Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/933)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
30.11.20237ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže512C
30.11.20237ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1213C
30.11.20236ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1011C
29.11.202311Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň168C
29.11.20237ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1713C
29.11.20237ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1413C
29.11.20237ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY179C
29.11.20237ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2214C
29.11.20237ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce139C
28.11.20237ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka89C
28.11.20237ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě119C
28.11.20237ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna119C
28.11.20237ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1513C
28.11.20237ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav713C
28.11.20237ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1813C
28.11.20237ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1213C
28.11.20230ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1513C
27.11.20237ČDS Cup HraniceVysloužil Radim03Hranice - SportBar Hromůvka2010C
27.11.20237ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1012C
27.11.20236ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna209C
27.11.20233Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling2110C
27.11.20231Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit1810C
26.11.20236ČDS Cup HraniceVysloužil Radim03Hranice - SportBar Hromůvka1510C
26.11.20236ČDS Cup Olomouc IV.Špička Zdeněk21Olomouc - Zenit Pivnice1713C
26.11.20236ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň159C
25.11.20230Open Olomoucko dvojiceŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň77C
24.11.20236ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice89C
24.11.20236ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1413C
24.11.20236ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1013C
23.11.202310Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň189C
23.11.20236ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže912C
23.11.20236ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1713C
23.11.20236ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1411C
23.11.20235ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1111C
22.11.20236ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1913C
22.11.20236ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1012C
22.11.20236ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1813C
22.11.20236ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2012C
22.11.20236ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1413C
21.11.20236ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1113C
21.11.20236ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1813C
21.11.20236ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1311C
21.11.20236ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1413C
21.11.20236ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1611C
21.11.20236ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav711C
21.11.20236ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2013C
21.11.20236ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen139C
21.11.20235ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat2213C
20.11.202310Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit249C
20.11.20236ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm911C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 15:05:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement