Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

13.12.2014| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Navrátil Lukáš CZE047885Troubky
65.Miler Michal CZE047173Čelčice
97.Kuchta Karel CZE047086Olomouc
17.Janíček Josef CZE047048Šternberk
25.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
33.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov
97.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice
33.Vlček Jiří CZE045884ASport Bar Atláč Přerov
65.Rauš Jiří CZE045864BDC Miagi Mohelnice
97.Nepustil Milan CZE045315BProdarts club Lipník nad Bečvou
49.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka
97.Suchyňa Lukáš CZE044971CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
129.Hlaváč Luděk CZE043311Hranice na Moravě
97.Kopeček Jiří CZE043308Hranice na Moravě
65.Smejkal Rostislav CZE042954BDragons Hranice
17.Paar Michal CZE042727Jedovnice
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
65.Najděnov Alexandr CZE042502BKulturák Čehovice
25.Zlámal Petr CZE041933CRebels Dolany
97.Kubiš Michal CZE041872ASalamanders Vsetín
17.Šoupal Martin CZE041793Prodarts club Lipník nad Bečvou
65.Kuchař Radim CZE041007Hranice
129.Sedlář Jaromír CZE040212Pivín
65.Němec Radek CZE040010Hulín
129.Kopčil Libor CZE040009Hulín
49.Vysloužil Radim CZE039762CPomatenci Hranice
97.Slavík Roman CZE039430Čelčice
129.Tirala Radim CZE038905BSyslíci Velká Kraš
97.Rychlý Pavel CZE038703Ivanovice na Hané
129.Hlačík Pavel CZE038586Olomouc
65.Vymlátil Robert CZE037711BHanácká trefa Prostějov
129.Bajgar Jiří CZE036600Hrabůvka
129.Vávra Zdeněk CZE035796Přerov
25.Kubját Petr CZE035795CPijany Orlice Přerov
65.Patka Jiří CZE035695BKomáři Komárov
65.Adamec Radek CZE035440Fulnek
65.Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023BHelios Olomouc
49.Vaníček David CZE034816CDevils Olomouc
65.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
97.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
33.Schwarz Václav CZE033298BProdarts club Lipník nad Bečvou
65.Tichánek Marcel CZE032605
65.Kišš Dušan CZE032373Čelčice
49.Ráža Josef CZE031975Šternberk
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
97.Dvořák Petr 1970CZE031345Vsetín
49.Nytra Ladislav CZE031330Horka nad Moravou
33.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
97.Klímek Radim CZE030990Morkovice
49.Nitka Jiří CZE029784Moravičany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 06:29:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement