Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (51-100/933)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
20.11.20235ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna159C
20.11.20232Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling1710C
19.11.20235ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1213C
19.11.20235ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2313C
19.11.20235ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň109C
17.11.20235ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar129C
17.11.20235ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice912C
17.11.20234ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice712C
17.11.20230Open Olomoucko smíšenýŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň159C
16.11.20235ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže513C
16.11.20235ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka2012C
16.11.20234ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1011C
15.11.20239Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň167C
15.11.20235ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club2113C
15.11.20235ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1113C
15.11.20235ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2214C
15.11.20235ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2412C
15.11.20235ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1313C
14.11.20235ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě169C
14.11.20235ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1511C
14.11.20235ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1611C
14.11.20235ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky2012C
14.11.20235ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1013C
14.11.20235ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1613C
14.11.20235ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí119C
13.11.20239Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice Zenit259C
13.11.20235ČDS Cup HraniceVysloužil Radim03Hranice - SportBar Hromůvka199C
13.11.20235ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm913C
13.11.20234ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna129C
13.11.20234ČDS Cup Olomouc III.Soukupová Nikol17Olomouc - Punat1613C
13.11.20231Blue Star CupKrestýn RomanŠumperk - Blue Star Bowling1710C
12.11.20234ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1913C
12.11.20234ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1313C
10.11.20234ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice1412C
10.11.20234ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1313C
10.11.20234ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1012C
9.11.20234ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže89C
9.11.20234ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka2013C
9.11.20233ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1313C
8.11.20238Plzeňka openŠmudla RomanProstějov - Bar Plzeň209C
8.11.20234ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1412C
8.11.20234ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1513C
8.11.20234ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1012C
8.11.20234ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1613C
8.11.20234ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2113C
8.11.20234ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce169C
7.11.20234ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě189C
7.11.20234ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna89C
7.11.20234ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1713C
7.11.20234ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky2011C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 06:23:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement