Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

28.1.2023| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 52| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Brachtl Michal CZE075296Troubelice
13.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
25.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
25.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
13.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
9.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk
25.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
33.Fiala Michal CZE062260CŠipkaři z Mariánského Údolí
33.Fiala Roman CZE058746CŠipkaři z Mariánského Údolí
25.Kouřílek Lukáš CZE074452CŠipkaři z Mariánského Údolí
33.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
5.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
17.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov
49.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
5.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
3.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
25.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
33.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
17.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
4.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
33.Vrážel Václav CZE074510Olomouc
17.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
7.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
13.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
49.Červenka Martin CZE073737Libina
7.Šmíd Jakub CZE063993BKlikaři Litovel
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
2.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
17.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
49.Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
25.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
33.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
9.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
25.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
33.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
9.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
17.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
25.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
13.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
9.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
49.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.7.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.7.2024 21:53:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement