Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/981)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
586.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno1111 250
621.Nekl Martin CZE052398Dolany1111 100
632.Brachtl Jakub CZE066249Plinkout1111 050
632.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno1111 050
632.Korec Jaroslav CZE047868Kohetín1111 050
632.Adametz David CZE077309Bruntál1111 050
632.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod1111 050
655.Csókás Jiří CZE053172Kojetín111950
688.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek111850
688.Pergl Pavel CZE045625BCannabis 666 Žebrák111850
688.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo111850
688.Pavlica Petr CZE076016Veselí nad Moravou111850
688.Matula Libor CZE060639Bochoř111850
688.Janíček Josef 1986CZE047048Šternberk111850
720.Vymlátil Tomáš CZE069723CŠipkaři Střeň111750
720.Haluzík Zdeněk CZE003276Radslavice 111750
720.Mikulík Miroslav 1979CZE027465Bystřice pod Hostýnem111750
720.Hollý Jan CZE022435BSport Bar Atláč Přerov111750
720.Turan Václav CZE040771BVP Evaň111750
720.Kuzikowský Richard CZE002563Olomouc 111750
720.Vymazal Pavel CZE021158BMaroko Olomouc111750
731.Surovík Petr CZE064680BU Mě dobrý Česká Ves111700
731.Černošek Marek CZE078415Věrovany Rakodavy111700
750.Šustr Samuel CZE063108111650
750.Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany111650
750.Vyoral Jiří 1968CZE021444BSport Bar Atláč Přerov111650
750.Rybka Ondřej CZE075627Bystřice pod Hostýnem111650
750.Mikulík Miroslav 1958CZE075630Bystřice pod Hostýnem111650
750.Turan Michal CZE000228BWFS Evaň111650
750.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov111650
750.Sedláček David CZE066340BKlikaři Litovel111650
750.Vejmola Jaroslav CZE019771DMoravští orli Olomouc111650
750.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek111650
750.Chaloupka Jaroslav CZE076238Vyškov111650
750.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná111650
784.Bilinský Patrik CZE065435Prostějov111550
784.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice111550
784.Labonek Věroslav CZE062084AMoravans Litovel111550
784.Vařeka Milan CZE002170Šumperk 111550
784.Mezuláník Adam CZE053325Olomouc111550
784.Uhříček Břetislav CZE012345ATrutnov111550
784.Plášek Vlastimil CZE033115BSniper Nová Červená Voda111550
784.Vlach Roman CZE032146CClub 2V Vyškov111550
784.Novak Jiri CZE066864Petrov nad Desnou111550
784.Brychta Darius CZE003244AŠK Paleta Vyškov111550
784.Podzemný Ondřej CZE075628Bystřice pod Hostýnem111550
784.Čechák Martin CZE075872Břidlčná111550
784.Koudelka Lubomír CZE036893BSport Bar Atláč Přerov111550
784.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice111550
784.Štěpaník Libor CZE041062Hranice111550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 09:50:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement