Výsledková listina turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Olomoucko muži

28.1.2023| Olomouc - U Pelikána| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Smékal Roman| Hráčů: 52| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Vyvážil Petr CZE064669BBistro Kožušany
25.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk
33.Vrážel Václav CZE074510Olomouc
33.Veselý Pavel CZE057565BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Vacula František CZE000253DGold Řídeč
9.Trilč Patrik CZE066862BDobří Bobři B Olomouc
3.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
33.Tisoň Jakub CZE069736BDobří Bobři B Olomouc
17.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
49.Šroubek Pavel CZE000047ABarracudy Olomouc
9.Špunda Michal CZE046073ABarracudy Olomouc
7.Šmíd Jakub CZE063993BKlikaři Litovel
33.Šianský Milan CZE022634BArnošťáci Hranice
49.Stejskal Dušan CZE052016BProdarts club Lipník nad Bečvou
13.Slezák Lukáš CZE042672LL Psí vojáci Bučovice
33.Sádecký Branislav CZE053740CChmelaři z Knihovny Olomouc
33.Rédr Martin CZE060392BDobří Bobři B Olomouc
25.Pjajčik Pavel CZE071895APanteři Hranice
33.Opletal David CZE071966COlomoučtí vlci
17.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
17.Motáň Stanislav CZE059031CChmelaři z Knihovny Olomouc
17.Mazánek David CZE065982ABistro Kožušany
33.Maťejka Radek CZE073484BAmatéři Hamry
9.Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
49.Macek Lukáš CZE062184CDraci Olomouc
17.Lutonský Marek CZE059062CByčiki Olomouc
4.Löhndorf Petr CZE059827AOlomoučtí orli
9.Krestýn Roman CZE067003BThe Rats Šumperk
33.Kralčák Marek CZE034005DPříšerky Šternberk
25.Kouřílek Lukáš CZE074452CŠipkaři z Mariánského Údolí
25.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
2.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
25.Juříček Zdeněk CZE022324CThe Snakes Šumperk
7.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
13.Huličný Svatopluk CZE004924BThe Rats Šumperk
1.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
25.Helis Petr CZE006585BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané
33.Fiala Roman CZE058746CŠipkaři z Mariánského Údolí
17.Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
33.Fiala Michal CZE062260CŠipkaři z Mariánského Údolí
13.Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
33.Faltýnek Martin CZE075240CChmelaři z Knihovny Olomouc
25.Druga Martin CZE073119BDC Šumperk
17.Dostál Milan CZE059260BSport Bar Atláč Přerov
5.Dostál Jaromír CZE021065CPohodáři Olomouc
13.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk
49.Červenka Martin CZE073737Libina
5.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
17.Chytil Ctibor CZE051641AOlomoučtí orli
33.Březík Jan CZE059919BSport Bar Atláč Přerov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 15:58:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement