Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/528)
 NáhledTiskNahoru
2023 - ČDS Cup celkový žebříček

ČDS Cup - archiv | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 686 | Turnajů: 528

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
11.1.20234ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec u Kříže64C
29.11.20221ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě84C
16.12.20223ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice55C
16.12.20223ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar145C
13.12.20223ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka85C
13.12.20223ČDS Cup Senice na HanéSobotková Eva02Senice na Hané - Sportcentrum Panav115C
13.12.20223ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen85C
10.12.20222ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar165C
7.12.20222ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec u Kříže65C
7.12.20222ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny95C
6.12.20222ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě105C
6.12.20222ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí95C
2.12.20221ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice65C
2.12.20221ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar145C
30.11.20221ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10Olomouc - Pivnice U Kovárny145C
26.4.202317ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka76C
13.4.202315ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat126C
12.4.202315ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY206C
5.4.202314ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY196C
4.4.202314ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna116C
29.3.202313ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže96C
29.3.202313ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY176C
8.3.202312ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže96C
8.3.202312ČDS Cup LudslaviceDoubravová Tereza09Ludslavice - U studny126C
8.3.202312ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY136C
1.3.202311ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže166C
28.2.202311ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka86C
24.2.202310ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar166C
22.2.202310ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže116C
21.2.202310ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka116C
21.2.202310ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí86C
17.2.20239ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat136C
15.2.20239ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10Olomouc - Pivnice U Kovárny216C
14.2.20239ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě156C
14.2.20239ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna156C
8.2.20238ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny166C
7.2.20238ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna186C
7.2.20238ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav126C
7.2.20238ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí66C
3.2.20237ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat136C
1.2.20237ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10Olomouc - Pivnice U Kovárny206C
31.1.20237ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna166C
25.1.20236ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny146C
20.1.20235ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat116C
19.1.20235ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka66C
18.1.20235ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže66C
17.1.20235ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka116C
13.1.20234ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar106C
13.1.20234ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat106C
12.1.20234ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka76C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 18:35:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement