Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/54)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - Malé finále

2.9.2023| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 54| Žebříčků: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Staněk Michal CZE019059BSokol Plumlov
3.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
4.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
5.Hladký František ml. CZE058120BDravci Supíkovice
5.Vysloužil Ondřej CZE056107BSokol Plumlov
7.Novotný Martin CZE068872BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
7.Vysloužil Ladislav CZE054775BSokol Plumlov
9.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
9.Jirák Milan CZE058975CŠipkaři z Mariánského Údolí
9.Kopčil Libor CZE040009Hulín
9.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Gregovský David CZE002298BSport Bar Atláč Přerov
13.Kohoutek Vojtěch CZE072684BDobří Bobři B Olomouc
13.Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
13.Šafránek Rostislav CZE053258BKobra Hrabůvka
17.Cimerman Aleš CZE040011Hulín
17.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
17.Kučera Karel CZE053759BO tečku Prostějov
17.Lietavec Pavel CZE004984CThe Snakes Šumperk
17.Parma Lukáš CZE074297DPitbull Senice na Hané
17.Pekárek Marek CZE046697BBar Plzeňka Prostějov
17.Šenk Jan CZE075259Uničov
17.Zápařka Petr CZE024684AJedlička Prostějov
25.Frencl Martin CZE055424BFenix Stará červená Voda
25.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov
25.Hýžďal Radek CZE073285BSport Bar Atláč Přerov
25.Kouřílek Lukáš CZE074452CŠipkaři z Mariánského Údolí
25.Krecl Mojmír CZE002080Šternberk 1
25.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
25.Strnka Tomáš CZE058123BDravci Supíkovice
25.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
33.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
33.Fečo Pavel CZE044797BDouble-Trouble Ivanovice na Hané
33.Fiala Michal CZE062260CŠipkaři z Mariánského Údolí
33.Foltýn Antonín CZE059136Jarohněvice
33.Hrubý Zdeněk CZE075448Bedihošť
33.Janíček Jan CZE071535CThe Snakes Šumperk
33.Julinek Radek CZE016318AJedlička Prostějov
33.Kuhn Josef CZE069568DPříšerky Šternberk
33.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
33.Rak Tomáš CZE024288CDC Šumperk
33.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Šejnoha Robin CZE061551BHamerské kladivo
33.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
33.Vachutka Martin CZE052274BKomáři Komárov
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Zákaz činnosti Sedlák Jarosla CZE071261BO tečku Prostějov
49.Jedlička Jan CZE071257BTrefa Olomouc
49.Pazdera Milan CZE034923Lipník nad Bečvou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 07:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 07:53:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement