Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/699)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2024 celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 786 | Turnajů: 699

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
20.5.202428ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna2417C
19.5.202428ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit812C
19.5.202428ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň1818C
17.5.202428ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice912C
17.5.202428ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar2018C
17.5.202428ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1117C
16.5.202428ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže1015C
16.5.202428ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1620C
16.5.202428ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1718C
16.5.202428ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řideč - Hospoda u Zlatého potoka1214C
15.5.202428ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka88C
15.5.202428ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1714C
15.5.202428ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny812C
15.5.202428ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1919C
15.5.202428ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel13Šumperk - Šipkový klub1414C
15.5.202428ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1317C
14.5.202428ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě1112C
14.5.202428ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna414C
14.5.202428ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1117C
14.5.202428ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1918C
14.5.202428ČDS Cup Senice na HanéParma Lukáš08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1214C
14.5.202428ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona1918C
14.5.202428ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1713C
14.5.202426ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka612C
13.5.202428ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka915C
13.5.202428ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1319C
13.5.202427ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka611C
13.5.202427ČDS Cup LitovelSmékal Roman24Litovel - Myslivna1919C
12.5.202427ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit715C
12.5.202427ČDS Cup Prostějov II.Šmudla Roman23Prostějov - Bar Plzeň2118C
10.5.202427ČDS Cup ČelčiceČerný Karel19Čelčice - Pohostinství Čelčice811C
10.5.202427ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1818C
10.5.202427ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar na Kulturaku1314C
9.5.202427ČDS Cup BoleloucHradilová Romana22Bolelouc - Hostinec u kříže817C
9.5.202427ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - Punat1616C
9.5.202427ČDS Cup Prostějov III.Dohnalová Renata25Prostějov - Sport Bar1517C
9.5.202427ČDS Cup ŘídečVšianská Pavlína16Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka1320C
8.5.202427ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1720C
8.5.202427ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav14Ludslavice - Hostinec U studny1118C
8.5.202427ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY1217C
8.5.202427ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman13Šumperk - Šipkový klub1719C
8.5.202427ČDS Cup TážalySmékal Roman12Tážaly - U kupce1620C
7.5.202427ČDS Cup KomárovVlha Tomáš04Komárov - Hostinec na Rychtě913C
7.5.202427ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna811C
7.5.202427ČDS Cup PřerovDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč1519C
7.5.202427ČDS Cup Prostějov I.Mičková Monika09Prostějov - U Jedličky1914C
7.5.202427ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav08Senice na Hané - Sportcentrum Panav1120C
7.5.202427ČDS Cup ŠternberkVšianská Pavlína07Šternberk - pivnice u Samsona2118C
7.5.202427ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1821C
6.5.202427ČDS Cup HraniceVysloužil Radim02Hranice - SportBar Hromůvka1212C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 19:56:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement