Započítané turnaje
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje (1-50/528)
 NáhledTiskNahoru
ČDS Cup 2023 statistika účasti mužů

ČDS Cup | Jednotlivci muži | Hráčů: 605 | Turnajů: 528

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.6.202324ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka917C
21.6.202324ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže1720C
18.6.202324ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit2020C
16.6.202324ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1619C
16.6.202324ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1313C
16.6.202324ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1418C
15.6.202324ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1014C
15.6.202324ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1219C
15.6.202324ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč812C
15.6.202324ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2420C
15.6.202324ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka2020C
15.6.202323ČDS Cup HraniceVysloužil Radim13Hranice - SportBar Hromůvka1719C
14.6.202324ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1320C
14.6.202324ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1319C
14.6.202324ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY921C
14.6.202324ČDS Cup ŠumperkMarkovský Daniel08Šumperk - Šipkový klub2521C
14.6.202323ČDS Cup BoleloucŠpunda Michal12Bolelouc - Hostinec U Kříže1217C
13.6.202324ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě1614C
13.6.202324ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1113C
13.6.202324ČDS Cup Prostějov I.Špunda Michal22Prostějov - Sport Bar2117C
13.6.202324ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav1216C
13.6.202324ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON1919C
13.6.202324ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaFrencl Martin03Stará Červená Voda - Hospoda Na Rozcestí1218C
12.6.202324ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm1921C
11.6.202323ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1319C
9.6.202323ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice1520C
9.6.202323ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1920C
9.6.202323ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1319C
8.6.202323ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1320C
8.6.202323ČDS Cup PřerovDoudová Šárka16Přerov - Sportbar Atláč1321C
8.6.202323ČDS Cup Prostějov II.Mičková Monika14Prostějov - U Jedličky2120C
8.6.202323ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potoka1520C
8.6.202322ČDS Cup HraniceVysloužil RadimHranice - SportBar Hromůvka1318C
7.6.202323ČDS Cup Lipník nad BečvouOlšanský Milan11Lipník nad Bečvou - Prodarts club1720C
7.6.202323ČDS Cup LudslaviceDobrovolný Vratislav09Ludslavice - Hostinec U studny1119C
7.6.202323ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNY2121C
7.6.202323ČDS Cup ŠumperkKrestýn Roman08Šumperk - Šipkový klub2220C
6.6.202323ČDS Cup HrabůvkaKuchejda Lukáš05Hrabůvka - Pohostinctví Hrabůvka1423C
6.6.202323ČDS Cup KomárovBeňo Jakub04Komárov - Na Rychtě1721C
6.6.202323ČDS Cup Prostějov I.Špička Zdeněk22Prostějov - Sport Bar2117C
6.6.202323ČDS Cup Senice na HanéDuda Ladislav02Senice na Hané - Sportcentrum Panav1521C
6.6.202323ČDS Cup ŠternberkOtevřelová Andrea07šternberk - SAMSON2020C
6.6.202323ČDS Cup Vidnava & Stará Červená vodaPiskacis Ladislav03Vidnava - Modrý jelen1018C
6.6.202321ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice Knihovna1612C
5.6.202323ČDS Cup PivínŠevčík Martin01Pivín - Hostinec Nad hřištěm2216C
4.6.202322ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice Zenit1417C
2.6.202322ČDS Cup Ivanovice na HanéŠevčík Martin18Ivanovice na Hané - Klub centrum bar1419C
2.6.202322ČDS Cup PočeniceČechová Ariana20Počenice - Bar Počenice1019C
2.6.202320ČDS Cup ČelčiceČerný KarelČelčice - Pohostinství Čelčice920C
1.6.202322ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - Punat1322C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 26.9.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 26.9.2023 00:31:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement