Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/113)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Pardubicka 2024 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 113 | Turnajů: 181

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice315184113 650
2.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.315183613 250
3.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice315181812 050
4.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim315184110 450
5.Závodníková Lucie CZE036790CSK Mikuleč115162410 350
5.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun215172110 350
7.Hanovcová Karolína CZE070078BHornets Darts Pardubice11516209 450
8.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice31316168 650
9.Kazdová Jana CZE076681Řetová 12911516258 050
10.Horáková Adéla CZE067148CŠipkaři Damníkov, z.s.21517377 750
11.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany21517217 550
12.Vodvárková Martina CZE075014DPředhradská Letka1515367 150
12.Vágnerová Alena CZE051526DHornets Darts Pardubice21517177 150
14.Simonová Blanka CZE073524Choceň11314146 950
15.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice11516236 750
16.Poláčková Marie CZE060364DSK Mikuleč11516246 450
16.Nováková Jitka CZE067382DSací Komando Bučina1515256 450
18.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.1515226 350
19.Horáková Šárka CZE078422Moravská Třebová11516236 250
20.Štěpánová Petra CZE058303DMordorští Vrhači Pardubice11516216 150
21.Křížová Hana CZE056926DVokotrop Pardubice11516185 950
22.Hamrníková Ivana CZE046013BHornets Darts Pardubice1515195 750
23.Heráková Marcela CZE059013BBuldoci Moravská Třebová1414145 700
24.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.1515155 650
24.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice1515185 650
26.Marusincova Natalie WRD073987Opatov1515365 550
27.Sedliská Adriena CZE071236DSací Komando Bučina1515265 450
28.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany17885 250
29.Dolečková Justýna CZE078228Luková1515225 150
30.Licková Helena CZE077162Hornets Darts Pardubice1515264 950
31.Konopáčová Barbora CZE010242DSK Mikuleč1212124 700
32.Zámečníková Ludmila CZE049279BSK Mikuleč9994 550
33.Janků Michaela CZE059506DSK Mikuleč1111114 450
34.Winklerová Martina CZE004708CKuFr Svitavy7773 950
35.Sadílková Vlasta CZE013692CŠipkaři Lány1010103 900
36.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže24663 700
37.Sodomková Nikola CZE059507DSK Mikuleč1111113 650
38.Schöpeová Markéta CZE069018Štíty9993 550
39.Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky8883 400
40.Vítková Lenka CZE072234CŠipkaři Damníkov, z.s.8883 300
41.Kredvíková Dana CZE0492789993 250
42.Doležalová Miluše CZE000676CŠipkaři Lány7772 850
43.Bidlová Klára CZE052360Mordorští Vrhači Pardubice22442 700
44.Hynková Erika CZE056535Litomyšl7772 550
45.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava11222 350
46.Jirásková Andrea CZE068770Upice6662 300
47.Zonová Zdeňka CZE081016Litovel4442 200
48.Kumhalová Karolína CZE080756Kamenná Horka 47 Svitavy 568026662 100
49.Hanušová Marcela CZE056907BBulls Pardubice3332 050
49.Svatošová Eliška CZE076236DFantom Opatov3332 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 06:54:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement