Janouškovec Tomáš
22.Út5.3.2024Mistři Ostrava10:8Boomtym PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel22:17Rucký Aleš
22.Út5.3.2024Jelen Semena Ostrava14:4Simpsons Homer OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš31:11Vontor Miroslav
22.Út5.3.2024Tenisák Hlučín10:8U Káňů RadvaniceU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik23:22Chovan Jan
22.Út5.3.2024U Dvoru Ostrava3:15Windson B OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin11:33Motyčka Lukáš
23.Po11.3.2024Rytíři Ostrava4:14Blechy PetřkoviceHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan16:31Staněk Pavel
23.Po11.3.2024Boomtym Poruba4:14Jelen Semena OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš14:29Frýza Pavel
23.Út12.3.2024Démoni Ostrava9:10Mistři OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš26:21Pohanka Kamil
23.Út12.3.2024Jestřábi 66 Ostrava10:8PreDARTors OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří26:23Bajgar Tomáš
23.Út12.3.2024U Káňů Radvanice18:0U Dvoru OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Brunner Tomáš36:0Kočvara Martin
23.Út12.3.2024Simpsons Homer Ostrava10:9Tenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav24:24Pavlorek Patrik
23.St13.3.2024Pat.rick Poruba9:10Jestřábi OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman24:24Švihel Miroslav
24.Po18.3.2024B.A.F. !!! Ostrava10:8U Káňů RadvaniceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin23:17Chovan Jan
24.Po18.3.2024Blechy Petřkovice11:7Jestřábi 66 OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel27:18Videnka Jiří
24.Út19.3.2024Jestřábi Ostrava10:9Rytíři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav25:23Čelovský Jan
24.Út19.3.2024Mistři Ostrava13:5Pat.rick PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel30:17Štěpánek Roman
24.Út19.3.2024Jelen Semena Ostrava13:5Démoni OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš31:17Janouškovec Tomáš
24.Út19.3.2024Tenisák Hlučín6:12Boomtym PorubaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik19:27Rucký Aleš
24.Út19.3.2024U Dvoru Ostrava7:11Simpsons Homer OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin17:28Vontor Miroslav
24.Út19.3.2024PreDARTors Ostrava7:11Windson B OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš17:28Motyčka Lukáš
25.Po25.3.2024Rytíři Ostrava6:12Mistři OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan16:27Czekaj Karel
25.Po25.3.2024Boomtym Poruba18:0U Dvoru OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš36:0Kočvara Martin
25.Út26.3.2024Jestřábi Ostrava6:12Blechy PetřkovicePermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav19:27Staněk Pavel
25.Út26.3.2024Windson B Ostrava13:5Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš28:15Videnka Jiří
25.Út26.3.2024U Káňů Radvanice13:5PreDARTors OstravaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan26:18Bajgar Tomáš
25.Út26.3.2024Simpsons Homer Ostrava10:8B.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav23:23Targosz Martin
25.Út26.3.2024Démoni Ostrava12:6Tenisák HlučínHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš26:17Pavlorek Patrik
25.St27.3.2024Pat.rick Poruba10:9Jelen Semena OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman22:21Augustin Tomáš
30.Út2.4.2024U Káňů Radvanice6:12Boomtym PorubaU Káňů restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Chovan Jan18:27Rucký Aleš
26.Po8.4.2024B.A.F. !!! Ostrava12:6Boomtym PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Targosz Martin27:19Rucký Aleš
26.Po8.4.2024Blechy Petřkovice7:11Windson B OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel20:24Motyčka Lukáš
26.Út9.4.2024Mistři Ostrava14:4Jestřábi OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel31:13Švihel Miroslav
26.Út9.4.2024Jelen Semena Ostrava12:6Rytíři OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel28:17Čelovský Jan
26.Út9.4.2024Tenisák Hlučín16:2Pat.rick PorubaU Žáby posezení Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik33:10Štěpánek Roman
26.Út9.4.2024U Dvoru Ostrava6:12Démoni OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin15:26Janouškovec Tomáš
26.Út9.4.2024Jestřábi 66 Ostrava8:10U Káňů RadvanicePermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří20:22Chovan Jan
27.Po15.4.2024Boomtym Poruba11:7PreDARTors OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Rucký Aleš25:22Bajgar Tomáš
27.Po15.4.2024Rytíři Ostrava5:13Tenisák HlučínHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Čelovský Jan15:29Pavlorek Patrik
27.Út16.4.2024Mistři Ostrava7:11Blechy PetřkoviceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel19:26Staněk Pavel
27.Út16.4.2024Jestřábi Ostrava2:16Jelen Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav8:33Augustin Tomáš