Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

13.12.2014| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Adamec Radek CZE035440Fulnek
129.Bajgar Jiří CZE036600Hrabůvka
65.Banýr Josef CZE002267BSport Bar Atláč Přerov
97.Baroš Vladimír CZE001330Vsetín
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
25.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
65.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
97.Čechová Ariana CZE028848Morkovice
65.Černý Karel CZE001709Čelčice
13.De Col CZE019795Velký ÚJezd
65.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice
65.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
129.Dohnal Karel CZE005301Hranice
25.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
49.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
49.Drásal Jaroslav CZE025627AMachine Šumperk
97.Dvořák Petr 1970CZE031345Vsetín
97.Dvořák Petr 1979CZE003261ADarts Prostějov
129.Esteřák Radek CZE003595BPixely Vsetín
97.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
2.Filip Radovan CZE000273Vsetín
65.Fujdiak Jan CZE024200BKomáři Komárov
65.Gruss Radovan CZE000682ADC Miagi Mohelnice
97.Haluzík Zdeněk CZE003276Radslavice
49.Hanich Vladimír CZE022271Moravičany
49.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka
9.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
129.Hlačík Pavel CZE038586Olomouc
129.Hlaváč Luděk CZE043311Hranice na Moravě
25.Hradil Petr CZE028494Prostějov
129.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
33.Huličný Milan CZE003984Mohelnice
65.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
17.Janíček Josef CZE047048Šternberk
97.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
33.Kainer Radek CZE006734Hulín
49.Kapoun Michal CZE012639Kojetín
97.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
65.Kišš Dušan CZE032373Čelčice
97.Klímek Radim CZE030990Morkovice
33.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
65.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
4.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
129.Kopčil Libor CZE040009Hulín
97.Kopeček Jiří CZE043308Hranice na Moravě
97.Koudelka Jan CZE001755Topolany
3.Kovařík Jaroslav CZE015160Zlín
65.Kráčina Radim CZE012870Ludslavice
97.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 11:53:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement