Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/141)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2024 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 141 | Turnajů: 454

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kočařová Veronika CZE078664Prostějov217198813 250
2.Kučerová Ivona CZE053760Vřesovice217193911 450
3.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov117186510 850
4.Petrová Marie CZE079395Prostějov1717559 350
4.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč21719529 350
6.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané11718218 750
7.Otrubová Eva CZE029649Luleč11718198 150
8.Kavková Michaela CZE000779Olomouc31518188 050
9.Kalužíková Jitka CZE057714Šternberk1717207 850
10.Píchalová Marie CZE079004Litovel1717227 350
11.Slavíková Miroslava CZE016301Rovensko pod Troskami 11718467 050
12.Soukupová Nikol CZE062701DHospůdka Černá cesta Olomouc1717196 950
13.Čechová Ariana CZE028848Morkovice1717226 750
13.Špirková Zuzana CZE076213Šumperk1717266 750
15.Zifčáková Lenka CZE068962Litovel1717226 650
16.Vánská Simona CZE076604Olomouc1717396 550
17.Rozmanová Bronislava CZE077576Litovel1717176 350
18.Jachimiaková Radka CZE074181Vyškov11718346 150
19.Jedličková Markéta CZE074486( Klub Trefa Olomouc )1212126 000
20.Dosedlová Tereza CZE074501( Klub Trefa Olomouc )1515155 950
20.Lutonská Olga CZE068682Olomouc1717245 950
22.Kosová Pavlína CZE079003Litovel1717215 750
22.Plšková Irena CZE079555Litovel1717205 750
24.Stránská Ivana CZE073494Šternberk1717205 450
25.Matonohová Lucie CZE075632Bedihošť1616165 400
26.Vémolová Vendula CZE075194Vícov 1891212125 300
27.Mynářová Kristýna CZE080600Bludov1616165 200
28.Řepová Veronika CZE073052Sport Bar Atláč Přerov1414144 900
29.Zapletalová Veronika CZE078762Olomouc1313134 850
30.Pohořelská Šárka CZE056832DPunat Olomouc1616164 800
30.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice1010104 800
32.Holbová Dagmar CZE053608Ivanovice na Hané1717174 650
33.Hradilová Romana CZE060240Bolelouc1313134 350
34.Jedličková Aneta CZE074485( Klub Trefa Olomouc )8884 300
35.Kopčilová Monika CZE049221Hulín1111114 250
36.Peřinová Jana CZE032176Olomouc1010104 200
36.Schöpeová Markéta CZE069018Štíty1414144 200
36.Prčíková Alice CZE004856Syslíci Velká Kraš8884 200
39.Kyselá Zdena CZE035162DGold Řídeč23554 050
40.Talandová Tereza CZE073053Sport Bar Atláč Přerov1212124 000
40.Fofová Nikola CZE079671Štěpánov8884 000
42.Zajarošová Milena CZE074590Šumperk1313133 950
43.Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka17883 850
44.Čtvrtlíková Zuzana CZE040900DPunat Olomouc1212123 800
45.Součková Věra CZE036618Olomouc1010103 700
45.Otevřelová Andrea CZE057727DPříšerky Šternberk1010103 700
47.Köhlerová Gabriela CZE075366Šternberk1111113 650
47.Válková Nikola CZE079016Olomouc1111113 650
49.Jirousková Monika CZE072649DHadi Smržovka17883 050
50.Kovářová Michaela CZE080092Olomouc1111112 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 03:41:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement