Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/143)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

9.12.2017| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 143| Žebříčků: 22

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
2.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
3.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
4.Vavřík Ondřej CZE040930APomatenci Hranice
5.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice
5.Sadílek Jakub CZE038416ADarts Prostějov
7.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
7.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
9.Binder Karel CZE045112Uničov
9.Kubíček Roman CZE047583Medlov
9.Kučera Lukáš CZE020258APanteři Hranice
9.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
13.Adamec Radek CZE035440Fulnek
13.Kainer Radek CZE006734Hulín
13.Mlčoch Jiří CZE023661Prostějov
13.Ošťádal Pavel CZE057726BKulturák Čehovice
17.Filip Radovan CZE000273Vsetín
17.Koláček Vladimír CZE000161APanteři Hranice
17.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
17.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
17.Machačka Pavel CZE049010CAligators Šternberk
17.Miler Michal CZE047173Čelčice
17.Popelka Marek CZE029651Vyškov
17.Vidmuch Dušan CZE037400ADarts Prostějov
25.Černý Karel CZE001709Čelčice
25.Kristen Zdenek ml. CZE052095Paseka
25.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
25.Šnejdar Ivo CZE004482Uničov
25.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov
25.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
25.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
25.Zahrádka Jiří CZE019243CŠternberk
33.Dobrovolný Vratislav CZE007193BKohouti Ludslavice
33.Hacura Pavel CZE046393BHanácká trefa Prostějov
33.Kristen Zdeněk CZE019214Paseka
33.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
33.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše
33.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
33.Lasovský Pavel CZE050332Ivanovice na Hané
33.Mikláš Jakub CZE056092Vrbno pod Pradědem
33.Pazdera Hynek CZE018981ASport Bar Atláč Přerov
33.Richter Pavel CZE048987AŠK Paleta Vyškov
33.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
33.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
33.Smolík Pavel CZE049739Vsetín
33.Šafránek Rostislav CZE053258BKobra Hrabůvka
33.Špaček Josef CZE033310Ivanovice na Hané
33.Turoň Jaroslav CZE019267ASharks Olomouc
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
49.Buček Pavel CZE049193CA jaj Huslenky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 15:06:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement