Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Open Olomoucko smíšený

20.12.2014| Tygr Cup v Čehovicích| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 50| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Paděra Pavel CZE018870AKaspec Libina
2.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
3.Navrátil Tomáš CZE000379BNo Men Prostějov
4.Lasovský Tomáš CZE015174Polkovice
5.Ošťádal Michal CZE046696BKulturák Čehovice
6.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
7.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
8.Grulich Petr CZE012251Prostějov 1
9.Paar Michal CZE042727Jedovnice
10.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
11.Horák Stanislav CZE041498BO tečku Prostějov
12.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
13.Hradil Petr CZE028494Prostějov
14.Chvístková Kateřina CZE017680AMusic Club Lapač
15.Pekárek Marek CZE046697BBar Plzeňka Prostějov
16.Moučka Jiří CZE024348BHamerské kladivo
17.Navrátil David CZE018608ADarts Prostějov
18.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
19.Pořízek Lukáš CZE035769BO tečku Prostějov
20.Zaoral Petr CZE021748Olomouc
21.Epstein Radek CZE001404DMoravští orli Olomouc
22.Mlčoch Jiří CZE023661Prostějov
23.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
24.Písek Stanislav CZE046264Usobrno
25.Zapletal Milan CZE004517Prostějov
26.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
27.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
28.Kvapil Tomáš CZE045947BKulturák Čehovice
29.Miler David CZE045058Čelčice
30.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice
31.Novický Tomáš CZE046694Čehovice
32.Nesvadbík Petr CZE029687Čelčice
33.Dočkal Jiří CZE016314ADarts Prostějov
34.Přidálek Lukáš CZE024535BKulturák Čehovice
35.Staněk Michal CZE019059BSokol Plumlov
36.Příhoda Jiří CZE043592Olomouc
37.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
38.Miler Michal CZE047173Čelčice
39.Slavík Roman CZE039430Čelčice
40.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice
41.Čumpelík Radek CZE016396Prostějov
42.Večerka René CZE026136BDouble-Trouble Ivanovice na Hané
43.YYYHost žena III HOSTŽENA3
44.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
45.YYYHost muž I HOSTMUŽ01
46.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
47.Dvořák Petr CZE003261ADarts Prostějov
48.YYYHost muž II HOSTMUŽ02
49.Šmudla Roman CZE001041BHamerské kladivo
50.Šabacký Radim CZE006070Čelčice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 09:56:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement