Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

28.1.2023| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 52| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Brachtl Michal CZE075296Troubelice
33.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
17.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
5.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
49.Červenka Martin CZE073737Libina
13.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
5.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
17.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov
25.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Fiala Michal CZE062260CŠipkaři z Mariánského Údolí
17.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Fiala Roman CZE058746CŠipkaři z Mariánského Údolí
25.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
13.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
7.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
25.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
2.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
25.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
25.Kouřílek Lukáš CZE074452CŠipkaři z Mariánského Údolí
33.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
9.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk
4.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
17.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
49.Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
9.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Maťejka Radek CZE073484BAmatéři Hamry
17.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
17.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
33.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
25.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
33.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
13.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
49.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
33.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
7.Šmíd Jakub CZE063993BKlikaři Litovel
9.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
49.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
33.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
3.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
9.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Vrážel Václav CZE074510Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.7.2024 08:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.7.2024 08:51:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement