Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/144)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

10.12.2016| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 144| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
2.Julinek Radek CZE016318AJedlička Prostějov
3.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
4.Koudelka Lukáš CZE038084Olomouc
5.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
5.Veselý Roman CZE018416ASharks Olomouc
7.Drtil Petr CZE002985Vrbno pod Pradědem
7.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
9.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
9.Kubíček Roman CZE047583Medlov
9.Novák František CZE000466BPunat Olomouc
9.Vysloužil Ladislav CZE035030BPunat Olomouc
13.Adamec Radek CZE035440Fulnek
13.Mlčoch Jiří CZE023661Prostějov
13.Špaček Dalibor CZE046039AJedlička Prostějov
13.Volanka Alois CZE028528AŠK Paleta Vyškov
17.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
17.Heger Pavel CZE044991BKobra Hrabůvka
17.Kristen Zdenek ml. CZE052095Paseka
17.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Nekl Martin CZE052398Dolany
17.Popelka Marek CZE029651Vyškov
17.Sadílek Jakub CZE038416ADarts Prostějov
17.Satora David CZE018533AOlomoučtí orli
25.Filický David CZE053278Bedihošť
25.Hradil Petr CZE028494Prostějov
25.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
25.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
25.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
25.Řehák Jiří CZE045277BHospůdka u Bagarů Skalička
25.Šnejdar Ivo CZE004482Uničov
25.Turoň Jaroslav CZE019267ASharks Olomouc
33.Dostál Zbyšek CZE004546Šternberk 1
33.Džujík Petr CZE052646Kokory
33.Huličný Milan CZE003984Mohelnice
33.Kačala Marek CZE047584ADC Mustang Brno
33.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
33.Krejčí Tomáš CZE003046AŽabaři Olomouc
33.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
33.Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
33.Nepustil Milan CZE045315BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Novák Petr CZE006464AŠK Vyškov
33.Ošťádal Radovan CZE045948BKulturák Čehovice
33.Patka Jiří CZE035695BKomáři Komárov
33.Pospíšil Martin CZE019029Hranice 1
33.Potočný Vladimír CZE007613BKohouti Ludslavice
33.Vašina Martin CZE048700Ivanovice na Hané
33.Vidmuch Dušan CZE037400ADarts Prostějov
49.Bartoň Martin CZE046780BMedúza bar Nový Jičín
49.Benýšek Roman CZE027446Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.2.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.2.2024 16:58:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement