Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru
Open Olomoucko dvojice

1.8.2015| Modrý Jelen| Dvojice smíšené| Dvojic: 34| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
2.Čožík Karel CZE000526AŽabaři Olomouc
Válek Dalimil CZE027730Krnov
3.Lukáč Kamil CZE005944BTJ Zlaté Hory MJTJ
Drtil Karel CZE000840Vrbno pod Pradědem
4.Rada Jiří CZE048531Krnov
Dvořák Tomáš CZE043483Krnov
5.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
Jeníček Petr CZE015787AMilenov
5.Stržínek Petr CZE048533
Palettová Andrea CZE048529Krnov
7.Polách Petr CZE000194Nová Hradečná
Třísková Tereza CZE037098Úsov
7.Zvára Roman CZE020624BThe Rats Šumperk
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
9.Marek Michal CZE001029AThe Badgers Kostelec n/O
Piskacis Ladislav CZE002118Vidnava 1
9.Špička Zdeněk CZE000017BTrefa Olomouc
Mačák Zdeněk CZE020024BTrefa Olomouc
9.Šturma Rostislav CZE001823BSyslíci Velká Kraš
Poljanský Albín CZE001939Bernartice
9.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
Haleňák Marek CZE046364Krnov
13.Bernard Vladimír CZE016275DOmnirecord Hradec Králové
Smolka Martin CZE018753Hradec Králové
13.Denemark Vlastimil CZE005296BBaník Kobylá nad Vidnávkou
Valek Miroslav CZE019861BTJ Zlaté Hory MJTJ
13.Juráš Jan CZE022186BSniper Nová Červená Voda
Pastyřík Roman CZE002600BSniper Nová Červená Voda
13.Pavelka Ladislav CZE001525BSklípek Vrchlabí
Pružinec René CZE000674AKobry od Soudku Arnultovice
17.Bernatík Radim CZE042441Jeseník
Hockicko Ondřej CZE030437Jeseník
17.Gojný Petr CZE028242Krnov
Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
17.Koláček Radek CZE051286Brantice
Láryš Jan CZE051287Krnov
17.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Drtil Petr CZE002985Vrbno pod Pradědem
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
17.Obšil Roman CZE023652BTJ Zlaté Hory MJTJ
Trulej Petr CZE004644BTJ Zlaté Hory MJTJ
17.Popovič Michal CZE051285Zatov
Fabián Petr CZE051284Krnov
17.Vajdík Tomáš CZE023247Bruntál
Pavlík Marek CZE051288Bruntál
25.Kluka Svatopluk CZE000204ADC Miagi Mohelnice
Lihotský Marek CZE034370AJedlička Prostějov
25.Maceček Milan CZE033116Supíkovice
Kuběna Jaroslav CZE036919BSyslíci Velká Kraš
25.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
Malošíková Lada CZE024752Medlov
25.Pastyříková Renáta CZE002454BSniper Nová Červená Voda
Tůmová Petra CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Smékal Roman CZE004471BTrefa Olomouc
Mikačová Regina CZE005657Vsetín
25.Špiryt Michal CZE023419
Novotný Jiří CZE008410BSklípek Vrchlabí
25.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
Tůma Slavoj CZE034925BProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Vajdíková Zlata CZE051289Bruntál
Polachová Nikola CZE051290Bruntál
33.Adámek Dušan CZE010386Mikulovice
Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
33.Kvasničková Andrea CZE051291Bruntál
Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.6.2024 00:44:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement