Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/982)
 NáhledTiskNahoru
2018 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 982 | Turnajů: 768

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno430344541 700
2.Kašpar Jakub 1990CZE008157AKaspec Libina530355539 700
3.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc5303513939 000
4.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc530358435 100
5.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička530358134 000
6.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli530358332 900
7.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov230324132 800
8.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov330334832 300
8.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice530355432 300
10.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice430345130 800
11.Mikláš Jakub CZE056092Vrbno pod Pradědem330337230 100
12.Fitz Daniel CZE001873Přerov 30304430 000
13.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek530353829 700
14.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov430343629 400
15.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc230323429 000
16.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk430344328 800
17.Drtil Karel CZE000840Vrbno pod Pradědem230325028 100
18.Benda Lukáš CZE043587BDobří Bobři B Olomouc330337027 800
19.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice30304427 600
20.Kristen Zdenek ml. CZE052095Paseka30304627 200
20.Vlček Jiří 1959CZE045884ASport Bar Atláč Přerov30306127 200
22.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše430347126 800
23.Přidal Petr CZE024692Těšetice430345126 400
24.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc30305026 200
25.Nerušil Tomáš CZE049315Uničov30304725 600
26.Novák Miroslav CZE017184BSniper Nová Červená Voda30303725 000
27.Kristen Zdeněk CZE019214Paseka30305524 900
28.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc330339024 800
29.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald 30304624 500
30.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc230323524 400
31.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina511161623 950
32.Zdráhal Jan CZE057195Krnov518232323 500
33.Adamec Radek CZE035440Fulnek430343523 100
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice30306123 100
35.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc30303423 000
36.Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli230325822 800
37.Drtil Pavel 2001CZE053159Vrbno pod Pradědem130314922 100
37.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice26262622 100
39.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice30304121 800
39.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice30303121 800
41.Šurkal Martin CZE060062BHelios Olomouc230328421 600
42.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli230323221 500
43.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice130315321 400
44.Pluhařík Marcel CZE026113BTJ Zlaté Hory MJTJ30306021 300
45.Popelka Marek CZE029651Vyškov30303021 100
46.Lošťák Antonín CZE003332BSport Bar Atláč Přerov30305621 000
46.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk330333321 000
48.Pavlinský Zdeněk CZE000898Olomouc 30304720 700
48.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané130315120 700
50.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc5303511020 600
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 19:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 19:41:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement