Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/142)
 NáhledTiskNahoru
ČDS CUP - VELKÉ FINÁLE

3.12.2011| Čelčice - Kulturní dům| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Špička Zdeněk| Hráčů: 142| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hynčica Petr CZE000080AHranice 1
2.Šmíd Roman CZE021709Ivaň
3.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
4.Malošík Ladislav CZE024472Medlov
5.Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
5.Václavík Zbyněk CZE020569Olomouc
7.Pospíšil Martin CZE026771AŠK Vyškov
7.Sokol David CZE001949AJedlička Prostějov
9.Ferenc Michal CZE003264Chropyně
9.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
9.Sýkora Bohumil CZE002640CAligators Šternberk
9.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
13.Helis Petr CZE006585Double-Trouble II. Ivanovice na Hané
13.Karlík Jiří CZE000241Bulls Hošťálková
13.Paděra Pavel CZE018870BKaspec Libina
13.Veselý Lukáš CZE001067Mostkovice
17.Brijar Petr CZE011853Libina
17.Hračov Karel CZE030280CŠternberk
17.Hrazdil Michal CZE000246CŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany
17.Klimša Roman CZE000862AŽabaři Olomouc
17.Kovář Jiří CZE040016Zlín
17.Medek Milan CZE003076Ivanovice na Hané
17.Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
17.Sedláček Jaromír CZE000129Šumvald
25.Fitz Daniel CZE001873Přerov
25.Holiš David CZE031306CProdarts club Lipník nad Bečvou
25.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
25.Janků Jiří CZE022274ADobří bobři Olomouc
25.Kuchejda Lukáš CZE017113BKobra Hrabůvka
25.Malíšek Jiří CZE027350AJedlička Prostějov
25.Rehovič Lukáš CZE031454Prostějov
25.Šrom Petr CZE000605Lipník nad Bečvou
33.Beníček Jakub CZE024566AOlomoučtí orli
33.Beránek Martin CZE019779CTygři Olomouc
33.Čikl Václav CZE022583Štěpánov
33.Dočkal Jiří CZE016314Darts Prostějov
33.Hamrozi Vlastimil CZE034927BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Hrňa Martin CZE032374Valašské Meziříčí
33.Jeníček Petr CZE015787ASport Bar Atláč Přerov
33.Klímek Radim CZE030990Morkovice
33.Magyar Štěpán CZE029840Olomouc
33.Mrnka Petr CZE018393Nezamyslice
33.Pěček Roman CZE025017ŠK Paleta Vyškov
33.Pořický René CZE036414Kroměříž
33.Skála Walter CZE000787Zlín
33.Soldán Marek CZE021063Olomouc
33.Trčka Miloslav CZE002685Kojetín I
33.Žárský Radovan CZE027020Vsetín
49.Bayer Rudolf CZE031914APanteři Hranice
49.Búbela Marek CZE024638Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 10.12.2023 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 11.12.2023 00:25:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement