Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/933)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.6.202324ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka99C
21.6.202324ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže1711C
18.6.202324ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2011C
16.6.202324ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1611C
16.6.202324ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar137C
16.6.202324ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1411C
15.6.202324ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka108C
15.6.202324ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1211C
15.6.202324ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč86C
15.6.202324ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2411C
15.6.202324ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka2011C
14.6.202324ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1311C
14.6.202324ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1311C
14.6.202324ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY913C
14.6.202324ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel08Šumperk - Šipkový klub2512C
13.6.202324ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě167C
13.6.202324ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna117C
13.6.202324ČDS Cup Prostějov I.Špunda Michal22Prostějov - Sport Bar219C
13.6.202324ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav129C
13.6.202324ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON1911C
13.6.202324ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1211C
12.6.202324ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1911C
15.6.202323ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka1711C
14.6.202323ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže129C
11.6.202323ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1311C
9.6.202323ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1511C
9.6.202323ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1911C
9.6.202323ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1311C
8.6.202323ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1312C
8.6.202323ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč1311C
8.6.202323ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2111C
8.6.202323ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka1511C
7.6.202323ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1711C
7.6.202323ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1113C
7.6.202323ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2112C
7.6.202323ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman08Šumperk - Šipkový klub2211C
6.6.202323ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1413C
6.6.202323ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě1712C
6.6.202323ČDS Cup Prostějov I.Špička Zdeněk22Prostějov - Sport Bar2110C
6.6.202323ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav1511C
6.6.202323ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON2011C
6.6.202323ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1011C
5.6.202323ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm228C
8.6.202322ČDS Cup HraniceVysloužil RadimHranice - SportBar Hromůvka1311C
4.6.202322ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1410C
2.6.202322ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1411C
2.6.202322ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1011C
1.6.202322ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1313C
1.6.202322ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč2011C
1.6.202322ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2211C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 22:08:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement