Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/686)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 686 | Turnajů: 528

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
136.Žeravík Karel CZE070210APanteři Hranice19191910 050
223.Žáček Jaroslav CZE022276BBistro Kožušany1414146 600
520.Zobanová Adéla CZE071215CIce Tips Přerov333750
494.Zlámal Aleš CZE074705Bedihošť333850
537.Zezula Lukáš CZE058106Kováři Prostějov111650
605.Zelený JIří CZE069599BSport Bar Atláč Přerov111350
639.Zelenka Jan CZE056201Rýmařov111250
221.Zdřálek Ladislav CZE062275CPitbull Senice na Hané1313136 650
485.Zatloukal Marek CZE021060CSport Bar Olomouc222900
579.Zatloukal František CZE067570BDC Miagi Mohelnice111450
639.Zaťko Tomáš CZE070572Přerov111250
353.Zapletal Jiří CZE073455BTipaři Prostějov8883 300
248.Zápařka Petr CZE024684AJedlička Prostějov1414145 900
369.Zajíček Tomáš CZE074887AHospůdka u Bagarů Skalička6662 800
444.Zahradník Vladimír CZE058210Janovice u Rýmařova3331 250
364.Zahradník Jakub CZE065911Morkovice6663 000
407.Záhořík Václav CZE047696Ludslavice4441 900
368.Záchenský Pavel WRD071344CProdarts club Lipník nad Bečvou9992 850
433.Wittner Ivo CZE022312CElita Punat Olomouc3331 350
3.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov64646436 700
180.Walter Michal CZE033098BSport Bar Atláč Přerov1111118 150
423.Walter Jiří CZE076653Králíky3331 550
41.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany31313116 550
639.Vystřela Vladimír CZE027052Milenov111250
166.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice2020208 500
299.Vysloužil Pavel CZE073826CPomatenci Hranice1212124 500
209.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov1717177 050
374.Vysloužil Martin CZE072890CPomatenci Hranice1010102 700
209.Vysloužil Ladislav 1971CZE054775BSokol Plumlov1717177 050
325.Vysloužil Ladislav 1966CZE035030BPunat Olomouc7773 950
23.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov27272721 150
509.Vyhnánková Marie CZE074487( Klub Trefa Olomouc )222800
605.Vychodil Marek CZE075040Přerov111350
166.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk2424248 500
75.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk26262613 500
20.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk28282821 500
68.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč45454513 850
60.Všetička Martin CZE002674BKobra Hrabůvka24242414 400
163.Vrba Miroslav CZE038891BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané1414148 600
194.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov1212127 600
639.Vrána Tomáš CZE076654Mořice111250
391.Vorčák Erik WRD075371Trstená6662 200
345.Volf Ondřej CZE054916Dub Nad Moravou9993 450
639.Volf Jan CZE074607Bystřice pod Hostýnem111250
232.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov1212126 300
78.Voclon Petr CZE053824Paseka23232313 250
16.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk39393922 450
152.Vlček Jiří CZE045884ASport Bar Atláč Přerov1818189 100
639.Vládek Jiří CZE068183CArnošťáci Hranice111250
605.Vlach Tomáš CZE043523Štětovice111350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 10:09:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement