Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

13.12.2014| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
97.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
97.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
25.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
129.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
4.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
25.Kubját Petr CZE035795CPijany Orlice Přerov
33.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
97.Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
49.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
49.Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc
49.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
97.Zahrádka Jiří CZE019243CŠternberk
25.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany
65.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
65.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice
129.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
65.Fujdiak Jan CZE024200BKomáři Komárov
49.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka
9.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
97.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
5.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
65.Lužík Pavel CZE008002BKohouti Ludslavice
97.Martina Robert CZE019490BKulturák Čehovice
65.Najděnov Alexandr CZE042502BKulturák Čehovice
97.Nepustil Milan CZE045315BProdarts club Lipník nad Bečvou
65.Novák Miroslav CZE017184BSniper Nová Červená Voda
65.Obšil Roman CZE023652BTJ Zlaté Hory MJTJ
97.Olšanský Milan CZE021881BProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
97.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice
65.Patka Jiří CZE035695BKomáři Komárov
65.Patka Josef CZE001118BKomáři Komárov
13.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
65.Rauš Jiří CZE045864BDC Miagi Mohelnice
33.Schwarz Václav CZE033298BProdarts club Lipník nad Bečvou
65.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice
97.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
97.Šmejkal Petr CZE018686BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
129.Tirala Radim CZE038905BSyslíci Velká Kraš
33.Tobolík Pavel CZE002660BKohouti Ludslavice
97.Válka Petr CZE000342BPivnice Beseda Vsetín
65.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023BHelios Olomouc
65.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
65.Vyoral Jiří CZE021444BSport Bar Atláč Přerov
33.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
25.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
65.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 11:46:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement