Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Olomoucký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/766)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 766 | Turnajů: 668

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Waška Petr CZE063531BO tečku Prostějov81818151 750
2.Moudrý Aleš CZE035828Dobromilice83838345 450
3.Hrubý Zdeněk CZE075448Bedihošť10410410444 900
4.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice59595941 850
5.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc54545441 800
6.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou56565641 300
7.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc54545434 300
8.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané47474733 150
9.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc88888831 200
10.Karvay Roman CZE076677Bruntál49494929 750
11.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané50505029 400
12.Kryštof Bohumír CZE073459BHanácká trefa Prostějov48484828 300
13.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc60606027 900
14.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany41414127 850
15.Nakládal Jiří CZE044624AJedlička Prostějov44444427 500
16.Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc60606027 000
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc48484826 800
18.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk32323226 600
19.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk26262625 900
20.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk42424225 800
21.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané46464625 400
22.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov62626224 800
22.Bouchal Tomáš CZE063809ASport Bar Atláč Přerov30303024 800
24.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk39393924 750
25.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk34343424 200
25.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk48484824 200
27.Oplocký Petr CZE071853BDouble-Trouble Ivanovice na Hané37373723 650
28.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc50505023 600
28.Karvay Martin CZE076676Bruntál48484823 600
30.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc29292923 350
31.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc33333322 850
32.Léhar David CZE059990Hnojice26262622 500
33.Miler Michal CZE047173Čelčice38383822 400
34.Pospíšil Martin 1981CZE026771AŠK Vyškov24242422 200
35.Pořízka Adam CZE066152BSokol Plumlov29292921 950
36.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc29292921 550
37.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc57575721 250
38.Tomeček Jakub CZE052964BHanácká trefa Prostějov30303021 200
39.Jaroš Tomáš CZE039438ASport Bar Atláč Přerov26262621 000
40.Malaník Marek CZE020012BDravci Supíkovice27272720 850
41.Šuráň Jiří CZE054892Štítná nad Vláří - Popov30303020 800
42.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk33333320 750
43.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov29292920 650
43.Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov29292920 650
45.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov25252520 550
46.Suchánec Libor CZE003747BU Mě dobrý Česká Ves26262619 800
47.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina21212119 750
48.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc37373719 550
49.Milde David CZE019472Litovel27272719 250
50.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk24242419 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 18:54:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement