Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/495)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Pardubicka 2024 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 495 | Turnajů: 215

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice315185325 150
2.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice215175220 850
3.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice215171917 550
4.Doležal Petr CZE054600AHadi z Ostrova Dašice215174516 850
4.Kouba Petr CZE027610DVoklik Benátky315185216 850
6.Kazda Kryštof CZE076682Šipkaři Damníkov, z.s.115162416 750
7.Fotr Kamil CZE009291BŠipkaři Damníkov, z.s.215174216 050
8.Šmídek Martin CZE074100ŠK Black Sheep Hradec králové115162015 550
9.Rolínek Lubomír CZE075199CMaxville Moravská Třebová115162815 250
9.Balcar Petr CZE053268AHavana Lanškroun15152215 250
11.Pavlas Martin CZE069728BŠK Jezbořice215173015 150
12.Kubeš Michal CZE056953AHavana Lanškroun215172114 450
13.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice39121214 350
14.Kalaš Vladimír CZE005391BRychtář Hlinsko215173614 150
15.Novák Stanislav CZE051517DŠipkaři Damníkov, z.s.315184413 950
16.Hons Jan CZE057505AŠroti Moravská Třebová115162813 850
16.Vařejčko Roman CZE070511DPředhradská Letka315182813 850
16.Motyčka Jakub CZE033900BŠipkaři Damníkov, z.s.115162113 850
19.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice215172913 750
19.Vařejčko Marek CZE070512DStřelci Vrbatův Kostelec215173313 750
21.Koráb Martin CZE000500AExtrém Šilinkův Důl115163013 350
22.Fečo Štefan CZE041021Moravská Třebová15152112 850
23.Tamchyna David CZE021786ABlack Horses Pardubice15152012 750
24.Janisch Erik CZE023957BŠipkaři Damníkov, z.s.115164412 650
25.Horák Richard CZE049274BVoklik Benátky315184212 550
26.Novák Michal CZE037340AŠroti Moravská Třebová14141412 400
27.Budiš David CZE064179AŠroti Moravská Třebová15152712 350
28.Dolívka Jan CZE050891AŠroti Moravská Třebová15151812 250
29.Bartušek Ondřej CZE032974CŠipkaři Lány313161612 150
30.Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.315186912 050
31.Bouška Jan CZE074538DDC Hostovice115164811 650
32.Langr Ondřej CZE060443BHornets Darts Pardubice115162311 450
32.Šoula Jiří CZE079826Pardubice15151711 450
34.Kazda Lukáš CZE076683Řetová 120115162511 250
35.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice112131311 200
36.Kytlica Marián CZE078358Třebařov115163910 950
36.Konopáč Jiří CZE010857BSK Mikuleč13131310 950
38.Pekárik Jan 2009CZE062219DFantom Opatov115161910 850
39.Chládek Martin CZE072023DHavana Lanškroun215173010 750
40.Mazánek Aleš CZE021850AKocouři Moravany15153010 650
41.Hlubinka Petr CZE019750DŠroti Moravská Třebová115164210 350
42.Zahradník Vlastimil 1996CZE020511AKocouři Moravany15153810 250
43.Klofanda Miloslav CZE050668CŠipkaři Damníkov, z.s.315186210 050
43.Marušinec Roman CZE072870DŠroti Moravská Třebová15152510 050
45.Rajman Daniel CZE075658DCentrála Kameničky11516169 950
46.Rejnek Jan CZE071099BHornets Darts Pardubice11213139 900
47.Schuster Dominik CZE056355BBuldoci Moravská Třebová1515319 850
47.Bílý Tomáš CZE010452AHavana Lanškroun1515249 850
47.Jindra Michal CZE021837BHornets Darts Pardubice1515209 850
50.Koky Vladimír CZE041068DŠroti Moravská Třebová1515199 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 08:16:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement