Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/159)
 NáhledTiskNahoru
BDC Olomoucký kraj (54)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 574 | Turnajů: 159

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.5.20241Open Olomoucko dvojiceOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club814C
22.5.20241Open Olomoucko smíšenýOlšanský MilanLipník nad Bečvou - Prodarts club109C
21.5.20242eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko2213C
20.5.202428ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna2417C
20.5.20247Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling1913C
19.5.202428ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit813C
19.5.202428ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1818C
19.5.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň712C
17.5.202428ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice912C
17.5.202428ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar2018C
17.5.202428ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1117C
16.5.202428ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1015C
16.5.202428ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1620C
16.5.202428ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1718C
16.5.202428ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1216C
16.5.20241Open Olomoucko smíšenýŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko1312C
16.5.20240Open Olomoucko dvojiceŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko57C
15.5.202428ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka89C
15.5.202428ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1715C
15.5.202428ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny812C
15.5.202428ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1919C
15.5.202428ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub1414C
15.5.202428ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1317C
14.5.202428ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1112C
14.5.202428ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1117C
14.5.202428ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1918C
14.5.202428ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1219C
14.5.202428ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1918C
14.5.202428ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1713C
14.5.202426ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka612C
13.5.202428ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka915C
13.5.202428ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1319C
13.5.202427ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka611C
13.5.202427ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna1919C
13.5.20246Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling2818C
13.5.20243Trefa CupChytil JaroslavOlomouc - Pivnice Zenit1014C
13.5.20241eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko2617C
12.5.202427ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit715C
12.5.202427ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň2118C
12.5.20240Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň611C
10.5.202427ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice811C
10.5.202427ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1818C
10.5.202427ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar na Kulturaku1314C
9.5.202427ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže817C
9.5.202427ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1616C
9.5.202427ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1517C
9.5.202427ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka1320C
8.5.202427ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1720C
8.5.202427ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1118C
8.5.202427ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1217C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 01:07:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement