Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/229)
 NáhledTiskNahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2024 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 229 | Turnajů: 675

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané317206720 750
2.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou217195820 350
3.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov217198118 750
4.Tomeček Jakub CZE052964BHanácká trefa Prostějov117183818 550
5.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo217198717 950
6.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk117185817 850
7.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov117183617 750
8.Švec Martin CZE076508BNo Men Prostějov117183517 650
9.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov117182616 950
10.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk217195516 550
10.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov117183316 550
12.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice17172516 350
13.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves17172916 150
13.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov17173016 150
15.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk217194916 050
15.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc317206216 050
17.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané217196215 650
18.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo117183115 450
19.Sedláček David CZE066340BKlikaři Litovel17172615 350
20.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany117183215 250
21.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané17175915 150
22.Kryštof Bohumír CZE073459BHanácká trefa Prostějov17174414 550
23.Dosedla Petr CZE076606BTrefa Olomouc17173214 450
23.Novák František CZE000466BPunat Olomouc17172114 450
25.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc217193114 250
26.Doseděl Ladislav CZE076603BTrefa Olomouc117187514 050
27.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk17173913 750
28.Šoltys Zdeněk CZE062628BU Mě dobrý Česká Ves17172613 650
29.Hladký František ml. CZE058120BDravci Supíkovice17172113 250
30.Erben Pavel CZE064667BTrefa Olomouc17171813 150
30.Bilaj Patrik CZE063799BThe Rats Šumperk117182813 150
32.Matoušek Karel CZE051905BKomáři Komárov17172012 850
33.Hladinec Jiří CZE029406BKlikaři Litovel117182612 750
34.Štaffa Miroslav CZE063348BKlikaři Litovel117181812 150
35.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc317202312 050
36.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov117184111 950
37.Konůpek Pavel CZE064668BBistro Kožušany17172111 850
38.Novohradský Jaroslav CZE059869BThe Rats Šumperk17174511 750
38.Hladký František CZE051252BDravci Supíkovice17172211 750
40.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov17172711 650
41.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou117184011 550
42.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ17172111 450
43.Kučera Karel CZE053759BO tečku Prostějov217194111 350
44.Roubíček Aleš CZE077683BBar Plzeňka Prostějov17175810 650
45.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice17172310 550
45.Kaláb Michal CZE063275BDouble-Trouble Ivanovice na Hané17173510 550
47.Gorba Tomáš CZE067404BKováři Prostějov14141410 500
48.Petráš Vladimír CZE068812BSport Bar Atláč Přerov17173110 450
49.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané12121210 400
50.Šlézar Jakub CZE077682BBar Plzeňka Prostějov17174710 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 22:32:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement