Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | U Mě dobrý Česká Ves | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 278 | : | 82 | 602 | : | 259 | 60 |
2. | Big Crash Velká Kraš | 20 | 16 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 232 | : | 130 | 525 | : | 345 | 51 |
3. | Dravci Supíkovice | 20 | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 218 | : | 142 | 496 | : | 357 | 45 |
4. | Křemílci Mikulovice | 20 | 13 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 204 | : | 157 | 479 | : | 408 | 41 |
5. | Nealko Černá Voda | 20 | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 | 189 | : | 173 | 451 | : | 421 | 33 |
6. | TJ Zlaté Hory MJTJ | 20 | 9 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 183 | : | 179 | 436 | : | 430 | 29 |
7. | Syslíci Velká Kraš | 20 | 6 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 166 | : | 196 | 417 | : | 465 | 20 |
8. | U Mě dobrý Česká Ves B | 20 | 5 | 2 | 0 | 0 | 13 | 0 | 159 | : | 203 | 401 | : | 472 | 19 |
9. | Fenix Stará Červená Voda | 20 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13 | 0 | 150 | : | 213 | 382 | : | 507 | 18 |
10. | Sniper Nová Červená voda | 20 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 125 | : | 236 | 361 | : | 528 | 10 |
11. | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 18 | 0 | 84 | : | 277 | 247 | : | 605 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Šoltys Zdeněk | U Mě dobrý Česká Ves | 91,5 | 89,74 | 80 | 78 | 70 | 78,92 | 185 | 146 |
2. | Vala Dominik | Křemílci Mikulovice | 83,2 | 85,92 | 80 | 71 | 61 | 77,58 | 165 | 128 |
3. | Malaník Marek | Dravci Supíkovice | 79,5 | 79,17 | 80 | 72 | 57 | 74,10 | 166 | 123 |
4. | Suchánec Libor | U Mě dobrý Česká Ves | 78,0 | 82,05 | 80 | 78 | 64 | 74,19 | 186 | 138 |
5. | Blaha Martin | U Mě dobrý Česká Ves | 77,6 | 79,03 | 80 | 62 | 49 | 72,22 | 144 | 104 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pá | 28.4.2023 | 18:00 | 21. | Dravci Supíkovice | 13 | : | 5 | Nealko Černá Voda | ||
Malaník Marek | 27 | : | 13 | Nečesal Lukáš | ||||||
Pá | 5.5.2023 | 18:00 | 22. | Big Crash Velká Kraš | 12 | : | 6 | TJ Zlaté Hory MJTJ | ||
Kuběnová Marcela | 26 | : | 17 | Valek Miroslav | ||||||
Pá | 5.5.2023 | 18:00 | 22. | Nealko Černá Voda | 11 | : | 7 | Syslíci Velká Kraš | ||
Juřík Jaroslav | 24 | : | 16 | Ondrušík Jaroslav | ||||||
Pá | 5.5.2023 | 18:00 | 22. | U Mě dobrý Česká Ves | 15 | : | 3 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | ||
Šoltys Zdeněk | 33 | : | 12 | Švec Jaroslav | ||||||
Pá | 5.5.2023 | 18:00 | 22. | Křemílci Mikulovice | 7 | : | 11 | Dravci Supíkovice | ||
Vala Dominik | 18 | : | 24 | Malaník Marek | ||||||
Pá | 5.5.2023 | 18:00 | 22. | Fenix Stará Červená Voda | 12 | : | 6 | U Mě dobrý Česká Ves B | ||
Modrovič Michal | 26 | : | 22 | Palík Vladimír |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |