Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barracudy Olomouc | 21 | 19 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 277 | : | 102 | 598 | : | 298 | 58 |
2. | The Rats Šumperk | 21 | 17 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 233 | : | 146 | 539 | : | 399 | 53 |
3. | O Dírko Maroko Olomouc | 21 | 12 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 194 | : | 185 | 479 | : | 445 | 37 |
4. | Rebel Olomouc | 21 | 10 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 194 | : | 186 | 482 | : | 451 | 34 |
5. | Punat Olomouc | 21 | 7 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 170 | : | 209 | 411 | : | 500 | 23 |
6. | Sherwood Hlubočky | 21 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 158 | : | 221 | 411 | : | 511 | 22 |
7. | Helios Olomouc | 21 | 4 | 1 | 0 | 2 | 14 | 0 | 160 | : | 221 | 416 | : | 518 | 16 |
8. | Miagi Rabbits Mohelnice | 21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 17 | 0 | 132 | : | 248 | 354 | : | 568 | 9 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Svoboda Jakub | Barracudy Olomouc | 94,0 | 89,83 | 84 | 59 | 53 | 80,29 | 137 | 110 |
2. | Hamerník Zdeněk | Barracudy Olomouc | 81,2 | 87,50 | 84 | 48 | 42 | 76,11 | 113 | 86 |
3. | Huličný Svatopluk | The Rats Šumperk | 65,0 | 73,47 | 84 | 49 | 36 | 62,40 | 125 | 78 |
4. | Bilaj Patrik | The Rats Šumperk | 64,2 | 63,79 | 84 | 58 | 37 | 60,56 | 142 | 86 |
5. | Novohradský Jaroslav | The Rats Šumperk | 63,6 | 63,01 | 84 | 73 | 46 | 60,00 | 180 | 108 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pá | 14.4.2023 | 18:00 | 20. | Sherwood Hlubočky | 9 | : | 10 | Miagi Rabbits Mohelnice | ||
Bič Petr | 23 | : | 21 | Domaniková Lenka | ||||||
Pá | 14.4.2023 | 18:00 | 20. | Helios Olomouc | 7 | : | 11 | Rebel Olomouc | ||
Šurkal Martin | 19 | : | 27 | Telíšek Michal | ||||||
Pá | 14.4.2023 | 18:00 | 20. | Punat Olomouc | 2 | : | 16 | Barracudy Olomouc | ||
Novák František | 10 | : | 34 | Soušek Petr | ||||||
Pá | 14.4.2023 | 18:00 | 20. | O Dírko Maroko Olomouc | 9 | : | 10 | The Rats Šumperk | ||
Spurný Jan | 25 | : | 25 | Novohradský Jaroslav | ||||||
Pá | 21.4.2023 | 18:00 | 21. | Sherwood Hlubočky | 3 | : | 15 | Barracudy Olomouc | ||
Bič Petr | 9 | : | 31 | Špunda Michal | ||||||
Pá | 21.4.2023 | 18:00 | 21. | Punat Olomouc | 10 | : | 9 | Helios Olomouc | ||
Novák František | 24 | : | 20 | Šurkal Martin | ||||||
Pá | 21.4.2023 | 18:00 | 21. | O Dírko Maroko Olomouc | 7 | : | 11 | Miagi Rabbits Mohelnice | ||
Spurný Jan | 21 | : | 26 | Zatloukal František | ||||||
Pá | 21.4.2023 | 18:00 | 21. | Rebel Olomouc | 7 | : | 11 | The Rats Šumperk | ||
Telíšek Michal | 17 | : | 25 | Novohradský Jaroslav |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |