Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK dvojice muži

20.4.2024| Ostrava-Bártovice - Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Dvojic: 33| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
2.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
3.Šimáček Marek CZE061276ABo.Co Fifejdy
Stračánek Petr CZE058347ABo.Co Fifejdy
4.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek
5.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
5.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
7.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
Losovský Martin CZE068224BWindson Ostrava
7.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
Rohoň Róbert CZE050107AŠK Leví Poruba
9.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
Pavlorek Patrik CZE013440BTenisák Hlučín
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
13.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
Hříbal Jiří CZE070840DŠipkaři Meteor Vratimov
13.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
13.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
Aniol Miroslav CZE070747CDC Esa Ostrava
13.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
17.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
Popovič Petr CZE074642DRytíři Ostrava
17.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
17.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
17.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
17.Koudela Marek CZE003648BMichelindart Havířov
Giercuszkiewicz Kamil CZE045239Havířov
17.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
17.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
17.Šipula Martin CZE063443BŠK Nagano Václavovice
Kelnar Václav CZE077530Příbor
25.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
25.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
25.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
25.Staněk David CZE056110BMichelindart Havířov
Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
25.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
David Lumir CZE080812Karvina
25.Šleis Marek CZE074217BRubín Red Stones Ostrava
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
25.Šup Michal CZE061486CL.R. Dukan Havířov
Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
25.Vašica Zdeněk CZE078583Frydek-Mistek
Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
33.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 11:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 23:30:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement