Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK dvojice muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Dvojice muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Dvojic: 47| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
2.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
3.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
4.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
5.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
5.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
7.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
7.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
9.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
9.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
9.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
9.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
13.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
13.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
Weselowski Lukasz WRD076132BSlezští rytíři Karviná
13.Kotek Jaroslav CZE042337AAligators Návsí
Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
13.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
17.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
17.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
Mikeska Karel CZE071268Ostrava
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
17.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
17.Novák Lukáš CZE076155DHospůdka U Kočky Svinov
Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
17.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
17.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
17.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
Svoreň Juraj CZE065201COrli Orlová
25.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov
25.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
25.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
Zimný Martin CZE054900BDC Boconi Návsi
25.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
Holič Jiří CZE061271BDC Boconi Návsi
25.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
25.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná
Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
33.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
Kmoch Marcel CZE072603Ostrava
33.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov
Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov
33.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
33.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
33.Jendrulek Jan CZE067852BXPneu Orlová
Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
33.Nowaczyk Jacek CZE049179BSlezští rytíři Karviná
Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
33.Peško Jiří CZE006073CMajáček Karviná
Šubert Erik CZE006429CArmageddon Karviná
33.Raszyk Jiří CZE023663CLos Muertos Karviná
Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
33.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
33.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Profin Orlová
Sláma Miroslav CZE061506BDC Profin Orlová
33.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
33.Svrčina Vladimír CZE070752CElefant Karviná
Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
33.Štěpánek Vít CZE032216CDC Brooklyn Havířov
Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
33.Weissmann Petr CZE026063BSlezští rytíři Karviná
Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 13:16:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement