Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/939)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 981 | Turnajů: 939

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
2.9.20230ČDS CUP - VELKÉ FINÁLESmékal RomanČelčice - Kulturní dům10619C
1.11.20233ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub2317C
27.10.20232ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat2317C
22.10.20231ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1417C
2.9.20230ČDS CUP - Malé fináleSmékal RomanČelčice - Kulturní dům5417C
1.11.20233ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1416C
18.10.20231ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2716C
1.10.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkŘídeč - U Zlatého potoka1016C
1.10.20230Open Olomoucko smíšenýŠpička ZdeněkŘídeč - U Zlatého potoka1016C
1.11.20233ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1015C
31.10.20233ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1615C
31.10.20233ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1015C
31.10.20233ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2315C
31.10.20233ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1215C
30.10.20233ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1515C
30.10.20232ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1315C
29.10.20232ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2115C
29.10.20232ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1415C
27.10.20232ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1415C
26.10.20231ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1415C
25.10.20232ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club2215C
25.10.20232ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1515C
25.10.20232ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub1515C
24.10.20232ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1915C
24.10.20232ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav915C
24.10.20232ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2115C
24.10.20232ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1015C
23.10.20231ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna1915C
22.10.20231ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1815C
20.10.20231ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice1015C
20.10.20231ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1315C
19.10.20231ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec U kříže815C
19.10.20231ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1115C
19.10.20231ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka1415C
18.10.20231ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club2015C
18.10.20231ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1015C
18.10.20231ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub1815C
17.10.20231ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1815C
17.10.20231ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1415C
17.10.20231ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1015C
17.10.20231ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1515C
17.10.20231ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1115C
15.11.20235ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2214C
1.11.20233ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1914C
1.11.20233ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1614C
26.10.20232ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1214C
12.8.20230Open Olomoucko smíšenýBernard VladimírSupíkovice - U Parku2414C
4.7.20233Bobr CupTrilč PatrikOlomouc I. - Pivnice Knihovna2514C
14.6.202324ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY914C
7.6.202323ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1114C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 19:14:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement