Započítané turnaje hráče
UŠO > Olomoucký kraj > Započítané turnaje hráče (1-33/33)
 NáhledTiskNahoru

Šrom Jiří

Helios Olomouc

2023 - Nominace Bull´s Turnaj mistrů - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Pořadí: 16 | Turnajů: 33 | Body: 29700

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
Akce
29.11.20237ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC3.850
19.11.20235ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice ZenitC1.1050
15.11.20235ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC3.850
14.11.20235ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC1.950
12.11.20234ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice ZenitC3.850
1.11.20233ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin15OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC2.850
31.10.20233ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC1.950
14.10.20230Reg.Master Olomoucko mužiŠpička ZdeněkDolany - Sportovní klub VéskaB25.900
2.9.20230ČDS CUP - VELKÉ FINÁLESmékal RomanČelčice - Kulturní důmC3.1350
17.8.202316Bobr CupTrilč PatrikOlomouc - Pivnice u JankaC1.950
8.8.202313Bobr CupTrilč PatrikOlomouc I. - Pivnice KnihovnaC1.850
11.7.20235Bobr CupTrilč PatrikOlomouc I. - Pivnice KnihovnaC3.850
29.6.20232Bobr CupŠpunda MichalOlomouc - Pivnice u JankaC1.950
12.5.202319ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - PunatC1.850
10.5.202319ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC2.950
4.5.202318ČDS Cup Olomouc III.Novák FrantišekOlomouc - PunatC2.850
3.5.202318ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC1.850
2.5.202318ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC2.850
29.4.20230Reg.Master Olomoucko dvojice mužiSmékal RomanOlomouc - U PelikánaC3.950
29.4.20230Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanOlomouc - U PelikánaB25.900
24.4.202310Trefa CupŠpička ZdeněkOlomouc - Pivnice ZenitC1.950
8.4.20230Open Olomoucko mužiSobotková EvaOlomouc - Pivnice KnihovnaC5.850
27.3.20237Trefa CupDoubravová TerezaOlomouc - Pivnice ZenitC1.950
8.3.202312ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10OLOMOUC - PIVNICE U KOVÁRNYC1.950
5.3.202311ČDS Cup Olomouc IV.Doubravová Tereza21Olomouc - Pivnice ZenitC1.950
18.2.20230Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanOlomouc - ArxB33.500
16.2.20239ČDS Cup ŘídečŠembera Pavel15Řídeč - U Zlatého potokaC3.950
14.2.20239ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC2.850
1.2.20237ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10Olomouc - Pivnice U KovárnyC1.1050
31.1.20237ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC2.850
28.1.20236ČDS Cup Olomouc III.Novák František17Olomouc - PunatC2.850
18.1.20235ČDS Cup Olomouc II.Blažek Martin10Olomouc - Pivnice U KovárnyC3.850
13.12.20223ČDS Cup Olomouc I.Trilč Patrik06Olomouc I. - Pivnice KnihovnaC2.750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 15:58:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement