Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/160)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 160 | Turnajů: 714

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov430344928 600
2.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc230327724 700
3.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc530358422 500
4.Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou230328721 000
5.Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc330336920 700
6.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov521262620 450
7.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov530355620 300
8.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov230328419 000
9.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou330334017 800
9.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč330333317 800
11.Albrechtová Lucie CZE065770BTrefa Olomouc230327117 000
12.Tůmová Nikol CZE052017CProdarts club Lipník nad Bečvou430346116 800
13.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov522272715 800
14.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk230326615 400
15.Dohnalová Renata CZE060390Prostějov130317315 000
15.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč330334315 000
17.Domaniková Lenka CZE034107BDC Miagi Mohelnice230323814 600
18.Jurtíková Marcela CZE015147Kroměříž 1 21212114 050
19.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo118191913 800
20.Otevřelová Andrea CZE057727DPříšerky Šternberk30303213 600
21.Labská Petra CZE068406BProdarts club Lipník nad Bečvou30306813 500
22.Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč230329213 000
23.Laníková Hana CZE064819DPitbull Senice na Hané230323912 800
24.Bílková Pavla CZE057738BProdarts club Lipník nad Bečvou30306112 300
25.Kalužíková Jitka CZE057714Šternberk230323412 100
26.Čechová Ariana CZE028848Morkovice30303010 900
27.Doudová Šárka CZE004251CSport Bar Atláč Přerov30305310 800
27.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc218202010 800
29.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš117181810 050
30.Stratilová Alena CZE047610Jarohněvice12021219 900
31.Holbová Aneta CZE071655BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané3030329 500
32.Horníčková Amálie CZE075789Šumperk3030379 100
33.Schwarzová Lucie CZE047809CProdarts club Lipník nad Bečvou2424248 800
34.Jachimiaková Radka CZE074181Vyškov2828288 500
35.Slavíková Miroslava CZE016301Rovensko pod Troskami 2626268 100
36.Köhlerová Gabriela CZE075366Šternberk2323237 650
37.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín1313137 550
38.Sobotková Alena CZE068632CPohodáři Olomouc2222227 400
39.Malaníková Slavomíra CZE020013BDravci Supíkovice12021217 300
40.Vyhnánková Marie CZE074487( Klub Trefa Olomouc )1414147 100
41.Kopčilová Monika CZE049221Hulín1717176 950
42.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička1616166 700
43.Kuběnová Pavla CZE036878BBaník Kobylá nad Vidnávkou11920206 450
44.Pohořelská Šárka CZE056832DPunat Olomouc1818186 300
45.Čechová Karolína CZE068634CByčiki Olomouc1616166 200
46.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov11314146 150
47.Gazárková Karolína CZE067784Uničov11415155 700
47.Otrubová Eva CZE029649Luleč1414145 700
47.Machková Veronika CZE058209CPohodáři Olomouc1818185 700
50.Jedličková Markéta CZE074486( Klub Trefa Olomouc )1212125 600
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 10:47:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement