Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko dvojice muži

29.4.2023| Olomouc - U Pelikána| Dvojice muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Dvojic: 30| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
2.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
3.Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
4.Dušek Marian CZE000215AKaspec Libina
Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
5.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
5.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
7.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
Filický Miroslav CZE074468BNo Men Prostějov
7.Výtisk Zbyslav CZE023877BDC Virus Opava
Pěchula Vilém CZE059523BDC Virus Opava
9.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
9.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
9.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
9.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
13.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
Baďura Radek CZE056018AOlomoučtí orli
13.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
13.Mikula Marián CZE069417APomatenci Hranice
Jeřábek Václav CZE067452CPomatenci Hranice
13.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
17.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
17.Horváth Miroslav CZE071748BThe Rats Šumperk
Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
17.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
Šedivý Jan CZE057315CThe Snakes Šumperk
17.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
Čech Miroslav CZE070079Dub nad Moravou
17.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
17.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
17.Vlha Tomáš CZE042746CDC Šumperk
Jurásek Petr CZE071536CDC Šumperk
25.Čech Marcel CZE021529BPixely Vsetín
Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
25.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
Vatrt Miroslav CZE062970Olomouc
25.Jedlička Jan CZE071257BTrefa Olomouc
Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
25.Řehák Tomáš CZE064666BKožušany- Tážaly
Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
25.Stehlík Petr CZE047001COlomoučtí vlci
Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
25.Ševčík Martin CZE063276BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.6.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.6.2024 14:50:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement