Ligový pohár
UŠO > Pardubický kraj > Ligový pohár
ČP UŠO družstev 2023/2024 - Pardubický kraj

31.10.2023 12:56 (aktualizováno 10.3.2024 18:29) | Netolický Milan | Přečteno: 7137×

Kompletní info

ČP UŠO družstev se hraje ve dvou kategoriích.

Kategorie C+ (2.liga a nižší - kraj Pardubický) máme 2 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou v neděli 5. 5. 2024.
Kategorie AA+ (1.liga a vyšší - kraj Pardubický) máme 2 postupová místa na finále ČP v KD ve Žďáru nad Sázavou v neděli 24. 3. 2024.
V kategorii C+ je 33 přihlášených, v kategorii AA+ 20. Nehrají se žádná krajská finálová klání.
V kategorii C+ se hraje hra 301 DO. Proto má jiný zápis tak na to POZOR !!!
Vylosováno bylo 1.kolo obou kategorií. Odhlášená družstva v osudí nejsou.

Není vypsaný jeden pevný termín, ale vždy datum "do kdy" se musí dané kolo odehrát.

Můžete tedy začít hrát hned zítra. Každé kolo se losuje vždy následující úterý od 19.00 v oblastní kanceláři UŠO v Chrudimi. Každý může přijít losovat, čím víc lidí tím lépe. 
Pokud se soupeři nedohodnou na termínu sehrání, bude pro oba platit vždy datum a hodina v tomto rozpisu jako poslední možný termín.
A ještě jeden poznatek z let minulých: není určeno kdo komu má volat první o případném termínu odehrání zápasu. Nejsme přeci malé děti, abychom neuměli soupeři zavolat. 
Výsledek utkání zašlete ihned po utkání SMS na číslo 608 121 306.
Zápis pohárového utkání kategorie AA+ je zde
Zápis pohárového utkání kategorie C+ je zde
Rozpis jednotlivých kol dle data odehrání pro obě kategorie:
1.kolo do pondělí 20.11.2023 (čas 18.00) - AA+ 20 družstev, C+ 32 družstev

2.kolo do pondělí 15.1.2024 (čas 18.00) - AA+ 16 družstev, C+ 16 družstev

3.kolo do pondělí 12.2.2024 (čas 18.00) - AA+ 8 družstev, C+ 8 družstev

4.kolo do pondělí 11.3.2024 (čas 18.00) - AA+ 4 družstva, C+ 4 družstva

Domácí      -       Hosté

4.kolo Kategorie AA+ (losovali Miloslav Šobr a Petr Čáslavka na RM v Chrudimi)

ŠK Jezbořice - Trefa "21" Chrudim 10 - 21
Za Vodou Litomyšl - Avengers Dašice 7 - 21

4.kolo Kategorie C+ (losovali Miloslav Šobr a Petr Čáslavka na RM v Chrudimi)

Střelci Vrbatův Kostelec B - Šipkaři Lány 21 - 19

Darda Radim - Huntovna Polička 21 - 18

Domácí      -       Hosté

3.kolo Kategorie AA+ (losovali Daniel Čermák a Petr Kouba na RM v Chrudimi)

Bullšiti Moravská Třebová - Trefa "21" Chrudim 18 - 21
ŠK Jezbořice - DC Holice 21 - 14
U Ajšíra Green Studnice - Avengers Dašice 13 - 21
Hadi z Ostrova Dašice - Za Vodou Litomyšl 6 - 21

3.kolo Kategorie C+ (losovali Jan Macák st. a Pavel Fotr na RM v Chrudimi)

Huntovna Polička - Maxville Moravská Třebová 21 - 5

Skarabeus Slatiňany B - Šipkaři Lány 14 - 21

Darda Radim - Skarabeus Slatiňany 21 - 19

Střelci Vrbatův Kostelec B - Štamgasti Luže 21 - 17

Domácí      -       Hosté

2.kolo Kategorie AA+ (losovali Břetislav Uhříček a já, nikdo z vás neměl zájem)

SPS Hradecká Žízeň - Bullšiti Moravská Třebová 5 - 21
Za Vodou Litomyšl - Žraloci Svitavy 21 - 12
Respekt Huntovna Polička - DC Holice 9 - 21
Avengers Dašice - Soliter Chrudim 21 - 10
Trefa "21" Chrudim - Faraon Hlinsko 21 - 0 K
Kleopatra Chrudim - Hadi z Ostrova Dašice 14 - 21
ŠK Jezbořice - Macanda Pardubice 21 - 10
Bulls Pardubice - U Ajšíra Green Studnice 15 - 21

2.kolo Kategorie C+ (losovali Břetislav Uhříček a já, nikdo z vás neměl zájem))

Maniac Svitavy B - Maxville Moravská Třebová 11 - 21

Huntovna Polička - Kobry Chornice 21 - 17

Skarabeus Slatiňany - Shadow Darts Pardubice 21 - 5

Zvoníci Krásné - Skarabeus Slatiňany B 19 - 21

Mentolky Němčice - Darda Radim 13 - 21

Šipkaři Lány - Mordorští Vrhači Pardubice 21 - 17

Štamgasti Luže - volný los

Střelci Vrbatův Kostelec BFaraon Hlinsko B 21 - 11

Domácí      -       Hosté

1.kolo (předkolo) Kategorie AA+ (losovali Garbiela Zrůstová a Barbora Jebousková na RM v Chrudimi)

Dart Club Domanín - Bullšiti Moravská Třebová 0 - 21 K
Trefa "21" Chrudim - Střelci Vrbatův Kostelec 21 - 5
ŠK Jezbořice - Jeřišská Letka 21 - 18
Hadi z Ostrova Dašice - Savci Hlinsko 21 - 10

1.kolo Kategorie C+ (losovali Gabriela Zrůstová a Barbora Jebousková na RM v Chrudimi)

Bullšiti Moravská Třebová B - Maxville Moravská Třebová 16 - 21

Vetřelci Litomyšl - Kobry Chornice 15 - 21

Buldoci Moravská Třebová B - Maniac Svitavy B 20 - 21

Huntovna Polička - Havana Lanškroun B 21 - 11

Hornets Pardubice B - Shadow Darts Pardubice 20 - 21

Skarabeus Slatiňany B - U Ajšíra Studnice B 21 - 19

Mordorští Vrhači Pardubice B - Zvoníci Krásné 19 - 21

RVHP Ronov nad Doubravou - Skarabeus Slatiňany 7 - 21

Mentolky Němčice - Sací Komando Bučina 21 - 0 K

Rivalové Eden Heřmanův Městec - Mordorští Vrhači Pardubice 7 - 21

Top GUN Holice - Štamgasti Luže 11 - 21

Střelci Vrbatův Kostelec B - Family Darts Lány 21 - 15

Centrála Kameničky B - Faraon Hlinsko B 15 - 21

Sharp Spikes Pardubice - Centrála Kameničky (kontumace obou)

Ohnivá Šipka Chrudim - Šipkaři Lány 18 - 21

Základna Luže - Darda Radim 4 - 21

Předkolo Kategorie C+ (losovali Gabriela Zrůstová a Barbora Jebousková na RM v Chrudimi)

Předhradská Letka - U Ajšíra Studnice B 9 - 21

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 07:43:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement