Rozpis ligových utkání
UŠO > Olomoucký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga UŠO - Olomoucký kraj
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023Miagi Mohelnice6:12Camel Atláč PřerovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan16:26Pánek Roman
1.15.9.2023Jedlička Prostějov4:14Olomoučtí orliHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek15:29Satora David
1.15.9.2023Machine Šumperk8:10Žabaři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel24:23Klimša Roman
1.15.9.2023Panteři Hranice10:9Pomatenci HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš24:22Vavřík Ondřej
1.15.9.2023Barracudy Olomouc9:10Dobří bobři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal20:24Janků Jiří
1.15.9.2023Sharks Olomouc12:6SemSex PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin26:13Šťastný Karel
2.29.9.2023Miagi Mohelnice8:10Jedlička ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Kluka Svatopluk20:27Malíšek Jiří
2.29.9.2023SemSex Přerov14:4Darts ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel29:14Vidmuch Dušan
2.29.9.2023Dobří bobři Olomouc13:5Sharks OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří26:16Novotný Martin
2.29.9.2023Pomatenci Hranice10:8Barracudy OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej22:20Špunda Michal
2.29.9.2023Žabaři Olomouc8:10Panteři HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman21:23Jakel Tomáš
2.29.9.2023Olomoučtí orli4:14Machine ŠumperkSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David11:31Markovský Daniel
3.6.10.2023Jedlička Prostějov9:10Camel Atláč PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří25:25Pánek Roman
3.6.10.2023Machine Šumperk13:5Miagi MohelniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel29:12Kluka Svatopluk
3.6.10.2023Panteři Hranice13:5Olomoučtí orliSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub28:17Satora David
3.6.10.2023Barracudy Olomouc14:4Žabaři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal31:14Klimša Roman
3.6.10.2023Sharks Olomouc10:9Pomatenci HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin25:23Vavřík Ondřej
3.6.10.2023Darts Prostějov4:14Dobří bobři OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan14:29Janků Jiří
4.20.10.2023Miagi Mohelnice6:12Panteři HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan15:28Jakel Tomáš
4.20.10.2023Jedlička Prostějov8:10Machine ŠumperkHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek19:25Markovský Daniel
4.20.10.2023Pomatenci Hranice11:7Darts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej27:20Vidmuch Dušan
4.20.10.2023Žabaři Olomouc5:13Sharks OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman15:28Novotný Martin
4.20.10.2023Olomoučtí orli9:10Barracudy OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David22:24Špunda Michal
4.20.10.2023Camel Atláč Přerov12:6SemSex PřerovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman27:16Šťastný Karel
5.27.10.2023Machine Šumperk13:5Camel Atláč PřerovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel27:14Pánek Roman
5.27.10.2023Panteři Hranice14:4Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš29:12Julinek Radek
5.27.10.2023Barracudy Olomouc14:4Miagi MohelnicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal30:12Kluka Svatopluk
5.27.10.2023Sharks Olomouc13:5Olomoučtí orliSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin30:17Chytil Ctibor
5.27.10.2023Darts Prostějov7:11Žabaři OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan18:23Klimša Roman
5.27.10.2023SemSex Přerov8:10Dobří bobři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel18:24Janků Jiří
6.10.11.2023Miagi Mohelnice7:11Sharks OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan15:26Turoň Jaroslav
6.10.11.2023Jedlička Prostějov11:7Barracudy OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří24:20Špunda Michal
6.10.11.2023Machine Šumperk10:8Panteři HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel23:21Heger Jakub
6.10.11.2023Pomatenci Hranice10:9SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej23:21Šťastný Karel
6.10.11.2023Olomoučtí orli10:8Darts ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David22:20Vidmuch Dušan
6.10.11.2023Camel Atláč Přerov9:10Dobří bobři OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman25:24Janků Jiří
7.Čt16.11.2023Barracudy Olomouc10:8Machine ŠumperkPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal24:20Markovský Daniel
7.Čt16.11.2023SemSex Přerov6:12Žabaři OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel17:26Klimša Roman
7.17.11.2023Panteři Hranice10:8Camel Atláč PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš25:20Pánek Roman
7.17.11.2023Sharks Olomouc15:3Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin31:13Nakládal Jiří
7.17.11.2023Dobří bobři Olomouc14:4Pomatenci HranicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří32:16Vavřík Ondřej
8.24.11.2023Jedlička Prostějov14:4Darts ProstějovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří31:12Vidmuch Dušan
8.24.11.2023Machine Šumperk12:6Sharks OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel27:14Turoň Jaroslav
8.24.11.2023Panteři Hranice11:7Barracudy OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub24:18Špunda Michal
8.24.11.2023Žabaři Olomouc10:9Dobří bobři OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman22:21Janků Jiří
8.24.11.2023Olomoučtí orli13:5SemSex PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David29:16Bubeník Miroslav
9.1.12.2023Barracudy Olomouc5:13Camel Atláč PřerovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal17:29Pánek Roman
9.1.12.2023Sharks Olomouc8:10Panteři HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin22:24Jakel Tomáš
9.1.12.2023Machine Šumperk16:2Darts ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel33:7Dvořák Petr
9.1.12.2023SemSex Přerov13:5Miagi MohelniceHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel28:18Kuba Ondřej
9.1.12.2023Pomatenci Hranice11:7Žabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej26:20Klimša Roman
10.8.12.2023Miagi Mohelnice2:16Dobří bobři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan9:33Janků Jiří
10.8.12.2023Jedlička Prostějov13:5SemSex PřerovHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Julinek Radek29:17Šťastný Karel
10.8.12.2023Panteři Hranice13:5Darts ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš27:15Vidmuch Dušan
10.8.12.2023Barracudy Olomouc12:6Sharks OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal24:17Turoň Jaroslav
10.8.12.2023Olomoučtí orli7:11Pomatenci HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David19:26Bačík Radek
10.8.12.2023Camel Atláč Přerov9:10Žabaři OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman23:23Klimša Roman
9.15.12.2023Dobří bobři Olomouc10:9Olomoučtí orliPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří22:20Satora David
11.5.1.2024Sharks Olomouc9:10Camel Atláč PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin23:22Pánek Roman
11.5.1.2024Darts Prostějov6:12Barracudy OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan21:24Špunda Michal
11.5.1.2024SemSex Přerov4:14Machine ŠumperkHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel12:30Markovský Daniel
11.5.1.2024Dobří bobři Olomouc12:6Jedlička ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří28:18Malíšek Jiří
11.5.1.2024Pomatenci Hranice13:5Miagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej27:13Kuba Ondřej
11.5.1.2024Žabaři Olomouc10:8Olomoučtí orliPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman23:21Satora David
12.12.1.2024Miagi Mohelnice10:8Žabaři OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan24:20Klimša Roman
12.12.1.2024Jedlička Prostějov11:7Pomatenci HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Nakládal Jiří24:19Vavřík Ondřej
12.12.1.2024Machine Šumperk7:11Dobří bobři OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel20:27Janků Jiří
12.12.1.2024Panteři Hranice15:3SemSex PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš32:13Šťastný Karel
12.12.1.2024Sharks Olomouc11:7Darts ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin24:17Dvořák Petr
12.12.1.2024Camel Atláč Přerov7:11Olomoučtí orliSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman18:25Satora David
7.19.1.2024Darts Prostějov10:8Miagi MohelnicePivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan25:22Gruss Radovan
8.19.1.2024Camel Atláč Přerov10:9Pomatenci HraniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman23:21Vavřík Ondřej
13.26.1.2024Darts Prostějov9:10Camel Atláč PřerovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr20:23Pánek Roman
13.26.1.2024SemSex Přerov4:14Barracudy OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel12:29Svoboda Jakub
13.26.1.2024Dobří bobři Olomouc12:6Panteři HranicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří28:17Jakel Tomáš
13.26.1.2024Žabaři Olomouc14:4Jedlička ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman28:12Nakládal Jiří
13.26.1.2024Olomoučtí orli11:7Miagi MohelniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Chytil Ctibor27:16Kluka Svatopluk
14.2.2.2024Camel Atláč Přerov7:11Miagi MohelniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman17:27Gruss Radovan
14.2.2.2024Olomoučtí orli7:11Jedlička ProstějovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David20:25Nakládal Jiří
14.2.2.2024Žabaři Olomouc6:12Machine ŠumperkPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman18:29Markovský Daniel
14.2.2.2024Pomatenci Hranice13:5Panteři HraniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej29:16Jakel Tomáš
14.2.2.2024Dobří bobři Olomouc11:7Barracudy OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří23:18Špunda Michal
14.2.2.2024SemSex Přerov5:13Sharks OlomoucHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel14:29Novotný Martin
15.9.2.2024Jedlička Prostějov11:7Miagi MohelniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Malíšek Jiří26:20Gruss Radovan
15.9.2.2024Darts Prostějov5:13SemSex PřerovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr19:29Šťastný Karel
15.9.2.2024Sharks Olomouc6:12Dobří bobři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin16:25Janků Jiří
15.9.2.2024Barracudy Olomouc7:11Pomatenci HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal23:25Vavřík Ondřej
15.9.2.2024Machine Šumperk14:4Olomoučtí orliNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel29:13Satora David
13.16.2.2024Pomatenci Hranice7:11Machine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej17:26Markovský Daniel
16.23.2.2024Camel Atláč Přerov4:14Jedlička ProstějovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman13:32Nakládal Jiří
16.23.2.2024Miagi Mohelnice4:14Machine ŠumperkHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan14:28Markovský Daniel
16.23.2.2024Olomoučtí orli14:4Panteři HraniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David30:10Jakel Tomáš
16.23.2.2024Žabaři Olomouc3:15Barracudy OlomoucPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman12:32Špunda Michal
17.1.3.2024Machine Šumperk12:6Jedlička ProstějovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel24:15Nakládal Jiří
17.1.3.2024Darts Prostějov2:16Pomatenci HranicePivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr10:33Vavřík Ondřej
17.1.3.2024Sharks Olomouc13:5Žabaři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin27:15Klimša Roman
17.1.3.2024Barracudy Olomouc11:7Olomoučtí orliPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal26:17Satora David
17.1.3.2024SemSex Přerov10:8Camel Atláč PřerovHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel23:21Pánek Roman
18.8.3.2024Camel Atláč Přerov8:10Machine ŠumperkSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman18:24Markovský Daniel
18.8.3.2024Jedlička Prostějov10:9Panteři HraniceHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Nakládal Jiří23:20Jakel Tomáš
18.8.3.2024Miagi Mohelnice3:15Barracudy OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan11:32Špunda Michal
18.8.3.2024Olomoučtí orli8:10Sharks OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David21:23Novotný Martin
18.8.3.2024Žabaři Olomouc14:4Darts ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman31:15Vidmuch Dušan
18.8.3.2024Dobří bobři Olomouc9:10SemSex PřerovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří25:22Šťastný Karel
19.15.3.2024Sharks Olomouc9:10Miagi MohelniceSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Novotný Martin23:24Kuba Ondřej
19.15.3.2024Barracudy Olomouc13:5Jedlička ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal30:12Nakládal Jiří
19.15.3.2024Panteři Hranice5:13Machine ŠumperkSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Heger Jakub18:28Markovský Daniel
19.15.3.2024SemSex Přerov6:12Pomatenci HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel19:28Vavřík Ondřej
19.15.3.2024Darts Prostějov4:14Olomoučtí orliPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan11:31Satora David
19.15.3.2024Dobří bobři Olomouc13:5Camel Atláč PřerovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří29:18Pánek Roman
15.22.3.2024Panteři Hranice10:8Žabaři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš22:21Klimša Roman
20.29.3.2024Camel Atláč Přerov8:10Panteři HraniceSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman19:25Heger Jakub
20.29.3.2024Machine Šumperk12:6Barracudy OlomoucNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel29:17Špunda Michal
20.29.3.2024Jedlička Prostějov11:7Sharks OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Nakládal Jiří26:17Novotný Martin
20.29.3.2024Miagi Mohelnice14:4Darts ProstějovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan31:13Vidmuch Dušan
20.29.3.2024Žabaři Olomouc10:8SemSex PřerovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman26:20Šťastný Karel
20.29.3.2024Pomatenci Hranice7:11Dobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej17:25Janků Jiří
17.So30.3.2024Panteři Hranice14:4Miagi MohelniceSport Bar Hromůvka, Hranice 
15:00Jakel Tomáš31:13Gruss Radovan
21.5.4.2024Darts Prostějov5:13Jedlička ProstějovPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan14:29Nakládal Jiří
21.5.4.2024Sharks Olomouc7:11Machine ŠumperkSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Turoň Jaroslav20:24Markovský Daniel
21.5.4.2024Barracudy Olomouc9:10Panteři HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal24:20Heger Jakub
21.5.4.2024Dobří bobři Olomouc11:7Žabaři OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří29:16Klimša Roman
21.5.4.2024SemSex Přerov9:10Olomoučtí orliHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel25:21Satora David
21.5.4.2024Pomatenci Hranice11:7Camel Atláč PřerovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej26:16Pánek Roman
22.12.4.2024Camel Atláč Přerov11:7Barracudy OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman25:20Špunda Michal
22.12.4.2024Panteři Hranice5:13Sharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš19:27Veselý Roman
22.12.4.2024Darts Prostějov6:12Machine ŠumperkPivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan15:27Markovský Daniel
22.12.4.2024Miagi Mohelnice9:10SemSex PřerovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan22:21Šťastný Karel
22.12.4.2024Olomoučtí orli7:11Dobří bobři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David19:25Janků Jiří
22.12.4.2024Žabaři Olomouc7:11Pomatenci HranicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman20:28Vavřík Ondřej
16.19.4.2024Pomatenci Hranice14:4Sharks OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej31:16Novotný Martin
16.19.4.2024Dobří bobři Olomouc14:4Darts ProstějovPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří31:12Vidmuch Dušan
23.26.4.2024Dobří bobři Olomouc14:4Miagi MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří29:11Kluka Svatopluk
23.26.4.2024SemSex Přerov10:8Jedlička ProstějovHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel25:23Nakládal Jiří
23.26.4.2024Darts Prostějov2:16Panteři HranicePivnice Omega, Prostějov 
18:00Vidmuch Dušan11:33Jakel Tomáš
23.26.4.2024Sharks Olomouc8:10Barracudy OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Turoň Jaroslav21:24Špunda Michal
23.26.4.2024Pomatenci Hranice14:4Olomoučtí orliSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej30:14Satora David
23.26.4.2024Žabaři Olomouc8:10Camel Atláč PřerovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman22:24Pánek Roman
24.3.5.2024Camel Atláč Přerov9:10Sharks OlomoucSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman21:21Novotný Martin
24.3.5.2024Barracudy Olomouc14:4Darts ProstějovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal31:11Vidmuch Dušan
24.3.5.2024Machine Šumperk16:2SemSex PřerovNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel32:10Šťastný Karel
24.3.5.2024Jedlička Prostějov8:10Dobří bobři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Zápařka Petr19:22Janků Jiří
24.3.5.2024Miagi Mohelnice5:13Pomatenci HraniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan14:28Vavřík Ondřej
24.3.5.2024Olomoučtí orli10:9Žabaři OlomoucSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David23:22Klimša Roman
25.10.5.2024Žabaři Olomouc12:6Miagi MohelnicePivnice u Janka, Olomouc 
18:00Klimša Roman27:18Gruss Radovan
25.10.5.2024Pomatenci Hranice13:5Jedlička ProstějovSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Vavřík Ondřej28:16Malíšek Jiří
25.10.5.2024Dobří bobři Olomouc14:4Machine ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Janků Jiří30:16Markovský Daniel
25.10.5.2024SemSex Přerov5:13Panteři HraniceHostinec Moravská Orlice, Přerov 
18:00Šťastný Karel18:29Jakel Tomáš
25.10.5.2024Darts Prostějov8:10Sharks OlomoucPivnice Omega, Prostějov 
18:00Dvořák Petr20:27Novotný Martin
25.10.5.2024Olomoučtí orli9:10Camel Atláč PřerovSport Bar Sigma, Olomouc 
18:00Satora David22:23Pánek Roman
26.17.5.2024Camel Atláč Přerov10:8Darts ProstějovSport Bar Atláč, Přerov 
18:00Pánek Roman25:18Dvořák Petr
26.17.5.2024Barracudy Olomouc15:3SemSex PřerovPivnice u Janka, Olomouc 
18:00Špunda Michal31:9Šťastný Karel
26.17.5.2024Panteři Hranice8:10Dobří bobři OlomoucSport Bar Hromůvka, Hranice 
18:00Jakel Tomáš19:24Janků Jiří
26.17.5.2024Machine Šumperk8:10Pomatenci HraniceNa Rybníčku Bohutín, Bohutín 
18:00Markovský Daniel21:24Vavřík Ondřej
26.17.5.2024Jedlička Prostějov8:10Žabaři OlomoucHostinec U Jedličky, Prostějov 
18:00Nakládal Jiří23:23Klimša Roman
26.17.5.2024Miagi Mohelnice5:13Olomoučtí orliHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Gruss Radovan14:29Satora David

B liga Jesenicko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023U Mě dobrý Česká Ves B8:10Fenix Stará Červená VodaHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír21:25Frencl Martin
1.15.9.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou11:7Big Crash Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír25:19Janošťák Jaroslav ml.
1.15.9.2023Syslíci Velká Kraš6:12TJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Šturma Rostislav19:25Lukáč Kamil
1.15.9.2023Křemílci Mikulovice8:10U Mě dobrý Česká VesSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik21:22Šoltys Zdeněk
2.29.9.2023U Mě dobrý Česká Ves B15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír33:10Brož Marcel
2.29.9.2023TJ Zlaté Hory MJTJ7:11Křemílci MikuloviceStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil17:25Hradil Michal
2.29.9.2023Nealko Černá Voda9:10Syslíci Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin22:24Kuběna Jaroslav
2.29.9.2023Big Crash Velká Kraš5:13Dravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběnová Marcela16:29Malaník Marek
2.29.9.2023Fenix Stará Červená Voda10:8U Mě dobrý Česká VesHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin24:20Šoltys Zdeněk
3.6.10.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou8:10Fenix Stará Červená VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Brož Marcel20:24Frencl Martin
3.6.10.2023Dravci Supíkovice11:7U Mě dobrý Česká Ves BHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek25:15Palík Vladimír
3.6.10.2023Křemílci Mikulovice10:8Nealko Černá VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal23:21Juřík Martin
3.6.10.2023U Mě dobrý Česká Ves15:3TJ Zlaté Hory MJTJHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk32:10Kalaš Miroslav
4.20.10.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou5:13Dravci SupíkoviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla13:28Malaník Marek
4.20.10.2023Nealko Černá Voda6:12U Mě dobrý Česká VesPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Nečesal Lukáš17:28Šoltys Zdeněk
4.20.10.2023Big Crash Velká Kraš12:6Syslíci Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.26:17Kuběna Jaroslav
4.20.10.2023Fenix Stará Červená Voda11:7TJ Zlaté Hory MJTJHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin28:20Lukáč Kamil
5.27.10.2023Dravci Supíkovice13:5Fenix Stará Červená VodaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek30:16Frencl Martin
5.27.10.2023Syslíci Velká Kraš11:7U Mě dobrý Česká Ves BHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav24:18Šesták Libor
5.27.10.2023Křemílci Mikulovice10:8Big Crash Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Vala Dominik22:21Kuběnová Marcela
5.27.10.2023TJ Zlaté Hory MJTJ10:8Nealko Černá VodaStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel22:21Juřík Jaroslav
6.10.11.2023U Mě dobrý Česká Ves B11:7Křemílci MikuloviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír25:21Hradil Michal
6.10.11.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou11:7Syslíci Velká KrašŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla25:19Kuběna Jaroslav
6.10.11.2023Big Crash Velká Kraš3:15U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.12:30Šoltys Zdeněk
6.10.11.2023Fenix Stará Červená Voda7:11Nealko Černá VodaHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin20:25Juřík Jaroslav
7.17.11.2023Syslíci Velká Kraš6:12Dravci SupíkoviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav15:25Malaník Marek
7.17.11.2023Křemílci Mikulovice12:6Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal28:16Kuběna Lubomír
7.17.11.2023U Mě dobrý Česká Ves10:8U Mě dobrý Česká Ves BHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk23:20Palík Vladimír
7.17.11.2023TJ Zlaté Hory MJTJ6:12Big Crash Velká KrašStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Obšil Roman17:26Janošťák Jaroslav ml.
8.1.12.2023U Mě dobrý Česká Ves B6:12TJ Zlaté Hory MJTJHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír15:27Lukáč Kamil
8.1.12.2023Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou3:15U Mě dobrý Česká VesŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla11:32Šoltys Zdeněk
8.1.12.2023Dravci Supíkovice15:3Křemílci MikuloviceHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek32:11Vala Dominik
8.1.12.2023Big Crash Velká Kraš10:9Nealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.22:21Hrabalíková Martina
9.8.12.2023Syslíci Velká Kraš11:7Fenix Stará Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav26:20Frencl Martin
9.8.12.2023TJ Zlaté Hory MJTJ15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel31:11Kuběnová Pavla
9.8.12.2023Nealko Černá Voda8:10U Mě dobrý Česká Ves BPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Nečesal Lukáš20:23Palík Vladimír
9.5.1.2024U Mě dobrý Česká Ves10:8Dravci SupíkoviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk23:20Malaník Marek
10.12.1.2024Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou10:8Nealko Černá VodaŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla23:18Nečesal Lukáš
10.12.1.2024Dravci Supíkovice13:5TJ Zlaté Hory MJTJHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek26:12Lukáč Kamil
10.12.1.2024Syslíci Velká Kraš14:4Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav31:14Hradil Michal
10.12.1.2024Fenix Stará Červená Voda7:11Big Crash Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin20:25Janošťák Jaroslav ml.
11.26.1.2024Křemílci Mikulovice9:10Fenix Stará Červená VodaSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal23:23Frencl Martin
11.26.1.2024U Mě dobrý Česká Ves12:6Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk26:18Ondrušík Jaroslav
11.26.1.2024Nealko Černá Voda7:11Dravci SupíkovicePenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin17:25Malaník Marek
11.26.1.2024Big Crash Velká Kraš10:8U Mě dobrý Česká Ves BHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.23:21Palík Vladimír
12.2.2.2024Fenix Stará Červená Voda8:10U Mě dobrý Česká Ves BHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin21:25Palík Vladimír
12.2.2.2024U Mě dobrý Česká Ves12:6Křemílci MikuloviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk27:15Hradil Michal
13.9.2.2024Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou7:11U Mě dobrý Česká Ves BŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběnová Pavla19:25Palík Vladimír
13.9.2.2024Křemílci Mikulovice10:9TJ Zlaté Hory MJTJSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal21:23Lukáč Kamil
13.9.2.2024Syslíci Velká Kraš8:10Nealko Černá VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav20:23Juřík Jaroslav
13.9.2.2024Dravci Supíkovice13:5Big Crash Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek27:13Kuběnová Marcela
13.9.2.2024U Mě dobrý Česká Ves14:4Fenix Stará Červená VodaHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk29:13Frencl Martin
12.16.2.2024Big Crash Velká Kraš10:8Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.23:19Kuběnová Pavla
14.23.2.2024Fenix Stará Červená Voda6:12Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin16:26Kuběna Lubomír
14.23.2.2024U Mě dobrý Česká Ves B3:15Dravci SupíkoviceHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír12:31Malaník Marek
14.23.2.2024Nealko Černá Voda0:18Křemílci MikulovicePenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:000:36
14.23.2.2024TJ Zlaté Hory MJTJ3:15U Mě dobrý Česká VesStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel13:32Šoltys Zdeněk
15.1.3.2024Dravci Supíkovice14:4Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek29:13Kuběna Lubomír
15.1.3.2024U Mě dobrý Česká Ves14:4Nealko Černá VodaHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk30:12Minarčík David
15.1.3.2024Syslíci Velká Kraš8:10Big Crash Velká KrašHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav20:24Janošťák Jaroslav ml.
15.1.3.2024TJ Zlaté Hory MJTJ12:6Fenix Stará Červená VodaStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel28:15Frencl Martin
16.8.3.2024Fenix Stará Červená Voda6:12Dravci SupíkoviceHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin12:26Malaník Marek
16.8.3.2024U Mě dobrý Česká Ves B12:6Syslíci Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír26:18Kuběna Jaroslav
16.8.3.2024Big Crash Velká Kraš10:8Křemílci MikuloviceHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.21:19Hradil Michal
17.15.3.2024Křemílci Mikulovice11:7U Mě dobrý Česká Ves BSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal24:21Šesták Libor
17.15.3.2024Syslíci Velká Kraš8:10Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Kuběna Jaroslav19:25Kuběna Lubomír
17.15.3.2024U Mě dobrý Česká Ves13:5Big Crash Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk28:14Kuběnová Marcela
17.15.3.2024Nealko Černá Voda11:7Fenix Stará Červená VodaPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Jaroslav24:21Frencl Martin
12.22.3.2024TJ Zlaté Hory MJTJ10:9Syslíci Velká KrašStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil25:23Kuběna Jaroslav
18.5.4.2024Dravci Supíkovice9:10Syslíci Velká KrašHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek19:23Kuběna Jaroslav
18.5.4.2024Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou8:10Křemílci MikuloviceŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír24:23Šuranský Dominik
18.5.4.2024U Mě dobrý Česká Ves B6:12U Mě dobrý Česká VesHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír19:28Šoltys Zdeněk
18.5.4.2024Big Crash Velká Kraš11:7TJ Zlaté Hory MJTJHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.23:20Trulej Petr
19.12.4.2024TJ Zlaté Hory MJTJ10:8U Mě dobrý Česká Ves BStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Lukáč Kamil22:19Palík Vladimír
19.12.4.2024U Mě dobrý Česká Ves15:3Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Šoltys Zdeněk32:9Kuběna Lubomír
19.12.4.2024Křemílci Mikulovice3:15Dravci SupíkoviceSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal11:30Malaník Marek
19.12.4.2024Nealko Černá Voda11:7Big Crash Velká KrašPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin23:19Janošťák Jaroslav ml.
16.19.4.2024Nealko Černá Voda11:7TJ Zlaté Hory MJTJPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin25:18Pluhařík Marcel
20.26.4.2024Fenix Stará Červená Voda10:8Syslíci Velká KrašHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin23:20Kuběna Jaroslav
20.26.4.2024Dravci Supíkovice5:13U Mě dobrý Česká VesHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek14:29Vala Dominik
20.26.4.2024Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou7:11TJ Zlaté Hory MJTJŠipkový klub Baník Kobylka, Žulová 
18:00Kuběna Lubomír21:25Lukáč Kamil
20.26.4.2024U Mě dobrý Česká Ves B7:11Nealko Černá VodaHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír20:24Mičák Petr
21.3.5.2024Nealko Černá Voda14:4Baník Kobylka Kobylá n. VidnavkouPenzion U Zlatého Lva, Černá Voda 
18:00Juřík Martin28:15Kuběna Lubomír
21.3.5.2024TJ Zlaté Hory MJTJ4:14Dravci SupíkoviceStopka Zlaté Hory, Zlaté Hory 
18:00Pluhařík Marcel13:31Malaník Marek
21.3.5.2024Křemílci Mikulovice12:6Syslíci Velká KrašSportBar U Rudyho, Mikulovice 
18:00Hradil Michal30:17Kuběna Jaroslav
21.3.5.2024Big Crash Velká Kraš9:10Fenix Stará Červená VodaHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Janošťák Jaroslav ml.23:25Frencl Martin
22.10.5.2024Fenix Stará Červená Voda5:13Křemílci MikuloviceHospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda 
18:00Frencl Martin12:28Hradil Michal
22.10.5.2024Syslíci Velká Kraš14:4U Mě dobrý Česká VesHospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš 
18:00Ondrušík Jaroslav29:18Šoltys Zdeněk
22.10.5.2024Dravci Supíkovice14:4Nealko Černá VodaHostinec U Parku, Supíkovice 
18:00Malaník Marek28:11Nečesal Lukáš
22.10.5.2024U Mě dobrý Česká Ves B8:10Big Crash Velká KrašHotel Zlatý Chlum, Česká Ves 
18:00Palík Vladimír18:24Janošťák Jaroslav

B liga Olomoucko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.15.9.2023Helios Olomouc12:6Klikaři LitovelPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Matiáš Jiří27:16Hladinec Jiří
1.15.9.2023Bistro Kožušany11:7Komáři KomárovBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel23:19Fujdiak Jan
1.15.9.2023O Dírko Maroko Olomouc9:10Rebel OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel26:26Špička Zdeněk
1.15.9.2023Sherwood Mrsklesy10:8Dobří bobři B OlomoucSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr24:23Trilč Patrik
1.So16.9.2023Miagi Kobra Mohelnice7:11The Rats ŠumperkHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Dvořák Karel18:28Novohradský Jaroslav
2.29.9.2023Dobří bobři B Olomouc11:7Floriánovy šípy Dub nad MoravouPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Kohoutek Vojtěch26:17Boula Miroslav
2.29.9.2023Rebel Olomouc2:16Sherwood MrsklesyRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Špička Zdeněk15:33Bič Petr
2.29.9.2023Komáři Komárov7:11O Dírko Maroko OlomoucHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan17:24Vymazal Pavel
2.29.9.2023Klikaři Litovel11:7Bistro KožušanyPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Hladinec Jiří24:18Konůpek Pavel
2.29.9.2023The Rats Šumperk15:3Miagi Rabbits MohelniceBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav32:10Domaniková Lenka
3.6.10.2023Miagi Rabbits Mohelnice5:13Dobří bobři B OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka14:28Trilč Patrik
3.6.10.2023Floriánovy šípy Dub nad Moravou15:3Rebel OlomoucPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav31:12Špička Zdeněk
3.6.10.2023Komáři Komárov1:17Sherwood MrsklesyHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan5:35Grégr Jiří
3.6.10.2023Helios Olomouc6:12The Rats ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Matiáš Jiří17:28Novohradský Jaroslav
3.6.10.2023Bistro Kožušany11:7Miagi Kobra MohelniceBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel27:20Dvořák Karel
3.6.10.2023O Dírko Maroko Olomouc7:11Klikaři LitovelBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel19:27Hladinec Jiří
2.13.10.2023Miagi Kobra Mohelnice6:12Helios OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Koželoužek Pavel19:27Šurkal Martin
4.20.10.2023The Rats Šumperk12:6Dobří bobři B OlomoucBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Pavelka Aleš29:18Trilč Patrik
4.20.10.2023Klikaři Litovel10:9Sherwood MrsklesyPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Hladinec Jiří24:22Bič Petr
4.20.10.2023Komáři Komárov9:10Floriánovy šípy Dub nad MoravouHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan21:24Boula Miroslav
4.20.10.2023Rebel Olomouc13:5Miagi Rabbits MohelniceRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Jedlička Jan29:14Domaniková Lenka
4.20.10.2023Helios Olomouc7:11Bistro KožušanyPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Šurkal Martin22:25Konůpek Pavel
5.27.10.2023Dobří bobři B Olomouc10:8Rebel OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik25:17Smékal Roman
5.27.10.2023Miagi Rabbits Mohelnice10:9Komáři KomárovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka21:24Fujdiak Jan
5.27.10.2023Floriánovy šípy Dub nad Moravou8:10Klikaři LitovelPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav21:22Hladinec Jiří
5.27.10.2023Sherwood Mrsklesy9:10Miagi Kobra MohelniceSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr23:24Koželoužek Pavel
5.27.10.2023O Dírko Maroko Olomouc8:10Helios OlomoucBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan21:24Matiáš Jiří
5.27.10.2023Bistro Kožušany6:12The Rats ŠumperkBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel19:27Novohradský Jaroslav
4.3.11.2023Miagi Kobra Mohelnice4:14O Dírko Maroko OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Koželoužek Pavel14:32Spurný Jan
6.10.11.2023The Rats Šumperk15:3Rebel OlomoucBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav30:9Smékal Roman
6.10.11.2023Klikaři Litovel9:10Miagi Rabbits MohelnicePivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Hladinec Jiří22:24Domaniková Lenka
6.10.11.2023Komáři Komárov10:8Dobří bobři B OlomoucHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Patka Josef25:22Trilč Patrik
6.10.11.2023Bistro Kožušany12:6O Dírko Maroko OlomoucBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel28:15Vymazal Pavel
6.10.11.2023Helios Olomouc11:7Sherwood MrsklesyPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Matiáš Jiří23:16Škoda Pavel
7.17.11.2023Dobří bobři B Olomouc10:8Klikaři LitovelPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik22:19Štaffa Miroslav
7.17.11.2023Miagi Rabbits Mohelnice10:8Miagi Kobra MohelniceHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka22:22Koželoužek Pavel
7.17.11.2023Floriánovy šípy Dub nad Moravou3:15Helios OlomoucPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Veselý Pavel12:31Šurkal Martin
7.17.11.2023Sherwood Mrsklesy10:8Bistro KožušanySlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr23:21Konůpek Pavel
7.17.11.2023O Dírko Maroko Olomouc5:13The Rats ŠumperkBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan14:28Novohradský Jaroslav
6.24.11.2023Miagi Kobra Mohelnice7:11Floriánovy šípy Dub nad MoravouHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Koželoužek Pavel19:26Boula Miroslav
8.1.12.2023The Rats Šumperk17:1Komáři KomárovBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav35:7Fujdiak Jan
8.1.12.2023Klikaři Litovel12:6Rebel OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Vydržel Michal30:16Smékal Roman
8.1.12.2023O Dírko Maroko Olomouc15:3Sherwood MrsklesyBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan31:9Škoda Pavel
8.1.12.2023Bistro Kožušany10:9Floriánovy šípy Dub nad MoravouBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel23:23Boula Miroslav
8.1.12.2023Helios Olomouc9:10Miagi Rabbits MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Šurkal Martin23:23Domaniková Lenka
8.1.12.2023Miagi Kobra Mohelnice6:12Dobří bobři B OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Koželoužek Pavel17:28Kohoutek Vojtěch
9.8.12.2023Rebel Olomouc5:13Miagi Kobra MohelniceRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Špička Zdeněk17:29Koželoužek Pavel
9.8.12.2023Dobří bobři B Olomouc5:13Helios OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik16:29Šurkal Martin
9.8.12.2023Floriánovy šípy Dub nad Moravou9:10O Dírko Maroko OlomoucPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav21:21Spurný Jan
9.8.12.2023Sherwood Mrsklesy5:13The Rats ŠumperkSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr12:28Novohradský Jaroslav
1.15.12.2023Floriánovy šípy Dub nad Moravou13:5Miagi Rabbits MohelnicePohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav27:16Domaniková Lenka
9.15.12.2023Komáři Komárov3:15Klikaři LitovelHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan8:31Hladinec Jiří
7.5.1.2024Rebel Olomouc13:5Komáři KomárovRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Smékal Roman27:12Fujdiak Jan
9.5.1.2024Miagi Rabbits Mohelnice10:9Bistro KožušanyHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka21:25Konůpek Pavel
10.12.1.2024The Rats Šumperk11:7Klikaři LitovelBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav25:17Hladinec Jiří
10.12.1.2024Sherwood Mrsklesy7:11Floriánovy šípy Dub nad MoravouSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Bič Petr20:25Boula Miroslav
10.12.1.2024O Dírko Maroko Olomouc13:5Miagi Rabbits MohelniceBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel29:16Domaniková Lenka
10.12.1.2024Bistro Kožušany9:10Dobří bobři B OlomoucBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel23:20Trilč Patrik
10.12.1.2024Helios Olomouc9:10Rebel OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Šurkal Martin21:22Smékal Roman
10.So13.1.2024Miagi Kobra Mohelnice13:5Komáři KomárovHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Dvořák Karel28:13Fujdiak Jan
11.26.1.2024Klikaři Litovel11:7Miagi Kobra MohelnicePivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Vydržel Michal27:18Koželoužek Pavel
11.26.1.2024Komáři Komárov5:13Helios OlomoucHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan16:29Matiáš Jiří
11.26.1.2024Rebel Olomouc5:13Bistro KožušanyRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Smékal Roman14:27Konůpek Pavel
11.26.1.2024Dobří bobři B Olomouc10:8O Dírko Maroko OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik27:21Spurný Jan
11.26.1.2024Miagi Rabbits Mohelnice8:10Sherwood MrsklesyHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka21:23Bič Petr
11.26.1.2024Floriánovy šípy Dub nad Moravou9:10The Rats ŠumperkPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav23:25Novohradský Jaroslav
12.2.2.2024Miagi Rabbits Mohelnice5:13Floriánovy šípy Dub nad MoravouHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Jořenek Zdeněk17:29Boula Miroslav
12.2.2.2024Dobří bobři B Olomouc15:3Sherwood MrsklesyPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik31:13Škoda Pavel
12.2.2.2024Rebel Olomouc10:9O Dírko Maroko OlomoucRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Jedlička Jan23:22Spurný Jan
12.2.2.2024Komáři Komárov4:14Bistro KožušanyHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan11:31Konůpek Pavel
12.2.2.2024Klikaři Litovel10:8Helios OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Vydržel Michal23:20Matiáš Jiří
12.2.2.2024The Rats Šumperk13:5Miagi Kobra MohelniceBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav30:10Dvořák Karel
13.9.2.2024Miagi Rabbits Mohelnice3:15The Rats ŠumperkHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka12:32Novohradský Jaroslav
13.9.2.2024Bistro Kožušany6:12Klikaři LitovelBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel19:24Hladinec Jiří
13.9.2.2024O Dírko Maroko Olomouc17:1Komáři KomárovBar Maroko, Olomouc 
18:00Spurný Jan34:9Fujdiak Jan
13.9.2.2024Sherwood Mrsklesy12:6Rebel OlomoucSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Škoda Pavel25:20Jedlička Jan
13.9.2.2024Helios Olomouc14:4Miagi Kobra MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Matiáš Jiří28:10Matal Petr
14.23.2.2024Dobří bobři B Olomouc13:5Miagi Rabbits MohelnicePivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik29:15Domaniková Lenka
14.23.2.2024Komáři Komárov11:7Sherwood MrsklesyHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan27:20Škoda Pavel
14.23.2.2024Klikaři Litovel6:12O Dírko Maroko OlomoucPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Vydržel Michal15:25Spurný Jan
14.So24.2.2024Miagi Kobra Mohelnice10:8Bistro KožušanyHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Koželoužek Pavel22:20Konůpek Pavel
15.1.3.2024Dobří bobři B Olomouc10:9The Rats ŠumperkPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Trilč Patrik25:23Novohradský Jaroslav
15.1.3.2024Sherwood Mrsklesy9:10Klikaři LitovelSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Škoda Pavel22:23Vydržel Michal
15.1.3.2024Miagi Rabbits Mohelnice8:10Rebel OlomoucHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Jořenek Zdeněk22:25Smékal Roman
15.1.3.2024Bistro Kožušany12:6Helios OlomoucBistro Kožušany, Kožušany-Tážaly 
18:00Konůpek Pavel26:14Matiáš Jiří
15.1.3.2024O Dírko Maroko Olomouc10:8Miagi Kobra MohelniceBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel24:16Bihary Milan
16.8.3.2024Rebel Olomouc11:7Dobří bobři B OlomoucRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Jedlička Jan25:19Trilč Patrik
16.8.3.2024Komáři Komárov4:14Miagi Rabbits MohelniceHostinec Na Rychtě, Komárov 
18:00Fujdiak Jan13:30Domaniková Lenka
16.8.3.2024Klikaři Litovel4:14Floriánovy šípy Dub nad MoravouPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel 
18:00Vydržel Michal14:31Boula Miroslav
16.8.3.2024Helios Olomouc8:10O Dírko Maroko OlomoucPivnice Knihovna, Olomouc 
18:00Šrom Jiří22:23Vymazal Pavel
16.8.3.2024The Rats Šumperk13:5Bistro KožušanyBlue Star Bowling Šumperk, Šumperk 
18:00Novohradský Jaroslav28:17Konůpek Pavel
16.So9.3.2024Miagi Kobra Mohelnice5:13Sherwood MrsklesyHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
15:00Koželoužek Pavel19:29Škoda Pavel
17.15.3.2024Rebel Olomouc8:10The Rats ŠumperkRestaurace Sokolka, Olomouc 
18:00Doubravová Tereza19:24Novohradský Jaroslav
17.15.3.2024Miagi Rabbits Mohelnice5:13Klikaři LitovelHospůdka Na Zámečku, Mohelnice 
18:00Domaniková Lenka13:27Hladinec Jiří
17.15.3.2024O Dírko Maroko Olomouc12:6Bistro KožušanyBar Maroko, Olomouc 
18:00Vymazal Pavel26:16Konůpek Pavel
17.15.3.2024Sherwood Mrsklesy8:10Helios OlomoucSlušná čtverka, Mrsklesy 
18:00Škoda Pavel20:25Šurkal Martin
17.15.3.2024Floriánovy šípy Dub nad Moravou7:11Miagi Kobra MohelnicePohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00Boula Miroslav19:23Koželoužek Pavel
13.29.3.2024Floriánovy šípy Dub nad Moravou8:10Dobří bobři B OlomoucPohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou 
18:00