Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/528)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 686 | Turnajů: 528

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.6.202324ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka910C
21.6.202324ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže1712C
18.6.202324ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2012C
16.6.202324ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1612C
16.6.202324ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar138C
16.6.202324ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1412C
15.6.202324ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka109C
15.6.202324ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1212C
15.6.202324ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč87C
15.6.202324ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2412C
15.6.202324ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka2012C
15.6.202323ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka1712C
14.6.202324ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1312C
14.6.202324ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1312C
14.6.202324ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY914C
14.6.202324ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel08Šumperk - Šipkový klub2513C
14.6.202323ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže1210C
13.6.202324ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě168C
13.6.202324ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna118C
13.6.202324ČDS Cup Prostějov I.Špunda Michal22Prostějov - Sport Bar2110C
13.6.202324ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav1210C
13.6.202324ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON1912C
13.6.202324ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1212C
12.6.202324ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1912C
11.6.202323ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1312C
9.6.202323ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1512C
9.6.202323ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1912C
9.6.202323ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1312C
8.6.202323ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1313C
8.6.202323ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč1312C
8.6.202323ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2112C
8.6.202323ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka1512C
8.6.202322ČDS Cup HraniceVysloužil RadimHranice - SportBar Hromůvka1312C
7.6.202323ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1712C
7.6.202323ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1114C
7.6.202323ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2113C
7.6.202323ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman08Šumperk - Šipkový klub2212C
6.6.202323ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1414C
6.6.202323ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě1713C
6.6.202323ČDS Cup Prostějov I.Špička Zdeněk22Prostějov - Sport Bar2111C
6.6.202323ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav1512C
6.6.202323ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON2012C
6.6.202323ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1012C
6.6.202321ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna168C
5.6.202323ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm229C
4.6.202322ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1411C
2.6.202322ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1412C
2.6.202322ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1012C
2.6.202320ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice912C
1.6.202322ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1314C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 16:00:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement