Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/686)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 686 | Turnajů: 528

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
468.Brachtl Jakub CZE066249Plinkout1111 050
468.Bajgar Vojtěch CZE052158AOlomoučtí vlci1111 050
468.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno1111 050
468.Korec Jaroslav CZE047868Kohetín1111 050
478.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha111950
478.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk 111950
478.Csókás Jiří CZE053172Kojetín111950
494.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo111850
494.Pavlica Petr CZE076016Veselí nad Moravou111850
494.Janíček Josef 1986CZE047048Šternberk111850
494.Ševčík Jan CZE058640BČerná křídla Kostelec111850
494.Vařecha Michal CZE060753Uničov111850
520.Haluzík Zdeněk CZE003276Radslavice 111750
520.Turan Václav CZE040771BVP Evaň111750
520.Hladinec Jiří CZE029406BKlikaři Litovel111750
520.Kozelský Antonín CZE075701CArnošťáci Hranice111750
520.Gardian Jaroslav CZE064941BHospůdka u Bagarů Skalička111750
520.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1 111750
537.Chaloupka Jaroslav CZE076238Vyškov111650
537.Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany111650
537.Haník Kamil CZE050500Uničov111650
537.Turan Michal CZE000228BWFS Evaň111650
537.Saulich Jiří CZE043476BKováři Prostějov111650
537.Zezula Lukáš CZE058106Kováři Prostějov111650
537.Nečesany Jiří CZE073142Litovel111650
537.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk111650
555.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice111550
555.Šoupal Martin CZE041793Prodarts club Lipník nad Bečvou111550
555.Lakomý František CZE013024CHospoda U Kupce Tážaly111550
555.Labonek Věroslav CZE062084AMoravans Litovel111550
555.Milov Jakub CZE043802DHospůdka Černá cesta Olomouc111550
555.Vařeka Milan CZE002170Šumperk 111550
555.Mezuláník Adam CZE053325Olomouc111550
555.Uhříček Břetislav CZE012345ATrutnov111550
555.Vlach Roman CZE032146CClub 2V Vyškov111550
555.Novak Jiri CZE066864Petrov nad Desnou111550
555.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov111550
555.Čechák Martin CZE075872Břidlčná111550
555.Dušek Marian CZE000215AKaspec Libina111550
555.Brus Jiří CZE003804BKováři Prostějov111550
555.Pluhařík Marcel CZE026113BTJ Zlaté Hory MJTJ111550
579.Horný Lukáš CZE031409CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany111450
579.Ohera Bohuslav CZE027481Svésedlice111450
579.Holba Milan CZE033380Ivanovice na Hané111450
579.Bartiš Zdeněk CZE004875DWFS Evaň111450
579.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha111450
579.Bukovec Miroslav CZE076622Klopotovice 87111450
579.Skácel Karel CZE068165Lipnik nad Becvou111450
579.Roháč Jan CZE066871AKaspec Libina111450
579.Janíček Jaroslav CZE050315Lipinka 2111450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 19:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 19:55:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement